What's new

Zmiana nicku.

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Witam,

Chcia? bym zaproponowa? wprowadzenie Zmian nicku by?y by np. 3 mo?liwo?ci zmian nicku, a potem albo wykupi? albo ju? nie ma szans na zmian?. To by prawie wcale serwera na kt?rym stoi forum nie obci??y?o, a by by?o faje.

Co wy na to??

Ps. Je?li mo?na ju? jako? zmienia? nick to napiszcie w temacie
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Zmiana nicku.

Pomys? zupe?nie zb?dny. Je?li chcesz mie? dajny nick, to ustaw sobie go od pocz?tku. Je?li Tw?j obecny Ci nie pasuje, za??? sobie nowe konto.

Ci?g?a zmiana nick'?w wprowadzi?a by tylko zamieszanie.
 

Shadok

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
381
Reaction score
65
Odp: Zmiana nicku.

Pomysl fajny tez chcialem taki dac.
Lecz ja np proponuje zmiana nicku za sms 3,66 nie lepiej?
Forum na tym zyska kase na hosting...
Lub poprostu tylko jedna mozliwosc zmiany nicku a potem sie nie da wogole?
Co wy na to? :D

@down
AAA!
Byle takie cos :(
Szkoda ze juz takiego nie ma.
Lecz widzialem tylko 150 pkt repu podpis pod nickiem ;d

@nemo
Lecz wolno by bylo zrobic nawet za sms 7 albo 10 max zl

Regards,
Shadok
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Zmiana nicku.

By? TNET STORE i TNET POINTS, dzi?ki nim mog?e? zmieni? nick(?), podpis pod nickiem i mog?e? mie? ruchomy avek. Co si? z tym sta?o, nie wiem ;<
@ Nemo
By?, ale znikn??, a co do zmiany nicku, to napisa?em przy nim "?", bo nie by?em do ko?ca pewnym tego...
 
Last edited:

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Zmiana nicku.

No ja chc? zmieni? nick a konta nowego nie chc?.., i nie ci?g?a zmiana bo max 2-3 razy mo?na, a co do kasy to za 1.22, albo ju? te 3.66 mog?o by by? :p
 
N

Nemo

Guest
Odp: Zmiana nicku.

Aktywni u?ytkownicy: 17.354
No i tak ka?dy by sobie zmienia? nick 3 razy... Uwa?asz, ?e to dobre rozwi?zanie? Zmienia? nick mog? tylko cz?onkowie kadry, tak przynajmniej by?o kiedy?. Wyobra? sobie, ?e znasz na forum go?cia jako xxx, a ten zmienia nazw? u?ytkownika na xyz nic Ci o tym nie m?wi?c. Jak zamierzasz go wtedy "rozpozna?", ?e to w?a?nie ten xxx?
Zreszt?, by?o to omawiane dziesi?tki razy, ten pomys? nie przejdzie.
By? TNET STORE i TNET POINTS, dzi?ki nim mog?e? zmieni? nick(?)
Cz?owieku, zaskakujesz mnie. Tnet Store jeszcze nie by?o, gdy? trwaj? nad nim jakie? prace, a za Tnet pointsy mo?na by?o zmienia?... podpis pod nickiem, nie sam? nazw? usera.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Zmiana nicku.

A to nigdy nie b?dzie szansy na zmian? nicku?, musz? sobie nowe konto robi??
 

Devil Faith

Active User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
51
Reaction score
13
Odp: Zmiana nicku.

Nie do ko?ca. Mo?esz mie? znajomych w kadrze manager+ i to za?atwia spraw?, nie? Skoro nie potraficie najpierw wymy?li? normalnego nicku tylko nawpieprza? trylion zcaczk?f i cyferek, a dopiero potem pomy?licie to ju? lekka przesada.

Ja by?bym za wprowadzeniem nowej rangi z abonamentem na okre?lony czas (np 3 miesi?ce 10 euro) i doda? mo?liwo?ci jej np. zmian? nicku, podpisu pod nickiem, jak i projekt w?asnego profilu. Forum zarobi na konkursy o ile kto? b?dzie ch?tny kupi? takiego donatorka(tnp niczego ciekawego nie oferuje co innego otland ;d).
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Zmiana nicku.

O, popieram, popieram. Oczywi?cie popieram Faitha. W takich czasach ju? ?yjemy, ?e ka?dy orze jak mo?e, byleby tylko co? zarobi?. A w ten spos?b i wy b?dziecie mie? kas? na nagrody w konkursach i u?ytkownicy b?d? mie? frajd?.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Zmiana nicku.

