What's new

6208 tibijskie konta zbanowane!

Status
Not open for further replies.

karvis

Active User
Joined
May 27, 2008
Messages
126
Reaction score
4
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

:< Jak si? nie umie boci? to tak si? dzieje ;p Wystarczy mie? zamiast 20-30 waypoint?w oko?o 100-200 i ustawiasz ?eby chodzi? na losowe i nigdy nie dostaniesz bana ;]No i ewentualnie ?eby biega? na oko?o potwora i czasami wali? ze spelli .... Boce na tibia auto od 2 lat i nigdy nie mia?em bana ;p
Pozdro
 

cooperandtibia

Active User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
101
Reaction score
2
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

No no, kurcze wida? ?e CipSoft bierze si? do roboty, ja pami?tam gra?em kiedy? na RL tibii to kurde wszystkie expowiska pozajmowane, a przez co ?? A przez boty :( Naszcz??cie teraz uczciwi gracze b?d? mogli poexpi?, a mo?e i ja powr?ce do Real Tibii. Oby tak dalej CipSoft.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Witam U?ytkownik?w!
Ja osobi?cie jestem przeciwko botterom.
Teraz kiedy kupi?em 1kk i Pacca boj? si? bocic.
Wi?c sami wiecie...sram si? o bana.
Ale dobrze ,?e zbanowali tych graczy.
Jechali na Tibia Auto lub na BBocie to co si? dziwi?

Zadziwi? Ci?, ale na Tibii Auto bardzo ma?y odsetek ludzi dostaje bany ;) g??wnie to na BBocie, BlackDProxy i na Ng ;)
I tak zostaj? przy moim przekonaniu ?e CipSoft wyolbrzymia te liczby by ludziom wybi? z g?owy boty, albo pocz?tkuj?cym botterom ?eby srali si? postawi? posta?.
Jak dawniej gmowie sprawdzali boty to by?o lepiej, gdyby postarali si? o wiecej Gm'?w to by mog?o by by? tyle ban?w, tyle ?e ju? nawet Elf Bot by nic nie poradzi?... Ale nie dziwi? si?, co jak co Gm'owie nie s? no-life'ami bez ?ycia prywatnego, troch? im ten system odci??y? obowi?zk?w, jedni mog? na to narzeka?. Ale Gm to w wi?kszo?ci przypadk?w nie jest jaki? chory cz?owiek w kt?rym pierwsza my?l po przebudzeniu to "Tibia!". Tacy ludzie maj? swoich przyjaci??, maj? prawdziw? prac?, niekiedy rodzin?... Cipsoft pomy?la? o swoich pracownikach :)

sprawa, dostalem bana, to moj pierwszy na tym koncie, zreszta w ogole w mojej karierze tibijskiej ;ccccccccc
no mniejsza z tym, to pierwszy ban i odrazu delete?? czy nie jest tak, ze ban za 2-3(?) razem??
tutaj ss, dzieki za odpowiedz; )
xxx:curse::curse::curse::curse:

Z tego co wiem to kasacja jest jak drugi raz Ci? ten system z?apie na bocie ;) wi?c jak narazie zaplanuj sobie jak sp?dzisz najbli?sze 30 dni :)
 
Last edited by a moderator:
G

Gudio

Guest
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Dla FACC nie ma takiego czego? jak ban za oszukiwanie. M?wimy tu od razu o kasacji konta, kt?r? osobi?cie mia?em w tamtym, jak i w tym miesi?cu.
 

pacek112

Advanced User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
203
Reaction score
13
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

@jarczan2008
Ja nie botuj? wiec nie mam si? czego martwi?
Lecz nie ka?dy jest tak ?wi?ty jak ty :D
@Topic
Jak to si? m?wi na ka?dego przyjdzie kiedy? kolej.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Dla FACC nie ma takiego czego? jak ban za oszukiwanie. M?wimy tu od razu o kasacji konta, kt?r? osobi?cie mia?em w tamtym, jak i w tym miesi?cu.

