What's new

Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

Status
Not open for further replies.

soczek1

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Witam to moja pierwsza praca prosze o branie tego pod uwage przy krytyce.
To moja pierwsza mapa i pragne zaznaczyc to i? jest pod 7.6 wi?c nie oczekujcie duzo detali itd.

Mapa tyt. Opuszczona wyspa
sk?d pomys??

to moja pierwsza mapka wiec pomyslalem ?e bedzie lepiej jak popracuje narazie nad mniejsza mapka zaczne od wysepki a oto i ona ss:







 

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

kwadratowo, duzo bug?w, natura brana z 3 roznych srodowisk. slabo
ale jak na 1 prace to moze byc
 

soczek1

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

dzieki za krytyke tego potrzebuje by sie czegos nauczyc :)

Mozesz mi powiedziec co to znaczy ?e kwadratowo to postaram nie robic tych "kwadrat?w"

Jakich bug?w?

"Natura brana z 3 ?rodowisk" co to oznacza?
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

Mozesz mi powiedziec co to znaczy ?e kwadratowo to postaram nie robic tych "kwadrat?w"
Jakich bug?w?
"Natura brana z 3 ?rodowisk" co to oznacza?
Kwadraty to jak sama nazwa wskazuje kwadratowe pomieszczenia, budynki, staraj robi? si? je w bardziej nieregularnych kszta?tach.
Bug?w nie widz?.
Natur? te? si? nie przejmuj narazie.
Praca do?? ?adna jak na pocz?tkuj?cego i wersj? 7.6, ?wicz, a b?dzie jeszcze lepiej.
 

SandM

User
Joined
Oct 27, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

Co do kwadrat?w to kolega wy?ej si? wypowiedzia?. Co do bug?w... Powa?niejszych nie ma. Gdzie nie gdzie drzewo nachodzi na drzewo, albo ro?lina ro?nie na krzaku, kamie? na kamieniu. :p Natura brana z 3 r??nych ?rodowisk - chodzi o to, ?e wymiesza?e? ro?liny, kt?re wyst?puj? na bagnach z ro?linami z d?ungli i ?rodowiska normalnego.
Tak og?lnie to mapka jak na pierwsz? - bardzo ?adna. Jak na pierwsz?... Ucz si? ucz to zobaczymy co z tego wyniknie. :D
 

soczek1

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

dziekuje postanowilem zrobic ulepszenie na waszej krytyce mapki "opuszczona wyspa" wstawie niedlugo 2 prace z 8.5 podobna do tej tylko skoregowane bledy ktore zobaczyliscie.
 

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

dzieki za krytyke tego potrzebuje by sie czegos nauczyc :)
Mozesz mi powiedziec co to znaczy ?e kwadratowo to postaram nie robic tych "kwadrat?w"
Jakich bug?w?
"Natura brana z 3 ?rodowisk" co to oznacza?

dobra stary widze ?e nie obra?asz si? na krytyke i chcesz si? czego? nauczy?
nie chce mi sie tego wszystkie opisywa? wi?c za??czam takie co?.
tststst.png


co do natury, to postaraj si? nie ??czy? r?znego rodzaju natury w ten spos?b, ?agodne przej?cie z terenu bagnistego na klimat umiarkowany owszem.
ale tutaj poprostu nasra?e? wszystkiego po trochu:<

co do kwadrat?w to chyba t?umaczy? nie musz?. :<

a co do bug?w to strasznie ale to strasznie rzucaja mi si? w oczy te korzenie. robi?es je autoborderami, w jednym miejscu wr?cz dojeba?e? ich ponad miare i wysz?y pourywane..

pozdrawiam.


Frags said:
Kwadraty to jak sama nazwa wskazuje kwadratowe pomieszczenia, budynki, staraj robi? si? je w bardziej nieregularnych kszta?tach.

Hej hej panie Frags tutaj nie mog? si? zgodzi?, natura natur?, wiadomo ?e nie mo?e byc kwadratowa i regularna. ale zaraz, pomy?lmy, budowle? z tego co wiem, patrz?c po tym w czym mieszkam i patrz?c na wszystko wok?? zbudowane przez ludzi to widz? same kwadraty. ba! wszystkie niemal budowle s? na planie kwadratu, pozatym kto by chcia? mieszkac w czym? takim :
asdaeawsxz.jpg

no moze troche przegielem ale lapiecie o co biega.
 
Last edited:

soczek1

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca "Opuszczona Wysepka" by soczek1

dzieki to naprawde pomaga mi czegos sie nauczyc poprosze o twoj komentarz i krytyke w mojej drugiej pracy takze lipnej ale z b??dow wyci?gam wnioski i ucze sie.
 
Status
Not open for further replies.
Top