What's new

Austria najlepsza. Polska 5 miejsce ;(

Status
Not open for further replies.

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Pierwsza ods?ona olimpijskiego sezonu w skokach narciarskich ju? za nami. Inauguracyjne zawody dru?ynowe w fi?skim Kuusamo zako?czy?y si? zwyci?stwem faworyt?w, czyli reprezentant?w Austrii, kt?rzy najlepsi byli ju? na p??metku konkursu na obiekcie "Rukatunturi".
Drugie miejsce zaj??a do?? niespodziewanie ekipa niemiecka, a na najni?szym stopniu podium stan?li Finowie.

Polacy ostatecznie sklasyfikowani zostali na pi?tej pozycji.

Co my?licie o pierwszej ods?onie zawod?w? Moim zdaniem jak by nie odwo?ali tej drugiej serii. To Polska by?a by na 1 miejscu. Dobrze zacz?li, pogoda zrobi?a swoje. Czekam na wasze wypowiedzi
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Austria najlepsza. Polska 5 miejsce ;(

Niestety nie ogl?da?em, mo?e za?apie si? na jak?? powt?rk?, Polacy nawet nie?le pi?te miejsce, jestem z nich bardzo dumny, cho? mog?o by? lepiej, og??em dzi?ki za wiadomo??.
 

Piotrek05

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
471
Reaction score
38
Odp: Austria najlepsza. Polska 5 miejsce ;(

Widzia?em ko?c?wk? czyli kilka ostatnich skok?w.
Z tego co widzia?em i s?ysza?em z ust komentatora Ma?ysz bardzo dobrze skoczy?.
Polska dru?yna mo?e i jest dobra ale brakuje nam zawodnik?w kt?rzy b?d? dobrze skaka?.
Sam Ma?ysz nic nie zdzia?a. Mieli?my niewielk? strat? do Rosjan ale c??.
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Austria najlepsza. Polska 5 miejsce ;(

na 100 % Jestem najwi?kszym fanem skok?w narciarskich :] A wi?c do rzeczy. Polska nie utrzyma?a by I miejsca ;[ Wiem, bo przygl?da?em si? skokom Polak?w. Pr?dzej jeden by zniszczy? ca?? sytuacj?! Adam Ma?ysz naprawd? ?wietnie skaka?! Ale czy to starczy na medal w Vancouver? :[ Niestety Adam nie b?dzie skaka? w skokach indywidualnych... Ale Ma?yszowi ?ycz? powodzenia!
 
Status
Not open for further replies.
Top