What's new

~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Status
Not open for further replies.

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Ej co jest?? Wszystko normalnie chodzi?o a jak doda?em teleport i w nim itemy dla pocz?tkuj?cych, ludzie nie mog? si? wlogowa?... Ja moge a ludzie nie, bo gada?em z go?ciem na gg i nie da sie. Wybiera posta? i blad z polaczeniem ;/ Please help. bedzie reput!
 

Goblin9

User
Joined
Dec 24, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Ok thx Szajka094 . U mnie by? problem bo mialem juz zainstalowanego xampa i tamten niem?g? sie odpali? :)
 

Odi

Active User
Joined
May 31, 2008
Messages
100
Reaction score
11
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

#up jak dla mnie to mog? g?wno oni mog? kopiowa? mapki i itp. Jak by sami nie potrafili zrobi?. A Za?o?yciel tematu kupi? go za swoje zarobione pieni?dze i co che to robi z nim np podaje na forum i itp. Wi?c ja jestem za za?o?ycielem tematu mog? i?? z nim do s?du, chod? nie podoba mi si? ten ots.

Powiedz to Microsoftowi o swoim pirackim Windowsie...
Ale na razie si? tym nie przejmujemy. W Stigmie4 sko?cz? si? te problemy...

Kod do pobrania OTS mo?na dosta? dzwoni?c z telefonu stacjonarnego za 10,15z?. Z czego my po odliczeniu podatku dostajemy ok 4,90z?
Skoro Ci si? nie podoba mapa to zr?b w?asn?, z pewno?ci? j? od Ciebie za 4,90 kupimy... A dodatkowo poza map? zestaw sk?ada si? z ogromu innych plik?w nad kt?rych prac? te? sp?dzili?my ogrom czasu...
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Temat zamykam i przenosz? do kosza, poniewa? znaczna cz??? os?b poczu?a si? dotkni?ta tym, ?e Stigma 3 widnieje na tym forum. Po cz??ci mieli?cie racj? - to plagiat.

Pozdrawiam;
 
Status
Not open for further replies.
Top