What's new

Hosting ACC Maker

Status
Not open for further replies.

oskaradamos

Advanced User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
190
Reaction score
3
Witam mam ACC MAKER pod TFSa Crying Damson przerobionego przez kingusie...tylko jaki hosting? yoyo.pl pr?bowa?em ale same errory...no-ip nie umiem obs?ugiwa?...
 

Szybki

User
Joined
May 1, 2008
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Hosting ACC Maker

je?li pod otsa masz hosting to na ten hosting je?li nie to i hostujesz acc makera na w?asnym kompie
 

oskaradamos

Advanced User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
190
Reaction score
3
Odp: Hosting ACC Maker

A znasz jakie? hostingi? wiesz mo?e jak za?o?y? na dyn.pl?
 

Szybki

User
Joined
May 1, 2008
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Hosting ACC Maker

dawno sie w to nie bawi?em ale o ile dobrze pami?tam na dyn zmienia si? ip kompa czyli ?e masz powiedzmy ip 127.0.0.1 rejestrujesz sie na dynie i masz ip mojots.dyn.pl mo?e si? da jaki? hosting tam za?o?y? ale nawet jak si? da to ja o tym nie s?ysza?em wi?c nie bardzo ci pomog?
 

oskaradamos

Advanced User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
190
Reaction score
3
Odp: Hosting ACC Maker

No tak ale jak mam tak wklei?(nie wiem czy to dobrze napisa?em) pliki acc makera? Przez total commandera?
 

Szybki

User
Joined
May 1, 2008
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Hosting ACC Maker

widz? ?e dalej si? nie rozumiemy... na dyn raczej nie da si? wsadzi? acc makera...
Poradnik No-Ip
mo?e po przeczytaniu tego poradnika zrozumiesz o co chodzi z dynem [dyn to praktycznie to samo co no-ip]
 
Last edited:

oskaradamos

Advanced User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
190
Reaction score
3
Odp: Hosting ACC Maker

od?wie?am

Dzi?ki Szybki (rzeczywi?cie szybki)ju? mam ACC MAKERA :)
Tak na marginesie to wbija? rejestrowa? si? ale nie nazwy kont tylko numery bo mi nazwy nie dzia?aj? nie mog? si? zalogowa?. houseots.no-ip.info Na razie jest niesko?czony tylko chce us?ysze? wasze porady co dalej robi? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top