What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

Juuzeff

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

@UP+2UP
Ja pierdole Ty jebany t?paku, przecie? kurwa napisa?em, ?e te drzewo to przyk?ad, a kurwa przyk?ad?w nie b?d? napierdala? na trawie jeba?cu ?eby? kurwa skuma?, ?e to tylko przyk?ad !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wygl?dy z GBA s? nie tyle co beznadziejne a zjebanie spierdolone.. sam id? kurwo na br i ich sobie jeb w dup?.
p.s ..a ja mam gdzie?, ?e takie g?wno jak Ty ?yje...
wkurwi? mnie noob zajebany.
oni sie uparli na to g?wno mimo ?e wiele os?b woli to co by?o jeszcze pare dni temu
A te kurwy itd to dlatego;
1. nudzi mi si? w po br pad?em wkurwi?em si? na 50 ub nic nie z?apa?em
2. wkurwiony jestem og?lnie tak ;)

To pierdolnij glowa w mur i bedzie spokoj, 1 nooba mniej ;>
Sie nie dziwie, ze w 50 ultra nic Ci nie weszlo bo kto do takiej osoby chcialby dolaczyc hahah
 

Moj mistrz

User
Joined
Mar 5, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

we? dzieciaku id? spa?, bo o ile si? nie myl? to ju? po dobranocce. elo
 

ekyuu

New User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

moje pomys?y na expowiska:
ukryta prehistoryczna kraina, jakis zamkniety olbrzymi krater do ktorego mozna np tylko wleciec/wplynac przez jakies jaskinie w ktorej beda pokemony tam pasujace typu kabuto/omanyte/aerodactyl

cos typu dragon valley ze wszystkimi mozliwymi smokami dragonite+gyarados+ewolucje dratiniego itd
 

serwisps2

Active User
Joined
Dec 31, 2009
Messages
90
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

Co? jeszcze ode mnie:
- Krater Cliffery.
- Jaki? lasek w kt?rym by?by Eevee do z?apania
- Jaskinia z koffingami itp.
 

Axel_5

Advanced User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
169
Reaction score
6
Odp: PokemonWorldOnline

Patrze zaczyna si? robi? wielki ?mietnik, przez taki dziecinny spam wiele informacji ci??ko znale??, wi?c wydaje mi si?, ?e ju? starczy tych zb?dnych tekst?w i kontratak?w przeciwko innym. Jako cz?onek za?ogi PWO jestem pewny, ?e serwer stanie na nogi. Zacznijcie na powa?nie bra? projekt i pisa? swoje opinie lub te? pomys?y je?eli jest taka potrzeba, gdy Eldiane prosi czy Was pyta. Nie wierzycie w projekt to sory ale tacy ludzie ma?ej wiary nie potrzebni nam s?, nie ty to inny wejdzie. Mamy wielu sprzymierze?c?w i przysz?ych graczy, kt?rzy z niecierpliwo?ci? oczekuj? na Start!

Pozdrawiam
Grafik Axel_5
 

olafo

Active User
Joined
Sep 9, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

tez tak uwazam ze ''noobskie'' opinie mozecie zachowac dla siebie :D ja tam poczekam mam duuuzo czasu tak a pro po to beda pokemony typu chikorita albo no niewiem... w kazdym razie te nowsze? :rotfl:
 

Drenn

Active User
Joined
Oct 1, 2008
Messages
59
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

To skoro jeste?cie tacy powa?ni to czemu nie odpisa?e? na PW skoro sam kaza?e? wysy?a? CV do siebie ? ... A co do serwera to sam si? nie mog? doczeka? :)
 

Axel_5

Advanced User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
169
Reaction score
6
Odp: PokemonWorldOnline

^Up
W poszukiwaniu Ekipy do Fanowskiego Teamu PWO z linkiem tutaj:http://tibia.net.pl/zespoly/269668-pokemon-world-online-fans.html

• Podania s? rozpatrywane w ci?gu 3 dni. Je?li ten okres min??, a nie dosta?e? zaproszenia ze strony teamu oznacza to, ?e podanie zosta?o rozpatrzone negatywnie.