@Off
Czyli widzimy kolejny uk?on Cip Softu w stron? graczy p?ac?cych za gr?? Heh... za du?o tego wszystkiego dla Pacc?w, ale co si? dziwi?... Niemcy zawsze byli chciwi ;x

Prosz? Ci? Drogi Moderatorze/Adminie - Nie wystawiaj mi kolejnego upomnienia/ostrze?enia ;x
 

Gruby159

User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

moim zdaniem to za ma?o, te liczby powinny by? o wiele wiele wi?ksze !!
:curse:
 

Yo Z Mam Ban

Active User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
96
Reaction score
6
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Wed?ug mnie CipSoft powinien nie wiem ale zrobi? co? z tymi botam(nie z lud?mi) wsadzi? jaki? antybot bo jak ja expi?em to kurwa bot lata? jak jebni?ty i wali? i kurde nie da?o sie expi?...

Lord'Pulistynha usuniety i moze to da innym cos do zrozumienia zeby grac samodzielnie a nie ze wspomagaczami...
 

Ullixx

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
61
Reaction score
0
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Czy?by w tych 6208 znazaz? si? LP?
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Dobrze,?e CipSoft wci?? oto dba.
Lecz ja nie boc?
Na rl przynajmniej ;d
 

Shibush

New User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
4
Reaction score
2
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Dalej jednak nie wiadomo czy owe narz?dzie dzia?a poprawnie, gracze przecie? skar?? si? ?e s? banowani za bota cho? go nie u?ywali.
 

Dratewka

User
Joined
May 27, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

a ja si? nie ciesze, co mi z tego, ?e lec? bany chod? ja jade na Bbot i kolejny massban, a mi si? nic nie dzieje, niekt?rzy jednak zapominaj?, ?e boty s? dla ludzi, kt?rzy maj? w?asne ?ycie, a nie wbijanie 3h lvl, ja w tym czasie ucze si? (?rednia 4,90 ;d ) albo kolega leci do dziewczyny, bo tez boci ;p
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

@Dratewka

Zgadzam si? z Tob?. +1

Jak massbany by?y tak b?d?, tak samo jak boterzy byli tak b?d?, jak boty by?y tak b?d? i tak do usranej ?mierci. Boty umo?liwiaj? ludziom cieszenie si? z poziomu, a na dodatek zrobi? to za Ciebie, ?eby? m?g? sw?j cenny czas po?wi?ci?: Rodzinie, dziewczynie, przyjacio?om oraz szkole. :rotfl: Pozdrawiam. Ja osobi?cie nigdy nie zosta?em zbanowany, a bota u?ywam od 2 lat. :D
 

Lukopio

User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Age
26
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Boty dzia?aj?, podam przyk?ad na moim koledze : kupi? konto 150lvl, zacz?? bo?i? i patrzymy 5h p??niej konto delete :rotfl:
 

rafalex1998

New User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Fac off fack off fack off fack off amonako
 

VAntoni

User
Joined
Jan 27, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Taka ?rednia ilo?? tych ban?w pami?tam kiedy? 16k ponad ;D.
Co ile oni teraz m?wi? ile zbanowali co miecha?
 

Sothan Elx

User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Mo?e nareszcie ci botterzy si? w ko?cu naucz? ?e warto gra? uczciwie
 

Ruras

User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
25
Reaction score
1
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

Pami?tacie jak na za czas?w tibi 7.6 sie gra?o?
Te nocki?
Te godziny sp?dzone przy kompie..
A teraz? Bot i k?ad? sie spa?.
 
Joined
Feb 12, 2010
Messages
11
Reaction score
1
Age
104
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

no i znowu te mass bany..kurde stracilem kolejnego chara... miejmy nadzieje ze bedzie ich coraz mnie bo ludzie przestaja grac w tibie przez to ze cipsoft wszystkim tak robi... rozumiem ze chca wytepic botow ale troszke przesadzaja.. za duzo tych banow...

:curse:
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: 6208 tibijskie konta zbanowane!

@Dratewka i SwordFish

Tibia to gra dla ludzi kt?rzy graj? dla zabawy a nie dla Levela wi?c co ci da bot? Masz z tego jak?? przyjemno??? Nikt nie ka?e ci tyle siedzie?, ja tego ?wi?stwa nie u?ywam i nie mam zamiaru. Dobrze CipSoft robi! I tak dalej ch?opaki
 
Status
Not open for further replies.
Top