What's new

-Łatwy Pacc - Ma?e Faq

Status
Not open for further replies.

Klyvith

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
29
Reaction score
3
Age
31
W tym poradniku dowiesz si? podstawowych rzeczy odno?nie Konta Premium w grze Tibia. Je?eli nie wiesz, jak go zam?wi?, jak? firm? wybra?, oraz czy to si? op?aca - zapraszam do lektury. Postaram si? wszystko opisa? ni?ej.

Informacje Podstawowe :

Pacc jest to inaczej p?atne konto, kt?re daje nam dost?p do wielu nowych wysp, outfit?w, quest?w, oraz expowisk. Jest to do?? droga sprawa, wi?c musisz zada? sobie pytanie - "Czy b?d? mia? czas, aby gra??", je?eli tak, to przejd?my do kolejnego etapu. Ka?da z profesji ma okre?lon? moc, oraz zastosowanie.

Druid (po wykupieniu Promocji Elder Druid): Do gry t? klas? uwa?am, ?e konto premium jest wymagane. Wi?kszo?? z zalet jest odkrywana dopiero po owym zakupie. Druid z Pacc'em jest potrzebny na r??ne Hunty, Questy (z racji, ?e profesja ta specjalizuje si? z uzdrawianiu).

Sorcerer (po wykupieniu promocji Master Sorcerer): Posta? r?wnie? specjalizuj?ca si? w magii, jednak expienie bez konta jest mo?liwe, ze wzgl?du na dob?r czar?w ofensywnych (Vis Lux, Flam Hur). Wydaj? Mi si?, ?e je?eli kto? jest obeznany w grze profesjami magicznymi wytrzyma do poziomu 60-70.

Paladin (po wykupieniu promocji Royal Paladin): Profesja, kt?ra w znacznie mniejszym stopniu potrzebuje konta premium. Expienie na Facc (Free Account) jest mo?liwe nawet do poziomu 100.

Knight (po wykupieniu promocji Elite Knight): Oczywi?cie bez urazy, ale profesje t? uwa?am, za przystosowan? do Bota. Wykupienie P?atnego konta poszerzy jedynie horyzonty, oraz doda kilka czar?w, kt?re przydadz? si? do masowego expienia. Kupowanie Pacc'a wydaj? Mi si? za bezsens przed poziomem 70, a nawet wi?kszym.

Zam?wienie :

Oczywi?cie jest tego du?o, wi?c ka?da osoba, kt?ra robi to po raz pierwszy mo?e og?upie?. Na rynku jest du?o mo?liwo?ci wykupienia konta premium (m. in. Pacc za GP, Allegro, Tibia.com, DROM, Onepay). Ni?ej przedstawi? kr?tkie opisy, oraz instrukcj?, jak zam?wi? Pacc.

1. Tibia.com

Najbezpieczniejszy, oraz najta?szy spos?b na uzyskanie konta.

1. Wchodzimy na stron? , logujemy si?. Na stronie naszego konta uka?e si? Taki oto przycisk :



Nale?y na niego klikn??. Nast?pnie ku naszym oczom uka?e si? taka strona :



Zaznaczamy opcj?, kt?r? wida? na zdj?ciu, oraz klikamy przycisk 'Continue'.

Poka?e si? nam teraz strona, na kt?rej nale?y wybra? metod? p?atno?ci. Je?eli kto? posiada kart? kredytow? nale?y wybra? jedn?, z firm "Visa, Mastercard" Je?eli nie masz - wybierasz metod? 'National Bank Transfer'. Je?eli chcesz u?y? innej metody wybierz 'other methods'. Klikamy przycisk Continue. Klikamy po raz drugi przycisk Continue. Tym razem naszym oczom ukazuje si? Regulamin, kt?ry nale?y zaakceptowa?. Zaznaczamy 3 opcje, oraz klikamy przycisk 'I Agree'. Tym razem nale?y wpisa? sw?j wiek (nie jest on wa?ny), oraz wybra? jedn?, z dw?ch dost?pnych opcji :

- I want to order premium time for my own account. (zaznacz, je?eli chcesz kupi? premium dla siebie).
- I want to order premium time for an account of another player. (zaznacz, je?eli chcesz kupi? premium dla innej osoby).

Klikamy przycisk Submit. Zostaniemy przeniesieni na stron?, w kt?rej trzeba wpisa? sw?j login, oraz has?o. Wybieramy te? na ile chcemy kupi? premium. Klikamy przycisk Submit. Zostaniemy przeniesieni na stron?, w kt?rej trzeba wype?ni? druk. Dalej ju? napewno b?dziecie wiedzie?, co robi?.

DROM

Jest to firma, kt?ra jest wed?ug mnie jednym, z gorszych wybor?w. Nie do??, ?e droga, to jeszcze na Pacc'a trzeba czeka? nie wiadomo ile. Osobi?cie odradzam. Je?eli jednak kto? si? zdecyduje, nale?y odwied?i? ten temat w celu informacji :



Nie ma sensu dalej rozpisywa? si? na temat tej metody, gdy? jest ona opisana w ww temacie.

Allegro

Wydaje Mi si?, ?e metoda ta jest stosunkowo tania, oraz wygodna. Zlecenie jest realizowane do 48 godzin, wi?c dodatkowo w miar? szybko. Aby zam?wi? tym sposobem Pacc nale?y posiada? konto na allegro. Je?eli masz sprawy chyba nie potrzeba zbytnio opisywa?. Wp?aca si? przelewem bankowym. Wszystkie niezb?dne informacje s? podane na stronie aukcji. Ni?ej podaj? link do aukcji allegrowicza, kt?ry wg. Mnie jest najbardziej zaufanym resellerem pacc?w w grze.



Onepay

Niedawno na rynku pojawi?a si? nowa stronka, kt?ra umo?liwia za?o?enie konta, kt?re jest podobne do konta w banku. Pieni?dze mo?na wp?aca? wysy?aj?c sms, lub przelewem internetowym. Je?eli na koncie posiadasz wymagan? kwot? nale?y wej?? odpowiednio w : Produkty -> Tibia -> i wybra? interesuj?cego ci? Pacca. Wszystko, co musisz zrobi?, to wpisa? sw?j nick. Konto Premium dochodzi szybko, i jest to 100 % warte zaufania. Polecam tak?e za?o?y? konto, gdy? jest tam mn?stwo innych ofert, kt?rych nie b?d? opisywa?.

Pacc za GP

Szczerze m?wi?c nieznany Mi spos?b. Nigdy nie praktykowa?em, wi?c za du?o o tym nie wiem. Je?eli jednak kto? si? zdecyduje polecam t? stron? :



Po doj?ciu Pacca mo?emy si? cieszy? nowymi expowiskami, questami, miejscami, outfitami itp.
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Pacc - Ma?e Faq

Nie wszystko jest dok?adnie opisane, jednak dla nowych si? przyda. Ode mnie 8/10.
 

Wolfrax

New User
Joined
Jan 5, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Pacc - Ma?e Faq

Spoko poradnik. Na pewno Mi si? przyda :) dzi?ki

Moja ocena 9/10
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Pacc - Ma?e Faq

Przyznam ?e dobry poradnik ;) Du?o informacji i mi?o si? go czyta
Hehe i nawet temat si? rymuje :):)
 
Status
Not open for further replies.
Top