What's new

Pierwszy Poca?unek xD

Status
Not open for further replies.

Aviolles

Advanced User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
202
Reaction score
21
Age
23
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

,,Laski odstawiam na drugi plan, bo dziewczyne w tibii mam'' ? :rotfl:

Laski na drugim planie mam, bo kutasem nie my?le. Je?eli ch?opak nie chce chodzi? z byle pasztetem, to powinien znale?? sobie tak? kt?ra b?dzie pasowa?a do niego i uzna ?e u?o?y sobie z ni? ?ycie.
 

Kyka

Active User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
61
Reaction score
4
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Hmm...

Niezapomniany, data : 14.06.06.
Mia?em lat 12.
Wpadki? Raczej nie, by?o ju? gdzie? ko?o 21, robili?my to na placu zabaw gdzie nikogo nie by?o . xDD
 

Poufny

Senior User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
662
Reaction score
46
Age
31
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Wrr ale przygody , gdy si? to czyta =)
- Niezapomniany
- W 3 klasie podstaw?wki
- Z zasoczenia
- Ostatnio kole?anka mnie tak spontanicznie poca?owa?a z pocz?tku by? to nami?tny ale mi wsadzi?a j?zyk (ja nie narzeka?em ) ale troszki za g??boko i nie wytrzzyma?em i polecia?em do WC zwymiotowa? .
P??niej wyzna?a , ?eto by? jej pierwszy Francuski ^^ by?o du?o ?miechu .
Pozdrawiam
Johny ! :nc:
Ty to masz wyobraznie, to miala calkiem dluugi jezyk, sory, a byly w tej bajce smoki??
@TOpic
~14lat
~BYlo Ciekawie (szczerze?? Pocieklo xd - mlodzi napaleni ;(( )
~Mialem wieksze zamiary, sciagnolem ja na chate, ale ona tylko 'zagrala' ze mna, kiss kiss, a o chodzeniu mowy nie bylo! -.-' [glupia c...]xd
~PS. Nie spieszcie sie do tego (12-14latkowie) tylko wam paly stanal, cos tam pocieknie, a gowno bd z tego mieli s;

Mam 16lat.
 

vamper

Active User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
132
Reaction score
6
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Jesli chodzi o cmokniecie to w usta zaliczylem w wieku ok. 8 lat. Taka ziomala chodzila i wszystkich calowala i nie zdolalem uciec^^
a jesli chodzi o pocalunek z jezyczkiem to dosc pozno bo w wieku 15 lat >.<
Poszedlem do kumpla na melanz duzo bylo nieznajomych osob wiec troche sie speszylem ;PP
Siedzialem przez pewien okres sam bo kumpel zabawial innych gosci a tych co znalem to w byli naje~~ w 3 tylki i nie dalo sie z nimi gadac i przysiada sie jakas dziewczyna i tak siedzimy obok siebie nic nie mowiac to chcialem zagadac powiedzialem : "hej 'jak t" przerwala mi i zaczela sie ze mna calowac troche dziwnie bylo bo czulem smak alkoholu i pizzy i na moje oko dziwie to robila xdd i to wlasnie tak pocalowalem sie z jezyczkiem po raz pierwszy troche dziwnie bo nie wiem jak sie nazywa ,gdzie mieszka ani nie mam jej nk<szok> ;((


Wyobrazcie sobie ze moj kolega 1 swoj pocalunek mial z chlopakiem a nie jest gejem ani pedalem .... o.o
 

czaczek

User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Wydaj? mi si? ?e autor tematu ma jakie? kompleksy. Tzn. albo si? nigdy nie ca?owa? albo mia? jak wy to okre?lacie 'wpadk?':rotfl:

Co do tematu, pierwszy poca?unek w wieku 13 lat, czyli 4 lata temu. Nie, nie by?o ?adnej wpadki, do tej pory nie by?o ;p:p
 

Masther

User
Joined
Dec 7, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

M?j pierwszy hmm ;] to jak mia?em 15lat czyli teraz <lol> wiem wiem ?al ;]:cool:
 

Lukas16

User
Joined
Dec 23, 2009
Messages
36
Reaction score
3
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

M?j pierwszy poca?unek? W wieku 11 lat
Z dziewczyn? na imprezie
Wpadka? Wszyscy w szkole si? ?miali przez rok xD
 

Milenium

New User
Joined
Dec 18, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

poca?unek niepamietam ??XD
Pierwszy sex 14 lat :):)
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

@up
Sex?? chyba jak se narysowa?e? i marzy?e? [Och jak fajnie by by?o uprawia? sex chyba poprosze micha?a i bede sie chwali? w szkole kolegom]
@topic
Ja pierwszy poca?unek mia?em w wieku 8 lat (w policzek) z kuzynk? :p
Pierwszy w usta w wieku 10 lat (z kole?anka 2 lata temu) jak byli?my w kinie z kolegami i kole?ankami (potem zostali?my par?)
Pierwszy z j?zyczkiem (z najpi?kniejsz? w szkole :p) jakies 2-3 tyg temu xD (ale by?o zajebi?cie !!!)
 
