What's new

Nie dzia?aj?ce passy?

Status
Not open for further replies.

Lisadr

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
88
Reaction score
4
Witam. Expi?em sobie ostatnio na rotach w veno po jakim? czasie dosta?em kicka. Wpisuje ponownie passy wyskakuje okienko postaci ale gdy chce zalogowac pisze, ?e z?e passy. Teraz wog?le wpisuj?c je jest to samo nawet nie ma widoku postaci. Nie s?dze aby to by? hack gdy? sta?o si? to 4 dni temu o 12:12 i od tamtego momentu nikt na postac ni e logowa?. Co mo?e byc nie tak? I jak to ewentualnie naprawic?
 

papierek

User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

Hmm to jest napewno hack passy si? same nie zmieniaj? albo co? ?le wpisujesz ale napewno nie radze ci szybko odzyska? konto po przez email bo jak si? hakuje to passy na tego typa emaila chyba przychodz? i wida? dawno ten typek nie wchodzi?:)
 
Last edited:

Lisadr

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
88
Reaction score
4
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

Nie m?gl to byc hack bo gdyby to by? hack to koles by zalogowal na postac a tego nie zrobil..
 

papierek

User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

Ale m?wie ci przecie? ?e jak si? hakuje to passy przychodz? na email a ten typ nie wchodzi? na email i dlatego nie wszedl a zreszto i tak musisz odzyska? konto
 

Ceffe

New User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

@up
Ale z ciebie znawca normalnie pro haker ;] Pierw przeczytaj dokladnie post ;]
te? tak kiedy? mialem ale zalogowalem sie na tibia.com i zmienilem haslo i gites ^^
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

Skoro go kickne?o to haker musia?by wbi? ogarze(papierek).
Zobacz czy mo?esz zalogowa? na tibia.com
 

mesio2

New User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

mam pytanie dlaczego jak wpisuje passy to pokazuje sie name postaci i serv ale jak chce sie zalogowa? to pisze You may only login with a GameMaster account. i mam tak ze wszystkimi pasami nawet jak zrobie new passy to to samo jak mam sie zalogowac ?? pomu?cie
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

mam pytanie dlaczego jak wpisuje passy to pokazuje sie name postaci i serv ale jak chce sie zalogowa? to pisze You may only login with a GameMaster account. i mam tak ze wszystkimi pasami nawet jak zrobie new passy to to samo jak mam sie zalogowac ?? pomu?cie

By?o za?o?y? oddzielny temat ale ci pomog?.
Prawy na tibi?/ w?a?ciwo?ci i usu? ko?c?wk? gamemaster. Wtedy b?dziesz m?g? normalnie wbi?.
 

Geryl

Advanced User
Joined
Jan 5, 2010
Messages
166
Reaction score
7
Age
28
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

Je?li, gra?e? normalnie, dosta?e? kicka i nie mog?e? zalogowa? to haker, zmieni? passy najpierw na tibia.com p??niej si? wbi? na posta? i zapewne da? logout'a. Mo?e jaki? kolega Ci passy pod?apa? i sobi? jaja zrobi?. Spr?buj odhakowa? posta?.
Pozdrawiam.
 

niemotek

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
29
Reaction score
3
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

sprawd? pierw czy da rade sie logn?? na tibia.com ak jak pisz? inni...jesli tam jest zonk to odzyskuj k?to przez maila albo recka...
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

ehh
zwyk?y haker zmieni? pasy i wbi? ci si? na hara dlatego pokazywa?o okienko postaci
Teraz wog?le* wpisuj?c je jest to samo nawet nie ma widoku postaci.
w og?le*
kto? zna? twoje pasy bo nie zgad? by ich w tibi i na stronie wi?c kto? kto mia? twoje pasy ci? hakn??
albo keylogger
.
 

lystwiorz

User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Nie dzia?aj?ce passy?

watpie zeby hacker zmienial pasy do postaci expiacej na rotach lol
 
Status
Not open for further replies.
Top