Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23
Wątek: The Rookie Guard
    Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 48
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań: 1 w 1 poście

The Rookie Guard

Uwaga misje najlepiej zacząć z 2 level bo jak będziesz miał wyższy to mogą wystąpić błędy.

Prawdopodobnie od lvl 2min/max6
    Bez pacca

Pisałem to wieczorem więc przepraszam za błędy i mam prośbę czy ktoś mógł by to przetestować bo ja jak robiłem ten quest to nie pamiętam czy wszystko jest na swoim miejscu
    • Misja - 1

Cytat:
    Udaj się do Vascalir Akademii w Rookgard i poproś Vascalir o misje. Powie Ci o tym, jak zły orc shaman Kraknaknork próbuje przejąć Rookgaard. Vascalir chce załadowanie katapulty z kamieni znalezionych w stodole. Zaakceptuj misje.
    Cytat:
    Po zaakceptowaniu misji, przejdź do stodoły, na północ od sklepu Toma. W piwnicy znajdziecie stosy kamieni. Naciśnij na stos aby uzyskać Heavy Stone . Weź Heavy Stone na każdej z czterech miejsc: raz na dach Norma, raz na dach Obi, i dwa razy na dachu akademii. Uwaga, że ​​nie można użyć kamienia dwa razy z rzędu, więc należy to zrobić jedno po drugim, przy czterech podróży do stodoły
    .
    1/2 Katapulta - Na dachu akademii.

3 Katapulta - Na dachu u Obiego.

4 Katapulta - Na dachu u Normy.

• Misja - 2

Cytat:
    Nadszedł czas polowania! Zapytaj Vascalir o kolejną misję. Vascalir chce, aby zabić 5 Rats w kanałach. Najbliższa kanalizacja jest centrum miasta, na południe od akademii.

Cytat:
    Po wykonaniu tej misji, wróć do Vascalir i powiedz mu, że została zakończona.
    Cytat:
    Uwaga: możesz sprawdzić dzienniku questów śledzić swoje postępy. Będzie o tym, ile zabiłeś ratów.
    • Misja - 3

Cytat:
    Udaj się do świątyni i po drodze na południowy-zachód. Idź do sklepu Lily,

poprosić ją o misję. Lily opowie o Jacku , Ona poprosi o dostarczeni zioła do Hyacinth, aby mógł warzyć więcej eliksirów.
    Cytat:
    Wyjdź z mista.. Po przejściu przez most, należy kierować się na wschód, aż trafisz na skalistej górze. Idąc wzdłuż stoku góry, natkniesz się na schody wewnątrz góry. Idź w górę, aż znajdziesz Hyacinth.

Cytat:
    Hyacinth Powie o swojej misji i weźmie zioła z inwentarza. W zamian, da On 2 Small Health Potion . On wtedy da ci pierścień Gwiazd i nauczy cię, jak ten pierścień działa. Hyacinth skieruje cię do Vascalir .
    Cytat:
    Uwaga: nie zapomnij przeszukać skrzynia za Hyacinthem ! Zawiera 5 grzybów
    • Misja - 4

Cytat:
    Idź do Vascalir i poprosić o kolejną misję. On mówi że znaleźli sposób, by uwięzić szamana orków. Domaga się on, abyś uzyskał próbkę jedwabiu od Królowej Pająków Ostrzega, że ​​nie można zabrać ją do ekwipunku, ale wyjaśnia, że ​​królowa wykryje Ciebie silnymi zmysłami węchowymi. On proponuje znalezienie sposobu, aby zablokować jej zmysły, pokrywając się w tłuszcz. Dziura do jaskini pająka jest na północ za mostem. Legowiska jest zaznaczona na mapie. Idź w dół aż zobaczysz niebieskie kamienie. Użyj ppm i zyskasz tymczasowe niewidzialność .
    Cytat:
    Masz dwie minuty, aby znaleźć pajęczynę i użyć ją. Można znaleźć bardzo blisko do schodów, na ścianie trochę na zachód.
    Cytat:
    Jeśli nie uda się znaleźć w ciągu dwóch minut, Królowej Pająków będzie cię ścigać się i zawijają w internecie. Zostaniesz przeniesiony do giganta internetowych. Uwolnij się pieszo (bardzo powoli) do otworu tylko na południe. Musisz powtórzyć powyższy krok, aż stamtąd wyjdziecie z jedwabiu prawidłowo.
    Cytat:
    Uwaga: Nić pająka nie jest elementem, nie zobaczysz go w swoim inwentarzu.
    • Misja - 5

