What's new

Jaki acc maker?

Status
Not open for further replies.

Czechu944

Active User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
76
Reaction score
1
Jaki acc maker zastosowa? ?eby dzia?a? na NaxtedOT 4.0 ??
Je?li kto? m?g?by mi dok?adniej to wyt?umaczy? na gg:15913239
bo zawsze jak mi kto? poradzi to itak nie doko?ca umiem go zrobi? i wyskakuj? mi b??dy...:/ A NA GG JESTEM PRAKTYCZNIE CALY DZIEN TYLKO CZESTO NA NIEWIDOKU WIEC PROSZE O PORADY ODNOSNIE TEGO ACC MAKERA DO TEGO SILNIKA.:eek:
 

Czechu944

Active User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
76
Reaction score
1
Odp: Jaki acc maker?

Umie kto? odpowiedzie? na moje pytanie?? bo ju? 11 os?b przegl?da?o ten post i nikt nic nie napisa? w tej sprawie :/
 

Machy

User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Jaki acc maker?

tez sie przyalaczm do prosby bo tez mam ten silniczek i nie wiem jaki acc maker uzyc xD:(
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: Jaki acc maker?

Ten caly NaxtedOT 4.0 pod jaka Tibie jest?
 

Czechu944

Active User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
76
Reaction score
1
Ten ca?y silniczek jest pod tibie 8.50 i prosze nie dawajcie tu link?w do gesior acc makera bo to jest tylko do tfs a to jest silnik Yourots styller 8.50 czy jakos tak.... wi?c jak komus sie udalo do niego zrobic dobrego acc makera to jesli by mogl sie nim podzielic to bylbym wdzieczny,
Mam Acc Maker ju? Nicaw AAC my?l? ?e m?g?by mi dzia?a? tylko jest w nim jeden problem... Chodzi o to ?e robi konta i postacie na stronce wszystko ?adnie si? loguje.. a tu nagle gdy kto? prubuje wej?? na tibie pojawia mu si? komunikat o z?ych passwordach. Sam chcia?em go przetestowa? i has?o by?o chod?by wygenerowane jako? niewiem jak ale to nie by?o to has?o ktore sam wpisa?em... je?li kto? wie w czym tkwi problem prosz? o pomoc!
__________________________________________________________________
JESLI WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE Z TYM ACC MAKEREM TO WRZUCE GO NA STRONKE I W TYM TEMACIE PODAM LINKA JESLI TYLKO POZWOLA NA TO MODERATORZY POPROSZE ABY SAMI UMIESCILI LINKA =)
Notka moderatorska:
Sklejone
 
Last edited by a moderator:

Amino12

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
292
Reaction score
48
Odp: Jaki acc maker?

Acc maker by g?sior nie jest tylko pod tfs, ale skoro nie dzia?a to sprzecza? si? nie b?d?.
A co do Nicaw to nicaw i serwer s? pod??czone pod t? sam? baz? danych?
 

Czechu944

Active User
Joined
Sep 11, 2009
Messages
76
Reaction score
1
Odp: Jaki acc maker?

Siema uda?o mi si? to wszystko zrobi? tak jak obieca?em zrobi?em ma?y poradnik :]

Niewiem bo moge dosta? ostrzezenie.. ale to tylko link do mojego tematu z tym poradnikiem do ktorego chce was odeslac prosze wiec zeby nikt go nie usuwal! :]
http://tibia.net.pl/php/225019-aac-maker-do-naxedot-4-0-8-50-a.html#post666499

Tak Acc maker masz razem z serwerem w jednej bazie.

 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top