G?upi pomys?. Taka opcja wprowadzi?aby chaos na forum. Nick tutaj to takie 'drugie imi?', wi?c je?li kto? ju? jeden wybra?, to niech z nim zostanie. Chyba ?e kto? za?o?y? konto kilka lat temu, kiedy jeszcze podoba? mu si? nick typu 'God Super007', to zostaje zmiana konta na nowe.

Ps. Je?li mo?na ju? jako? zmienia? nick to napiszcie w temacie

Jest taka mo?liwo??, niestety nie dla Ciebie :D
 
G

Guzux

Guest
Odp: Zmiana nicku.

Albo podpis pod nickiem Guzux - Gusux. Mog?o by to u?atwi? sprawe ale pomys? i tak dla mnie zb?dny. Albo si? robi normalny nick* albo nick pokemona, p??niej dziwicie si? ?e kto? was dostrzega inaczej po nicku NarutoFan.

* - ksywa czy co?, przecie? nikt na ulicy nie m?wi do Ciebie - Elo naruto 123 3154234.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Zmiana nicku.

Albo podpis pod nickiem Guzux - Gusux. Mog?o by to u?atwi? sprawe ale pomys? i tak dla mnie zb?dny. Albo si? robi normalny nick* albo nick pokemona, p??niej dziwicie si? ?e kto? was dostrzega inaczej po nicku NarutoFan.
* - ksywa czy co?, przecie? nikt na ulicy nie m?wi do Ciebie - Elo naruto 123 3154234.
Ta, do ciebie za to na pewno krzycz? przez ca?? ulic? "siema Guzux", zapami?taj jedno pseudonim kt?ry u?ywasz na realu w?r?d znajomych, a ten forumowy to dwie inne sprawy. Ka?dy przybiera sobie ten kt?ry chce, jedni stawiaj? na ?aci?skie nazwy, pokemoniaste, co? ?mieszniejszego drudzy na to co uwa?aj? za s?uszne i p??niej pos?uguj? si? nim przez jaki? tam okres a? w ko?cu b?d? go chcieli zmieni?, si?

Mo?liwo?? zmiany by?aby dobra za wygrane konkursy, rozchodzi mi si? tutaj o co? takiego. Aby, zamiast medali za to co wygramy dostawa?o si? punkty premium w tym ca?ym "sklepiku" forum nad kt?rym ci?gle pracujecie, nast?pnie za zdobyte bonusowe punkciki mo?na by?yby wymieni? na jak?? nagrod?, etc.

Teraz wychodzi na to, ?e b?dziesz musia? ze swoim nickiem troch? jeszcze po?y?, dop?ki kto? nie wymy?li jakiego? radykalnego rozwi?zania, co prawda g??wkowanie nad tym te? nie jest niczym b?yskotliwym ale pomy?le? troch? mo?na bo czasem przypadkiem wymsknie si? jaki? b??d czy co? i klapa.

Na innych forach zmiana nicku to co? normalnego. Np.

"Mo?esz zmieni? swoj? nazw? u?ytkownika tylko raz na 182 dni. Zmiany liter z du?ych na ma?e s? mo?liwe bez limitu."

Wed?ug mnie takie rozwi?zanie by?o by najlepsze. Niekiedy zmienia si? nick po to aby nikt nas nie rozpozna?...
Co? takiego jak zmiana naszej nazwy ?eby nikt nas nie pozna? jest r?wnie g?upia co jej mo?liwo?? za nic, pomy?l gdyby tak by?o to ka?dy m?g?by w ka?dej chwili praktycznie straci? wszystko co mia? na sumieniu jako zwyk?y u?ytkownik, owszem administracja ma w to wgl?d oni wiedz? kto jest kto, ale my, zwyczajne mr?wki - by?my mieli nik?e informacj?, jedyne co to mo?liwo?? dochodzenia kto jest kim. Pewnie kto? by zaproponowa? te? konkurs, zgadywanki kto zmieni? na jaki nick, ale wtedy by?oby ju? ?miesznie.
 
Last edited:

Dumpfires

Active User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Zmiana nicku.

Na innych forach zmiana nicku to co? normalnego. Np.

"Mo?esz zmieni? swoj? nazw? u?ytkownika tylko raz na 182 dni. Zmiany liter z du?ych na ma?e s? mo?liwe bez limitu."

Wed?ug mnie takie rozwi?zanie by?o by najlepsze. Niekiedy zmienia si? nick po to aby nikt nas nie rozpozna?...
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Zmiana nicku.

