What's new

Goblin hell i dzwignie

Status
Not open for further replies.

tofic14

New User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Witam!
Ostatnio jak szedlem na goblin hell przez mostek z goblinami zauwazylem po prawej i lewej stronie 2 dzwignie i zastanawialem sie jak tam dojsc, gdy zszedlem na dol i podszedlem pod drzwi byly zablokowane wiec mysle sobie ze musi tam byc jakies dojscie albo klucz. Mam nawet zdjecie tutaj widac jak Mowicz stoi obok tej dzwigni, wiec wiecie moze jak tam sie dostac? szukalem tego pare godzin ale nic nieznalazlem :( bardzo prosze o odpowiedz!
 

askol27

User
Joined
Sep 24, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Goblin hell i dzwignie

Przyjrzyj si?. jak si? przyjrzysz to zobaczysz ?e wszed? tam od drugiej strony(OD PRAWEJ (WSCHODNIEJ)). a poza tym na tibii pl jest opisane dok?adnie a jak nie to poszukaj "mapy satelitarnej" tibii czyli ?e myszk? przeci?gasz ekranik i wida? dalej (Bardzo przydatne kiedy si? zgubi?e? lub szukasz dobrych expowisk). Ju? m?wi? jak w??czy? tak? "mapk? satelitarn?". . niestety musisz poszuka? tego Questa na mapie bo mi si? nie chce :p :p .pomog?em?? daj repucika xD.
 
Last edited:

tofic14

New User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Goblin hell i dzwignie

tak ale te drzwi sa zamkniete wiec jak mam tam wejsc? a jest quest jakis na to zeby te drzwi otworzyc? bo mi sie niewydaje
 

bockwurstpaule

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
61
Reaction score
7
Odp: Goblin hell i dzwignie

Witam,
Od razu na samym wst?pie informuje, ?e doj?cie tam jest niemo?liwe.
A wi?c jak Mowicz si? tam dosta??.
Prosta odpowied?: -Zdj?cie jest zrobione na OT Serverze i jest to najzwyklejszy fake.
A teraz dlaczego nie mo?na tam doj???
A dlatego, ?e do tej pory s? na Rooku tylko trzy klucze: -Training Room, -Bear Room i Katana Room, wszystkie do tych drzwi nie pasuj?,
Oczywi?cie jest du?o temat?w jak zdoby? Golden Keya (najprawdopodobniej ten od Mino Mage Room) lecz wszystkie ju? te sposoby by?y wypr?bowane i tak?e nie dzia?aj?,
I dlatego nie wiadomo jak zdoby? tan klucz. (A mo?e on w og?le nie istnieje),

Pozdrawiam,
Bockwurstpaule
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Goblin hell i dzwignie

@up
By? mo?e masz racje i w po?owie podzielam twoje zdanie jednak?e wida? i? zdjecie jest dosy? stare a jak wiadomo starsi rookstayerzy maj? wiele tajemnic kt?rych nie ujawniaj?... Na Aurea pewnien rookstayer 45 lvl ma spike sworda. Widzia?em na trade jednak sk?d go ma? To pozostanie jego tajemnic?...
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Goblin hell i dzwignie

Z pewno?ci? jest to nie mo?liwe.
Pozatym na screenie jest to jaki? ots/fake. na mapie mo?na dostrzec buga!
I tak jak furrya my?l? ?e je?li kto? by si? tam jako? dosta?, to na 100% pozostawi?by to w tajemnicy...

@Edit.
Tego buga mozecie dostrzec przy drzwiach, przyjzyjcie si?!
 