Last edited:

Bialkoo

Active User
Joined
Aug 8, 2008
Messages
131
Reaction score
6
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

M?j pierwszy i najlepszy poca?unek by? w?a?nie rok temu, kiedy to po wigilii klasowej rozchodzili?my si? i w og?le i ja jako ' d?entelmen ' odprowadza?em pare kole?anek do domu i zosta?em ja i Ania. Mia?em ju? i??, ona mnie zatrzyma?a i dosta?em buzi z j?zyczkiem. Spontan, mia?em 13 lat ; x
Chodzili?my ze sob? d?u?szy czas, a jak to bywa zawsze co? musz? zjeba*. Aktualnie to moja ex, mo?e kiedy? do tego wr?c?.

Niezapomniany 21.12.08
Wiek 13 lat.
Wpadka ? Prawie si? wyjeba?em jak mnie poci?gn??a do siebie ; d
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

-Zajebisty ^^
-12 lat
-Wpadki nie, ale zaliczy?em co? wi?cej ni? tylko poca?unek XD
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Hmmm... M?j pierwszy taki zwyk?y poca?unek by? w wieku 7-8 lat;D A z j?zyczkiem to wy 13 lat;] Wpadki raczej nie by?o. Ale oczywi?cie by?o Z A J E B I ? C I E ale teraz jest jeszcze lepiej nie ukrywam:p:p:p:cool:
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

M?j pierwszy powa?ny poca?unek mia? miejsce w 2 klasie gimnazjum z moj? obecn? dziewczyn? :)

?adnej wpadki nie zaliczyli?my...
 
Last edited:

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Pierwszy? Dok?adnie nie pami?tam...
Nawalony by?em, ona na mnie lecia?a= poca?unek, dalej brak wiadomo?ci.
Wpadka?
Oczywi?cie pierwszy poca?unek :rotfl:- przeurocza to ona nie by?a :p
 

keeper12

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Moj nauczyciel od historii opowiadal fajna historie.
Kiedy mial sie pierwszy raz poca?owac z dziewczyna to tak mu sie odbek?o bo to bylo po jakiejs romantycznej kolacji. I zacz? sie tak smiac ze malo sie nie posikal :D:curse:
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Czarek-Wydaj? mi si? ?e autor tematu ma jakie? kompleksy. Tzn. albo si? nigdy nie ca?owa? albo mia? jak wy to okre?lacie 'wpadk?'

o, rly ? To ju? nie mo?na za?o?y? tematu ? Od tego jest hydepark. Za?o?y?em temat bo mi si? nudzi?o, chcia?em co? poczyta?. Za?o?y?em r?wnie? temat Ubrania. I co, mam kompleksy ? Nie mam ubra? ? We? si? ogarnij kolego ;s

Srry, za offtop. Mo?e wybaczycie ;d
 

Darth Zenek

New User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Ja si? ca?owa?em :rotfl:
*nawet przyjemny
*13 lat
*nieby?o
 

Speedox2

Active User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
72
Reaction score
6
Age
29
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Ja osobi?cie ca?owa?em si? (tak powa?nie a nie na ?arty jak wy w wieku np. 8 lat) w pi?tej klasie.. byli?my wtedy na zielonej szkole .. wszyscy grali w butelk?... akurat laski by?y z 6 kl. jak ja by?em w 5. ^^ Trafi? mi si? poca?unek z naj?adniejsz? z ca?ej szko?y =) .. Je?li chodzi o ca?owanie na randce to ju? za drugim razem co? z tego by?o :D (Wiadomo :p)
 

Mr Purple

Active User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
117
Reaction score
5
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

heh takie cmoki to tam ka?dej lasce sie da... Ale jeszcze prawdziwego poca?unku nie dozna?em;]

Notka moderatorska:
To po co piszesz?
 
Last edited by a moderator:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Jaki by?? Fajny ;))
Wiek? 14 Lat
Wpadka? Niema mowy :) Najpi?kniejsza chwila w ?yciu hehe. By?em i jestem nadal z t? dziewczyn?(by?o to ok. 2 lata temu) i nie zamierzam sko?czy?!
 
Status
Not open for further replies.
Top