Ale piszecie ?e zapami?ta?, ale mo?e kto? nie chce by? zapami?tany, tak jak Dumpfires napisa? na innych forach zmiana nicku to norma, albo tak jak on pisze ?e raz na ile? dni albo tylko 2-3 razy i koniec. Z tym 10 euro za zmian? nicku... omg... wida? ?e nie pomy?la?e?... jak wiemy w tibi? nie graj? sami +15.. czy +18 i my?lisz ?e 9 latek za?atwi 10 euro jak b?dzie chcia? zmieni? nick??. A w?a?nie mo?e zrobicie to w tym sklepiku za punkty, i na konto tylko 3 mo?liwe zmiany??
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Zmiana nicku.

Ale piszecie ?e zapami?ta?, ale mo?e kto? nie chce by? zapami?tany, tak jak Dumpfires napisa? na innych forach zmiana nicku to norma, albo tak jak on pisze ?e raz na ile? dni albo tylko 2-3 razy i koniec. Z tym 10 euro za zmian? nicku... omg... wida? ?e nie pomy?la?e?... jak wiemy w tibi? nie graj? sami +15.. czy +18 i my?lisz ?e 9 latek za?atwi 10 euro jak b?dzie chcia? zmieni? nick??. A w?a?nie mo?e zrobicie to w tym sklepiku za punkty, i na konto tylko 3 mo?liwe zmiany??
Zrozum, ?e je?li ustalasz sobie nick to przed tym musisz pomy?le?, czy aby na pewno b?dzie d?ugotrwa?y je?li tak, nie ma p??niej tego typu spraw. Dziesi?? euro, bez przesady je?li by?aby mo?liwo?? zam?wienia takiego czego? smsem, to maksymalnie do 6 z?otych. Uwa?am osobi?cie, ?e jest dobrze tak jak teraz punkty s? jedynie ewentualno?ci?. Zreszt?, jak komu? zale?y to wytrzyma ze swoj? nazw?, przecie? kiedy? mu si? podoba?a to mo?e zosta?. Je?li jeste? dziewi?ciolatkiem to nie powiniene? by? w naszym gronie bo forumowe sprawy cz?sto wzbudzaj? kontrowersj?, zrozumia?e??

Proponuj? zamkn?? temat bo ci?gni?cie tej dyskusji w nie sko?czono?? niczego nie zmieni. Znaj?c ?ycie zaraz Ivelios, albo kt?ry? z global?w wejdzie i ca?e te nasze ?ale, trudy p?jd? na marne bo napisze trzy wyrazy "nie ma mo?liwo?ci, zamykam" i koniec. Skoro tak ci na tym zale?y to zr?b nowe konto, te 300 post?w w miesi?c odrobisz je?li nie spamujesz, jak spamujesz to tydzie?, g?ra dwa.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Zmiana nicku.

Ale zrozum tu nie chodzi tylko o mnie. Jak by chodzi?o tylko o mnie to bym nie robi? tematu, ja na tym forum ju? nie bywam, jedynie dzia? graffiki by zobaczy? czy da? kto? jakie? zlecenie, za stary jestem na tibie i mi si? znudzi?a. Chodzi o to ?e chcia?em podsun?? pomys? by forum mia?o to jak inne bo jest to przydatne.
 

Superasny

User
Joined
Jul 18, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Zmiana nicku.

Siemanko ej jak stworzy? na ?ci?gnietym silniku Postacie? Bo jak szukalem to niebylo!
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Zmiana nicku.

No mo?e i ranga dobra ale za 10 euro no bez przesady....
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Zmiana nicku.

Sko?czmy wyczynia? o tym jakby by?o gdyby, to, gdyby tamto lepiej zacznijmy dzia?a?. Ja ze swojej strony napisz?, ?e po prostu stworz? propozycj? o takowym donatorku, je?li mnie zbesztaj? - przykro mi, licz? si? intencje kt?re mog? pozytywnie wp?yn?? na te forum, tak jak wp?yn??o na par? innych gdzie istnieje mo?liwo?? danin na rzecz forum.
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Zmiana nicku.

Ten pomys? jest bardzo s?aby, by? by wielki chaos w skryptach, baz? danych itd. mog?o by si? zepsu? konto itp. mnie na ulicy zw? "Czeski" wi?c jestem "Czeski Strzelayek" znany z RonOTS "Czeski Strzelajek"... Jest to temat dla spam?w i popieram Szar? Eminacj? by zamkn?? ten Temat. Pomy?? nie przejdzie przykro mi.
 
Top