What's new

Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Status
Not open for further replies.

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Chcia?bym si? dowiedzie? kt?ry z bot?w jest najmniej wykrywalny. Obecnie ca?y czas jad? na Tibia Auto i nie dosta?em nigdy hacka za niego,a boc? od 12 lvla przy czym teraz mam 101 lvl.

Ale wiem, ?e Tibia Auto jest do?? wykrywalna i postanowi?em zmieni? bota na mniej wykrywalnego, wi?c kt?ry z powy?szych bot?w mi polecacie ? ;p
 

andrucha55

User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
46
Reaction score
2
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Elf bot jest najmniej wykrywalny przynajmniej ja tak uwazam nigdy na nim bana nie dostalem ani moi kumple
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Hmm do niedawna ElfBot.... ale to zle?y.
Blackdproxy mia?o teraz update, dodano Blackd Save Cheats, zamiast auto 200 ble ble jest po prostu to, co ustawisz na hotkey'u - zapewniaj?, ?e daje to 100% pewno??, ?e nie dostaniemy auto bana.
Co do najmniejszej wykrywalno?ci, ale wi?kszym kosztem - NeoBot
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Elfbot jest najlepszy, ew. mozesz sprobowac nowego NG (Ghost cos tam).

Elfbot kup sobie platny, poczytaj poradniki i wogole, zrob sobie depositera, refillera etc, ale kiedy bedziesz na expie, zrob 3 inne zestawy waypointsow (Idziesz do cave, robisz wp po calej, potem jeszcze raz, i jeszcze raz).
Skrypty rob losowe (auto 123..456...)
Ja tak robie, i nigdy nie dostalem bana ;)
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Ja osobiscie u?ywa?em elf bota cracka i nigdy nie dosta?em bana poleca?bym ci kupi? licencje elfa :>
 

Pafik

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Ja u?ywam Elfbota od d?u?szego czasu i jak narazie niedosta?em bana...
 

andrucha55

User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
46
Reaction score
2
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Tego nowego ghost bota narazie nie polecam bo nie ma Cave bota z tego co wiem wiec sie nie oplaca
 

The Potar

Active User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
77
Reaction score
1
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

ELF BOT!!!!
Zawsze elf bot ma najwiecej funkcji i niesko?czenie wiele mo?liwo?ci. (Actiony, Depositery, Hotkeye, Shortkeye itp.)

Elf Bot nie zawsz ejest p?atny mozna sobie zcrackowa? ca?kowicie za darmo na swoim kompie bez ?ci?gania jaki? ?wi?stw.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

S?uchaj?c od do?wiadczonych os?b dowiedzia?em si? ?e dobry jest blacked proxy (czy jako? tak) a tak?e bot NG, ludzie m?wi? ?e tibi auto nie op?aca si? ?ci?ga?, a elf jest wykrywalny.

No ale sam nigdy nie sprawdzalem :).
 

The Potar

Active User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
77
Reaction score
1
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Ja boci?em palkiem od wyskilowania a? do oko?o 110-120 lvlu wi?c moge m?wi? ze jestem do?wiadczonym graczem :) P??niej zacze?a si? wojna itp to tylko r?czne expienie ;)
Ale prawde m?wi?c to mo?na elfem jechac ca?y czas.
Nigdy nie dosta?em bana za bota jedynie moi koledzy u?ywaj?cy NG shitu.
O Black co? tam to nawet nie dotyka?em, wol? co? sprawdzonego i bezpiecznego.
Masz wyb?r polecam: ElfBota
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Wed?ug mnie zmie? bota na elfa, gdy? on jest najlepszy z tych wszystkich, posiada du?o funkcji oraz ci??ko go wykry?.
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Oczywi?cie Elf Bot :p Najmniej bug?w, chocia? jest chyba najbardziej skomplikowany. Naj?atwiej si? obs?uguje Tibia NG, jednak czasami si? zacina. A Tibia Auto... Nie wiem. Jedyna zaleta o jakiej wiem (bo nigdy nie u?ywa?em TA) to ?e jest za darmo.
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
29
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Maniek je?li naprawde wbi?e? na tibii auto 101lvl to szczere gratulacje bo wbic taki lvl na tibii auto to naprawde du?y wyczyn.
@topic
Te? polecam Ci elfa chocia? dosta?em juz na nim bana oko?o 3 razy :p Moim zdaniem wszystkie boty s? wykrywalne tak samo. Mo?e i si? nie znam ale to jest tylko moje zdanie :p

Pozdro
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Z tych trzech bot?w najmniej wykrywalny jest Elfbot. Teraz najwi?cej jest ban?w za NG (przynajmniej w moim otoczeniu).

Co do mnie - kiedy? u?ywa?em BBot'a i bana do dzi? nie dosta?em. Przesta?em u?ywa? tego typu wspomagacza po tych falach mass-ban?w.
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Z tych trzech rzeczywiscie chyba najlepszy jest elf bot :d
JA mialem taka sytuacje ze bocilem na rl NG i dostalem bana po tygodniu :|
A potem 3 miesiace bocilem elfem i przetrwalem 2 fale mass banow a potem przestalem bocic :D
Ja polecam Ci Elf Bota :)
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Proponuje ci ElfBota. Jest jednym z najmniej wykrywaj?cych bot?w. Sam go u?ywa?em"Nie gram ju? w tibie" I wyboci?em na nim 21level. W kilka dni.
Pozdrawiam
 

warivek

Active User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Ja wam powiem tak TA jest moze i dobra bocilem na niej okolo 3 miechy bana nie dostalem ale ostatnio wykupilem elfa i jestem bardzo zadowloony z zakupu poniewaz ma wiecej przydatnych funkcji i jes podobno mniej wykrywalny :)
 

Cytrynka1

New User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Dacie mi link do elf bota pod tibie 8.54? ;)
 

blade12260

New User
Joined
Aug 13, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Ej a dajcie mo?e linka do tego elf bota i cracka pod wersj? 8.60. A i jakie funkcje ma ten elf bot ale tak po polsku xD Pozdro!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Co do tego systemu wykrywajacego to wykrywa on na zasadzie "uleczyl w 0.1 sekundy to bot" i tak zapisuje i potem taki mass ban dla kadego w bazie danych :) Dlatego jak uzywasz elfa to robic skrypty losowe 123...5345 jak powiedzial kolega zeby np nie jadl ci co 10 sek tylko raz 13 minie a raz 30 :) Moze jest trudny ale wiekszosc funkcji elfa jest w skryptach a co to za problem wpisac w google czego sie chce np. "lowienie ryb elf bot" i odrazu znajdziesz 10 skryptow rozncyh dzialjacych :) A reszta jest latwa healing wpisac ile hp itp... Cavebot tez dosc prosty ja szybko ogarnalem o co chodzi :p
 
Status
Not open for further replies.
Top