Tideys

Active User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Goblin hell i dzwignie

widac ze fake a wogule to przyjzyjcie sie spirowi (wlucznia) jest z 7.6 albo 7.8
 
Joined
Nov 22, 2009
Messages
16
Reaction score
3
Age
31
Odp: Goblin hell i dzwignie

Hmm... czy mi sie zdaje czy ten kolo ma addon?
Wlasnie sprawdzilem na tibia.pl i jest to 1 addon do druida :)
A w tibi 7.6/7.8 nie bylo addonow (jak dobrze pamietam) ;p
 

Dragonas

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
321
Reaction score
18
Age
31
Odp: Goblin hell i dzwignie

@Tofic14
Czyli odpowied? jest prosta.
Cipsoft zrobi? to dla picu, ?eby?cie si? zastanawiali.
Kiedy? sam si? bawi?em w "odkrywc? rookowego", lecz z wiekiem sobie u?wiadomi?em, ?e nie ma tam ?adnych zagadek.
Straci?em na to du?o czasu, tak jak bardzo du?o innych os?b i jako? nikt niczego nie znalaz?.
Czyli, albo nic tam nie ma, albo nic nie znajdziesz wi?c szkoda czasu.
 

BacekxD

Advanced User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
324
Reaction score
8
Odp: Goblin hell i dzwignie

Screen z pewno?ci? jest z tibi przedzia? 7.6 - 8.0 dlaczego? Spear (zapa?ka) Wida? wyra?niej?e to ots. Nic nie mam do powiedzenia na ten temat z otsem. Je?li to by by?a rl to oczywi?cie.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Goblin hell i dzwignie

Wida? ?e to OTS
Co do mapki jest tam par? map bug?w
Co do rokgardu Czyta?em wiele poradnik?w jak zdoby? golden keya ale ?aden sposub nie dzia?a. Mo?e tu nie chodzi o golden keya lecz o magic keya. Mo?liwo?ci jest wiele
Co do spike sword to mo?e kole? napewno zyska? bardzo dawno temu. Kiedy? mo?na by?o zdobywa? czain legi sk?d wiem bo mia?em a teraz to zablokowali, wi?c i spike sworda mogli zablokowa?.

Co do Dragonas to nie gra?em na tym OTS
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Goblin hell i dzwignie

A w tibi 7.6/7.8 nie bylo addonow (jak dobrze pamietam) ;p
To nie by?oby problemem, nawet gdyby zdj?cie nie by?o fakem. Po prostu istniej? te? programy, kt?re zmieniaj? outfity (stara dobra TBI GG) ; )

Takie sprostowanie.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Goblin hell i dzwignie

Wida? ?e jest to Goblin quest na rooku Tych drzwi i tej d?wigni nawet tych kamieni tam nie ma.Co do spike sworda.Owsze mna antice gdzie gram jest go?? lub by? kt?ry ma nick Evallius Miros i mia? go kkiedy sam by?em na rooku lecz by?a to tibia 7.8 i wtedy by?o jeszcze wiele rzeczy do zdobycia.
 

kocz

User
Joined
May 13, 2009
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Goblin hell i dzwignie

Jak pami?tam oko?o tibii - 7.4 czy 7.5, owe drzwi by?y otwierane i da?o sie tam jak najbardziej dosta?, po drugie gdy si? naciska?o na lever te 1 stalagmity znika?y. Wiadomo zamkn?li, chcieli owia? rook tajemnic?, aby kolejne pokolenia graczy mia?o zagadke i ?eby snuli domys?y z spajk swordem, mino magiem itp.

To nie by?oby problemem, nawet gdyby zdj?cie nie by?o fakem. Po prostu istniej? te? programy, kt?re zmieniaj? outfity (stara dobra TBI GG) ; )

Takie sprostowanie.

Ale jeste? poj?ty, jak mia?by by? addon na bocie przed wprowadzeniem tego systemu do gry? M?g?by? mi powiedzie?? bo ja jeszcze sie nie spotka?em z programem przepowiadaj?cym przysz?o??.
Po 2, kole? m?g? tak jak napisa?em w 1 linijce tam kiedy? i po prostu wklei? swoj? posta? z teraz w paincie, aby?cie mieli ?amig??wke.
 
Last edited:

ziolojabol123

New User
Joined
May 28, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Goblin hell i dzwignie

moim zdaniem te wszystkie filmiki o roku to sciema z jakiegos ots...
 
Status
Not open for further replies.
Top