Cytat:
    Vascalir zalecił, aby poszedł do Toma, ponieważ może on być w stanie wyposażyć nam parę Boots . Idź do Toma i poproś go o misję, on powie Ci, że może on rzemiosła ci parę butów, ale musisz dostarczyć mu składników. Twierdzi, że nie nosisz tandetne buty jak te wykonane z Rat skóry, a raczej chce, aby przejść do Wolfa dla niektórych War Wolf. On informuje o kłusownika, który często wilk den i mówi, należy Ci się skóra z War Wolf, który zabija.
    Cytat:
    Udaj się do War Wolfa północno-wschodniej Rookgaard . Idź w jaskini i poszukaj zmarłego człowieka. Zmarłych kłusownik będzie mieć nóż, i plany zmienił się teraz na skórę wilka siebie. Iść głębiej w jaskini i szukaj skóry martwego War Wolfa, użyj nożna na nim. Usłyszysz dźwięki przez wilki w odległych terenach, teraz jest czas, aby uruchomić! Pospiesz się na wschód (jesteś hasted) przed wilkami złapać (nigdy nie zobaczysz wilki, ale trzeba terminie dotrzeć do ziemi na wschód).
    Cytat:
    Uwaga: Jeśli nie, można dostać się to spróbuj uruchomić ponownie bez kary.
    • Misja - 6

Cytat:
    Vascalir chce zapłacić Paulie. Idź do Paulie w Akademii, korzystać z jego usług i złożenia każdą kwotę pieniędzy. Da on 50gp za założenie nowego konta.
    Cytat:
    Teraz wracamy do Vascalir i poprosić o nową misje.
    • Misja - 7

Cytat:
    Udajemy się do Vascalira i prosimy o nową misję, Potem udajemy się na most aby wyjść z miasta i idziemy ciągle na północ aż znajdziemy takie coś :

Schodzimy w dół, gdy będziemy na dole udajemy się na zachód

]

Bierzemy questy znajdujemy w nim Pick - Kilof i używamy nim na każdej belce
    Jak użyjemy na wszystkich belkach to wychodzimy z podziemi i udajemy się do Vascalir
    • Misja - 8

Cytat:
    Vascalir chce, aby przeszukać sarkofagi na cmentarzu

Cytat:
    Wyjdź z Rookgaardu z mostka północnego i kieruj się na południowy-wschód. Po znalezieniu cmentarza, przejdź do lochu (schody znajdują się w budynku).
    Po tym, kierując się na północny-wschód
    wejdź do drzwi

Cytat:
    szukaj Sarkofagu (jeden można znaleźć w Grobie Ankrahmun

). W innym trumny na drodze można znaleźć pozycję i znajduje się pole w pobliżu rampy z więcej elementów (elementy, które?).
    Tutaj daje wam skrzynie z których można wziąć innego questa :
    Krypta - 1

Krypta - 2

Cytat:
    Oddajemy kość Vascalir

• Misja - 9

Cytat:
    Idź porozmawiaj z Vascalir, on da ci Silver Amulet i Empty Flask, jak będziesz już miał te itemy to udaj się na wieże os(wasp), zabij jedną z os i użyj pustą butelkę na ciało osy
    Cytat:
    Teraz powróć do Vascalira
    • Misja - 10

Cytat:
    Pogadaj z Vascalir i udaj się pod akademik i weź z niebieskiej dużej skrzyni potrzebne itemy

Idź do Orc Fortress bardzo blisko Wieży Wasp byłeś tam wcześniej. Nie można wejść do fortecy orków, musisz ukryć się z wałkiem ,wokół tylnej części twierdzy, gdzie można znaleźć Peeing orków . Uderz go z wałkiem z ukrycia.

