What's new

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 78 10.4%
  • Druid.

    Votes: 152 20.3%
  • Sorcerer.

    Votes: 232 31.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 41 5.5%
  • a:5:{i:10084;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10084;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:12596;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12596;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:14444;a:5:{s:12:"polloptionid";i:14444;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:23651;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23651;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:14250:"a:5:{i

    Votes: 246 32.8%

  • Total voters
    749
Status
Not open for further replies.

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

knight , wbi?em nim 14 lvl?+ i dosta?em hacka
 

Anitaida

User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsz? postaci? chyba wszystkich jest knight, bo naj?atwiej si? ni? gra. P??niej gra si? palladynem( przez znudzenie knighta) aby odkry? sorcerera. Ka?dy my?li ?e b?dzie PK masterem. Na ko?cu odkrywa si? ?e najwi?cej korzy?ci odnosi si? z gry (niepozornym) druidem :D
 

Falania

User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj pierwszy char to druid. Potem zroiblem knighta ;]
 

Cytrynek

Active User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? kt?r? sp?odzi?em by? sorcerer, w tamtych czasach go ka?dy poleca? a teraz to hoduj? knigta na elite.
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? oczywi?cie Rookslayer...zapami?ta?em ca?? mapk? na roku, zna?em wszystkie expowiska. Nie chcia?em p?j?? w nieznane ;]
Do tego ba?em si? pk, jednak nie s?usznie. Pod namow? koleg?w wszed?em na wymarzony Thais i przez kilka minut pokozaczy?em, zaraz potem ujrza?em z powrotem 1 LvL =)
 

Degrengolada

Active User
Joined
Feb 21, 2009
Messages
100
Reaction score
12
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

By? to Druid. Kolega - jeszcze wtedy z klasy - nam?wi? mnie na t? profesj?. Musz? przyzna?, ?e nigdy nie by?em typowym noobem siedz?cym na rooku, bo owy kolega posiada? do?? du?? wiedz? nt Tibii i dok?adnie t?umaczy? mi o co chodzi. Wszystkie podstawy i interfejs poj??em w jaki? tydzie?. Zreszt? du?o czyta?em o tej grze i my?l?, ?e gdyby kolega mi nie powiedzia? czym gra?, to sam te? wybra?bym druida... Wtedy by?o nim nieco trudniej gra? od zera, bo nie by?o wand?w/rod?w, a visy by?y na jedn? kratk?. Mi?o wspominam mojego pierwszego druida. ;-D
 

Danio EK

New User
Joined
Jan 24, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

moja 1 posta? to knight na Uniterze ale nie wspominam jej dobrze bo pora?ka 13 knight z chain setem coper shieldem serpentem ze skillami 40/40 :/

Ale od tego sie zaczyna :)
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza posta? by?a Sorcem , lecz szybko przerzuci?em si? na Palladyna bodajze na 20 lvl ...
Pallem o wiele szybciej mi si? expilo ;)
 

Yenzzen

User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? profesj? by? druid - nam?wi? mnie do niego kolega, kt?ry sam nim gra?. Na pocz?tku walili?my "z aksa", dopiero na oko?o 20 poziomie kumpel kupi? Volcanic Roda - moja zazdro?? by?a nie do opisania.
C??.. wbi?em 13 poziom, kupi?em moonlighta i my?la?em ?e jestem ju? nie do pokonania. Myli?em si? - 2 razy pad?em na Ghostlandzie (bo kto poni?ej 30 w tamtych czasach nosi? jakie? fluidy? :rolleyes:) i sko?czy?em gra?.
Nast?pn? (nie)profesj? by? rookstayer.

Tak wi?c w ankiecie - druid.
 

Armanix92

User
Joined
Dec 15, 2009
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

moja pierwsz? postaci? kt?r? za?ozy?em by? sorcer dobi?em nim 16 lvl i 25 m lvl by?o to na starszej tibi pekowa?em ju? sobie z sd to dopiero by?a zabawa xd moj? pierwsz? posta? za?ozylem dok?adnie 6lat temu gdy? kolega pokaza? mi kafejce internetowej co to za gierka i mi si? spodoba?a pozdrawiam
 

Jemeus

Active User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
90
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsza moja posta? to by? knight z wand of vortex. Expi?em sobie tym skromnym rycerzykiem na bugach pod carlin. Za nic nie odda?bym mojej r??d?ki. Wygl?da?a tak fajowo, ?e odda?bym za ni? wszystko. Posta? straci?em, bo brat wpisa? passy na stronie 'Darmowy Pacc'.
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Sorcerer:)
Pami?am to by?a Tibia 7.6 ;) ?wiat Furora. Wbi?em 20 lvl i przesta?em gra?. Kolega nam?wi? mnie na Apo :p. Powr?ci?em Knightem w wielkim stylu :p. Niestety po?niej wbi?em 50 lvl i zosta?em Shackowany :D.
 

herkes

Active User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
117
Reaction score
4
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Hehe moja 1 postacia by? sorcerer Pamietny noobki har :D:D
 

Xeron01

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
126
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja 1 postac to byl sorcerer , rooka przechodzilem ze 4 dni. Razem z kumplem lalismy "szczury" w kratce. Potem sorcer do Carlin i bicie z wand of vortex bugow pod Carlin xD.
Potem to juz jazda 15 lvl i strzelanie z fire fieldow z bugi , to by?o cos. Obecnie posiadam ta postac ma 26 lvl i 36 m lvl . Sta?o sie kiedys pod dp i robilo runki xd
 

saru52

Active User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
119
Reaction score
12
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsz? postaci? by? druid ;) Wbi?em nim 182 i dosta?em bana (nie jednego :D) po czym dosta?em delete ;) Dalsze postacie to ju? niewa?ne skoro chodzi o pierwsz? :S
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? usilnie mi doradzany przez koleg?w, knight. Jako ciekawostk? dodam, ?e zanim osi?gn?? 20 level zrookowa?em go, chc?c mie? druida : )
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? druid ,poniewa? by? pierwszy z brzegu to wybra?em w?a?nie jego. Tak samo by?o z miastem ,wybra?em Carlin ,bo by?o jako pierwsze ^^
 

Krissek

Advanced User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
356
Reaction score
9
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? Sorcerer. Pami?tam chyba z tydzie? wychodzi?em z rooka :D . A jaka by?a rado?? jak zabija?em Minotaury :) T? postaci? chyba do 14 lvla expi?em na Minoskach.. Dopiero p??niej jak kolega mi pokaza? inne expowiska, wbi?em chyba 21 lvl i zosta?em schakowany :(

Taka jest historia mojego pierwszego charka :)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? druid, osi?gne?em nim 26 poziom, lecz nie by?em wtedy do?wiadczonym graczem.Mia?em chyba 21 magic:D, kiedy go straci?em po hacku omal si? nei rozp?aka?em xDD, by?o to w tibii 8.21 na serverze secura.
 

Geryl

Advanced User
Joined
Jan 5, 2010
Messages
166
Reaction score
7
Age
28
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza posta? by?a druidem, nie wiedzia?em gdzie si? ustawia p?e?, zrobi?em dziewczyn? z nickiem dla ch?opaka. Wyszed?em z rookgaardu, wyexpi?em nim 15 poziom, przy tym zaliczaj?c ca?? mas? zgon?w, po czym zrobi?em now? posta?.
 
Status
Not open for further replies.
Top