What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: PokemonWorldOnline

Zapozna?em si? z zapowiedzi? server zapowiada sie bardzo ciekawie i licz? na to, ?e wypali. Oby tak dalej..! Zr?bcie te? co? takiego jak spotykanie Pokemon?w pod wod? oraz tak jak sie nie myle Pokemon "Febas" ewoluowa? w "Milotic" mo?na go by?o z?apa? na kilku kratkach wi?c mam nadzieje ?e tu te? czego? takiego nie zabraknie.A czy Pokemon Legendy takie jak np. Zapdos b?dzie mo?na z?apa??

Pozdrawiam Krysteek.!

@EDIT
A b?dzie co? takiego jak Pokemon Gold System? (pokemony s? z?ote ?) By?o co? takiego na GBA
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Rare pokemon beda do z?apania w p?zniejszym etapie ;)
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Czyli maksymalny lvl b?dzie wynosi? 100?

Wydaje mi sie ?e tak. Oczywiscie mowimy tu o lv pokemona nie mo?na zapominac o bonusach za lv trenera kt?ry nie bedzie miec ogranicze?.
 

Zbiegniew Cebula

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
148
Reaction score
4
Odp: PokemonWorldOnline

A b?dzie mo?na jako? sprawdzi? lvl poka bo ja bardzo Lubie poki a i mam jeszcze jedno pytanko czy to b?d? startery jak w brazylijskiej wersji (caterpie, ratta, weedle)?
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Tak lv pokemona bedzie mozna zobaczyc klikajac "LOOK" na niego z lv automatycznie pokaze nam sie ile ma hp oraz wskaznik jego umiejetnosci.
A w sprawie starterow to myslimy nadal, najrozs?dniej by by?o dac takie same startery ale jeszcze nie zadecydowalismy :)

Pozdrawiam Kregox
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Planowany jest jak najszybciej ;) ale niczego nie chcemy obiecywac bo tak jak mowie s? sytuacje losowe na ktore nie mamy wp?ywu chodzby moja tygodniowa przerwa z powodu wizyt u stomatologa, lub spalenie sie procesora i p?yty g?ownej u programisty kt?re spowolnily prace o 3 tyg (okres kiedy robi?em mape ). ;].

Pozdrawiam
Kregox

//edit
I chcemy wyszystko dopracowac na 200 % i idealnie zbalansowac czary a za tym idzie tabele, wyliczenia ktore robi programista.
 

Alexis

Advanced User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
183
Reaction score
9
Odp: PokemonWorldOnline

:(
Bardzo szkoda.
U mnie Ferie si? zacz??y mo?na powiedzie? ?e od dzi? od 14:30.
I tak s?dz? ?e chyba nie pogram na PwO w Ferie ale si? nie martwi? bo wole pogra? na profesjonalnym Ots'ie ni? nie doko?czonym.
:)




Pozdrawiam
Alexis
 

Jozo16

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
281
Reaction score
8
Odp: PokemonWorldOnline

Wida? ,?e to b?dzie porz?dny serwer nie mog? si? doczeka? :).Eldinie wida? ,?e jak co? robisz to dok?adnie.Bra? przyk?ad z niego ,bo ma?o takich ludzi na tym forum.
Pozdrawiam i czekam na start serwera :).
 

harudbl

Active User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
96
Reaction score
3
Odp: PokemonWorldOnline

Kregox zalezy mi aby pomuc w rozwoju serwera a ty nawet nie dajesz znac na pw ani gg ani nic .... o_O pisa?em ci jak bylo z grafikami ...
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Wszystko co robie wole zrobic dokladnie i idelanie ;], ostatnio wypusci?em serwer TERANIA RPG [ mozna zobaczyc rowniez w zapowiedziach lecz ss'y sie zjebaly bo byly na strone wrzucona ktora upadla ;] ) i mialem od zajebania roboty z poprawianiem wszystkiego przesiedzialem 2 tyg po 18 h dziennie na kompie aby ponaprawiac wszystko lecz i tak nie bylo czego ratowac gdyz prawda jest taka ze nikt nie gra na LOW expach ;] z wlasna mapa i profesjami.
Dlatego tym razem chce dopiac wszystko pod ostatni guzik aby nie bylo potem bugow bo traci na tym reputacja serwera . A zbalansowac 151 pokow + serwer , system gry to nie latwa sprawa . No i trzeba jeszcze dopracowac mapke aby sie przyjemnie gralo gdyz z ss'ow ktore widzialem z brazylijskiej edycji to nie posiadaja oni w ogole upiekszonej i wydetalowanej mapy jedynie jakies groundy i badziewia na ziemi.