Cytat:
    Gdy jesteś w Orc Fortes, gdzie znajują się Elite Straży orków . Użyj mięsisty kości na niego i wielu Wild Dogs będą pojawiać się z Gwardii Running Orc Elite . Elita ork strażnik jest rozproszony i może iść na dół po drabinie pilnował.

Cytat:
    W lochach Kraknaknork użyj trucizny os na Wielki kocioł. To osłabi szefa (chociaż ten krok jest obowiązkowe).
    Cytat:
    Kontynuować aż znaleźć innego orka strzegących portalu Kraknaknork room 's. Musisz zwabić go do drugiej stronie sali, a potem korzystać z pajęczyna na nim Paralyze niego. Uruchom przez teleport i przygotować się do walki!
    Cytat:
    Wydaje się przydać do skrótu mikstury tutaj. Kraknaknork, choć osłabiona, może pakować dość cios.
    Cytat:
    Gdy Kraknaknork jest martwy, przejdź przez teleport, aby ubiegać się o nagrody.
    THE END
    Oczywiście zabraniam kopiowania na inne fora bez mojej zgody !
    Ostatnio edytowane przez sasanek__ ; 09-07-11 o 23:07

Przybysz
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 0 w 0 postach

Domyślnie Odp: The Rookie Guard

Coś albo brakuje misji albo nie podpisałeś czegoś bo właśnie robie misje 11. I prawdopodobnie używałeś translatora bo błędy są.
    Ostatnio edytowane przez Xementis ; 08-07-11 o 14:07

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

zablokowałem się przy misji 5 nie mogę zabrać skóry z tego war wolfa mimo iż mam ten skining knife. Jakieś sugestie w tej sprawie??

Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Odp: The Rookie Guard

UP,UP@ Xementis
    Cytat:
    Wszystkie są tylko np nie ma misji 2 bo w 1 już ją wytłumaczyłem
    UP@ vfjpl
    Cytat:
    Może użyj tego knife na jego tyle spróbuj mi normalnie działało

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

UP: próbowałem wszędzie klikać łaziłem w te i z powrotem do miasta ni nic nieeeeee

Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Sory za tłumaczenie trochę nie wyszło xd ale tam coś pisze ze jak się nie uda to można jeszcze raz zrobić
    Cytat:
    Uwaga: Jeśli nie, można dostać się to spróbuj uruchomić ponownie bez kary.
    To może zacznij od nowa misje 5

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

od nowa znaczy jak??

Edit: a robiłeś to jakoś konkretnie znaczy, zabijałeś te wolfy po drodze??
    Ostatnio edytowane przez vfjpl ; 08-07-11 o 16:07

Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

idź do Vascalir porozmawiaj z nim aż on skończy gadać i udaj sie do toma porozmawiaj z nim i idź do war wolfa

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

nic to nie dało nieeeeee

a po drodze do war wolfa zabijałeś te inne wolfy??

Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Czekaj bo to dawno robiłem nie pamiętam ale chyba nie wiem że zszedłem w dół i otworzyłem deda i patrze ten knife no i dalej ide patrze wolf to na niego użyłem i all działało jeszcze czekaj zaraz sprawdzę coś ;d
    Zobacz tutaj :The rookie quest

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

zrobiłem ten quest inna postacią i się udało, może to dlatego że na 1 postaci zaraz po odebraniu tego pierścienia oddałem go mojej innej postaci. Tak więc radze go trzymać do końca!

Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

To znaczy działa tak ? jak tak to dobrze ;]

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

z tym działaniem to nie do końca bo nową postacią zrobiłem a tamtą nie mogę dalej dokończyć, chyba jakiś bug :(

Przodownik Awatar Rozczochrany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1
    Podziękował(a)
    3
    Podziękowań 4 w 3 postach

Mam tak samo tylko że nie mogę zrobić tej misji żadną postacią , może wie ktoś jak temu zaradzić?

Delegat Awatar sasanek__
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Założyłem nową postać i działa misja 5
    Uwaga przyczyna może być taka że jak masz 6 level to nie można zrobić go najlepiej robić go ja ma się 2 poziom
    Ostatnio edytowane przez sasanek__ ; 09-07-11 o 23:07

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)