What's new

Pudzianowski vs Najman ?

Pudzianowski vs Najman ?

  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 0 0.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%
  • Mariusz Pudzianowski

    Votes: 5 100.0%
  • Najman

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5
Status
Not open for further replies.

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Mistrz ?wiata strongman?w Mariusz Pudzianowski zmierzy si? w ringu z bokserem Marcinem Najmanem. Pojedynek wed?ug zasad MMA (mieszane sztuki walki) odb?dzie si? 11 grudnia w Warszawie podczas "Konfrontacji Sztuk Walki". Obaj zawodnicy nie darz? si? sympati?, dlatego podczas wtorkowej konferencji prasowej nie zabrak?o uszczypliwo?ci i docinek.
"Pudzianowski ma wiele do stracenia, nigdy nie stoczy? ?adnej oficjalnej walki bokserskiej, dlatego zamiast tego pojedynku powinien spr?bowa? czego? l?ejszego, mo?e na przyk?ad... badmintona - powiedzia? Najman, kt?ry wr?czy? Pudzianowskiemu rakietki do badmintona.

Na ripost? najsilniejszego cz?owieka na ?wiecie nie trzeba by?o d?ugo czeka?: "M?g?by? p?j?? do Cz?stochowy na kolanach i si? pomodli?... Nasza konfrontacja b?dzie wygl?da? jak zderzenie malucha z lokomotyw?. A co do w?tpliwo?ci Najmana, stoczy?em sporo walk na ulicy, a MMA to prawie jak bitwa uliczna, wi?c niech si? o mnie nie martwi. Dawa?em sobie rad?" - odpar? Pudzianowski.


Z pewno?ci? potyczka Pudzianowskiego z Najmanem, znanym m.in. z wyst?pu w programie reality show, to spore - jak na polskie warunki - wydarzenie medialne. "Pudzianowski powiedzia? kilka s??w za du?o i czas aby go z nich rozliczy?" - zapowiedzia? Najman. Z kolei strongmen odpowiedzia?: "Nie wchodz? do ringu, aby g?aska? rywala. Dla Najmana mam jedn? rad? - wi?cej pokory. Gdybym mia? por?wna? t? walk? z wyst?pami w rywalizacji strongmen?w, by?by to rzut workiem..." - ?artowa? si?acz.

W Warszawie odby?o si? r?wnie? oficjalne wa?enie. Pudzianowski wa?y prawie 140 kg, a Najman niewiele ponad 100 kg. "Ale jak powiedzia? by?y trener Tysona, zawodnik wa??cy ponad 90 kg jest w stanie znokautowa? ka?dego innego" - t?umaczy? Najman. "Ale tobie do Tysona sporo brakuje" - przekonywa? swego przeciwnika Pudzianowski.

Zawodnicy walcz?cy w MMA stosuj? techniki m.in. z boksu, kickboxingu, judo, zapas?w itd. Od pi?ciu lat w Polsce organizowane s? "Konfrontacje Sztuk Walki". Pudzianowski m?wi wprost: "W sportach si?owych osi?gn??em wszystko, teraz to ju? tylko powielanie sukces?w. Treningi na macie podobaj? mi si? coraz bardziej i zapewniam, ?e to nie b?dzie m?j jedyny wyst?p w MMA".





A jak wy s?dzicie?KTO WYGRA?Obstawiajcie
Ja stawiam na Pudziana
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Pudzianowski vs Najman ?

Ja jestem mocno z Pudzianem. Najman to cwaniak. Zdaje mi si? jednak, ?e Mariusz mo?e by? za wolny na Najmana. W st?jce wi?ksze szanse ma Najman. Je?li dojdzie do walki w parterze Pudzian go zmia?d?y.
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Pudzianowski vs Najman ?

Tak jak powiedzia? kolega up Najman to cwaniak.
Pudzianek jak mu walnie w ryj to ch?op zaliczy takiego batona ?e jaja jak beretki ;)
 

Rahid

User
Joined
Nov 11, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pudzianowski vs Najman ?

Ja sadze ze pudzian wygra ju? w 1 rundzie, bo po ude?eniu pudziana najman zaliczy zgon:)
 
Status
Not open for further replies.
Top