What's new

Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

Status
Not open for further replies.

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Siema. MAm pytanie czy w internecie istnieje Instalka do modemu Thomson Speedtouch 330. Dosta?em liveboxa i usun??em thomsona. teraz chc? z powrotem dzia?a? na thomsonie lecz nie mam p?ytki instalacyjnej :/. Ma ktos lub zna kto? stronk? z k?d mog? pobra? instalke ? :/ jak tak to zapodajcie. BArdzi BArdo b?d? wdzi?czny. =D
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

Witam ;) Nieca?e 2 minuty i wujek google znalaz?
sterownik dla visty. Na xp powinien te? dzia?a?.
spr?buj tego
 
Last edited:

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

ja mam XP wiec neiwiem. zAraz zobacze, ale dzieki za fatyge. w sumie szukalem ale nie znalazlem. Dawajcie wiecej linkow, jak zadziala napisze :D

@edit. Wszystko co wczesniej napisalem jest wciaz aktualne. mam nowy problem. Po zainstalowaniu tej aplikacji proszone jest aby podlaczyc modem. wiec podlaczylem a on co 1 sek. sie sam wlacza i wylancza... Pomozcie mi plix
 
Last edited:

Speedox2

Active User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
72
Reaction score
6
Age
29
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

Spr?buj kt?rego? z tych dw?ch, mo?e zadzia?a:



Regards,
Spidi ;x
 

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

NIe. Nie dziala nic :////
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

A mo?na wiedzie? jaki masz internet. Mo?liwe jest, ?e po prostu dajesz z?e ustawienia, poniewa? wy?ej podane sterowniki powinny ?miaga? na XP.
 

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

Mam internet 1MB. Przedstawie sprawe od poczatku. A wiec.
Dy pod??cze Modem Thomson Speed touch do USB w kompie, Lampki na zmiane migaja co 1,5sek. (rraz obydiwe zielone a za 1,5 sek. jedna czerwona i tak w kolko).jak koledzy Up podali linki to sciagnolem i zaczalem instalowac a gdy poisalo mi "prosze podlaczyc modem:" podlaczylem a on dalej sie rozlancza i wlancza (te lampki migaja) Pomozcie mi Macie moze Setup do thomsona Speedtouch 330 ? Prosze zapodajcie mi bo mi sie live box wiesza i juz przez laga w tibii padlem. Nie da sie pracowac. Wole na modemie smigac bo jak na modemie smiagalem wszysto bylo OK. a odkad mam live boxa sie wszystko jebie... Chce spowrotem modem :(


@@@@@@@@EEEEEEEDDDDDDDDDDDDIIIIIIIITTTTTTTTT
Wiec juz lampki po wlaczeniu thosona nie migaja. Zainstalowalem od nowa, Ale tym razem dzije sie to ze : normalka nie migaja na modemi zarowki tylko sie swieca czaly czas, i proboje mi sie polaczyc z netem. Po dluzszym czasie oczekiwania takie c?? : . POMOZCIE CO MAM ROBIC ! a moze to jest wina tego ze sie nie chce polaczyc ze live box jest zainstalowany na kompie ? Ale watpie w to a boje sie go usuwac bo jak usune a modem dalej nie bedzie chodzil to od nowa instalowanie live boxa zeby na forum odpisac... ;D
 
Last edited:

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

A usun??e? pliki konfiguracyjne od LiveBoxa? Nie?

Usu? LiveBoxa -> wyczy?? rejestr programem CCleaner

I wszystko powinno ?miga?. ; >

Pozdrawiam.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

Je?li masz neostrad? to przeinstaluj modem i przy nast?pnej instalacji dojdziesz do okna, w kt?rym b?dziesz mia? do wyboru: PPPoA, PPPoE oraz Bridging. Wybierz PPPoA.

W nast?pnym oknie VPI.VCI daj na 0.35. Je?li nie masz neostrady to te ustawienia mog? si? r??ni?.
 

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Thomson Speedtouch SZYBKO POMOZCIE

KOCHAM CIE ZIOMEK !!!!!!!! :D ChODZI DZIEKI MOZNA ZAMKNAC !!!!!!!! :D

@Edit
repucik polecial do Ciebie :D
 
Status
Not open for further replies.
Top