Pozdrawian Kregox
 

Sexowny

User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Serwer zapowiada si? znakomicie, tylko ?eby w ko?cu powsta?.
To co mi si? podoba to system poprzez kt?ry lvl zdobywa nasz pokemon.
Mam nadziej?, ?e ten projekt wypali, bo jak wiadomo projekt Pokemon Online PL to jedna wielka podpucha, wczoraj wszyscy Ci, kt?rzy pobierali ich klienta, skanowali kompy poniewa? by? tam key, rozpocz??y si? hack etc.
Wi?c jedna wielka klapa, mam nadziej?, ?e tutaj nie b?dzie tak samo.

Pzdr. Sex
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

S?ysza?em w?asnie o wczorajszym NIEWYPALE TEAMU FARAONA :).
I mog? zapewnic ze serwer wypali tylko to jest kwestia czasu.

Pozdrawiam Kregox
 

Sexowny

User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Niewypale? Raczej naci?ganiu na kas?. Oni chc? teraz by wysy?a? smsy po to by uzbiera? kas? na dedyka. o_O To jest ju? dziecinada no ale co poradzisz na to.. To nie temat o tym dnie czyt. ( PO PL ) tylko o PwO wi?c mam pytanie.

1. Jakie b?d? poke balle? B?dzie kilka rodzai tak jak na PO BR, czy tylko 1?
2. System p?acenia przez SMS czy przelew? Osobi?cie wola?bym to 2 ;x
3. Czy serwer ruszy w miesi?cu " Luty " ?
4. Czy b?d? kamienie do ewolucji pokemon?w?[ Tak wiem wcze?niej by?o co? pisane, lecz min??o troch? czasu i mo?e macie jaki? inny pomys? ]

Pozdrawiam Sexowny.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

1. Jakie b?d? poke balle? B?dzie kilka rodzai tak jak na PO BR, czy tylko 1?
2. System p?acenia przez SMS czy przelew? Osobi?cie wola?bym to 2 ;x
3. Czy serwer ruszy w miesi?cu " Luty " ?
4. Czy b?d? kamienie do ewolucji pokemon?w?[ Tak wiem wcze?niej by?o co? pisane, lecz min??o troch? czasu i mo?e macie jaki? inny pomys? ]
Pozdrawiam Sexowny.

1. Bed? 3 pokeballe do kupienia
- PokeBall( Brak bonusa do z?apania pokemona )
- GreatBall ( Bonus do z?apania pokemona + 3% )
- UltraBall ( Bonus do z?apania pokemona +5% )

Oraz ok . 10 pokeballi tworzonych z apriconow ktore bedzie mozna zerwac z dzew i krzakow.

2. System bedzie sms/przelew oczywiscie przelewem bedzie 1-2/4 wiecej ptk niz SMS'em

3. Tak jak mowi?em ja juz swoja prace wykona?em czekam na programiste.

4. Ewolucje beda dokonywac sie automatycznie przy odpowiednim lv pokemona . Kilka pokemon?w bedzie ewoluowac przy uzyciu kamienia (evee) oraz przy kilka gatunkow przy wymianie miedzy graczami (m.in golem , alakazam.)
 

Sexowny

User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

4. Ewolucje beda dokonywac sie automatycznie przy odpowiednim lv pokemona . Kilka pokemon?w bedzie ewoluowac przy uzyciu kamienia (evee) oraz przy kilka gatunkow przy wymianie miedzy graczami (m.in golem , alakazam.)

Yyy ;D

A m?g?by? bardziej rozwin?? t? ewolucje przy wymianie mi?dzy graczami?
Np. ( By m?j Graveler ewoluowa? w Golema o_O )

Je?li to jest z jakiej? gry, to i tak nie mam poj?cia, poniewa? nie grywa?em w pokemony do czasu wyj?cia Pokemon Online BR.

Licz? na odpowied? i wyja?nienie. ;)
 

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: PokemonWorldOnline

Wi?c Eldiane pozw?l ?e odpowiem za Ciebie.
Code:
A m?g?by? bardziej rozwin?? t? ewolucje przy wymianie mi?dzy graczami? 
Np. ( By m?j Graveler ewoluowa? w Golema o.O )
Wi?c zau?my masz tego Gravelera i idziesz z trenerem na trade przesy?asz mu go i wtedy Graveler zaczyna Evoluowa? w Golema.

Chyba tak. (tak przynajmniej by?o na GB)

Pozdrawiam Krysteek.!
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Tak dokladnie tak jak kolega /\ up napisa? :) tak planujemy zrobic ewolucje kilku pokemonow ;)
 

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: PokemonWorldOnline

@Eldiane
1.Zr?bcie co? takiego jak niekt?re pokemony np. Golbat m?g? evoluowa? w Crobata tylko "jak mu sie chcia?o".
2.Zr?bcie te? kilka rodzaji w?dek dzi?ki kt?rym b?dzie mo?na ?owi? lepsze pokemony.
 
Status
Not open for further replies.
Top