Wybra?em ju? 2 osoby.
Wi?c k?ania si? czytanie ze zrozumieniem.
Pozdrawiam
 

Drenn

Active User
Joined
Oct 1, 2008
Messages
59
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

Pierw kaza?e? na PW wysy?a? .... Czyli ju? nie mo?na si? zg?asza? ??
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: PokemonWorldOnline

Ci, kt?rzy z panem robercikiem wdali si? w dyskusj? zostali ukarani upomnieniami za "karmienie trolla". Na przysz?o?? pami?tajcie, ?e takich ludzi si? ignoruje, a ich posty raportuje, nakr?canie za? do dalszego spamowania nale?y sobie darowa?.
 

pokezaju

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
73
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Si? jaracie tym OTS'em. Ja se ju? dawno taki zrobi?em ,ale nie wstawiam go z prostego powodu. Po co jak to tylko pokemony z red,blue,yellow,silver,gold. Jakbym doko?czy? ca?e ,ale mi sie nie chce xD
 

Axel_5

Advanced User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
169
Reaction score
6
Odp: PokemonWorldOnline

Kazik je?eli jeste? cz?owiekiem dojrza?ym i zrozumia?e? co napisa? Global Mod to tyczy si? tak?e takich post?w jak:
Si? jaracie tym OTS'em. Ja se ju? dawno taki zrobi?em ,ale nie wstawiam go z prostego powodu. Po co jak to tylko pokemony z red,blue,yellow,silver,gold. Jakbym doko?czy? ca?e ,ale mi sie nie chce xD

Wi?c olej to tak samo i reszta u?ytkownik?w, niepotrzebnie komentujecie takie bzdury, to jest temat dotycz?cy projektu PWO a nie Spamu na takie trolle i kontrataki!:confused:

Pozdrawiam
 

Juuzeff

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Co do expowisk to...

1.Kanaly pod miastami
2.Viridian forest
3.Mt. Moon
4.Rock path
5.Victory road ew. droga do ligi pokemon
6.moze Indiago planetau <sama liga>
7.Elektrownia
8.w\w saffari
9.jakies lasy? + wysepki na morzu
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

My nie tworzymy serwera pokemon Kanto itd ... tworzymy w?asna orginalna mape
 

Juuzeff

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

W takim razie pozostaj? lasy, g?ry, woda, powietrze(?), jaskinie i jak w/w kana?y pod miastami ew. mo?na stworzy? g?ry(moltres,zapdos,articuno) z legendami b?d? jaskinie(mewtwo, mew) i droga do dna morskiego(lugia)
 

serwisps2

Active User
Joined
Dec 31, 2009
Messages
90
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

Hmm.. powietrze. Dobry pomys? ! Mo?naby by?o zrobi?, ?e niekt?re ptaki mo?na z?apa? w powietrzu ;pp

Tak wiem, zaraz dzieci neo powiedz?: "omg rotfl lol ? ?al cie..." itp. ale to tak z mojej strony :)
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

@up
omg rotfl lol ? ?al cie... Na serio to nie mo?e wej?? z prostych powod?w gdyby?my byli na wysoko?ci i nasz pokemon atakowa? i pad?by to co mieliby?my spa?? ?
 

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Odp: PokemonWorldOnline

Dobry pomys? tzn ja bym go przerobi? mo?na by?o by zrobi? Ground Wygl?du Nieba i jedyny sposub ?eby tam sie dosta? to Wlecie? a je?li nasz pokemon Lataj?cy Pada to teleportuje nas np to Temple :) Lub co? w ten dese?
 

pokezaju

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
73
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Jak nie wierzycie to nie.Nie bede spamowa? zebys sie nie czepiali. Chcecie mog? wam pom?c. Jestem obkuty w pokach. Siedze w nim od 10 lat :) napiszcie na pw jakby co
 
Status
Not open for further replies.
Top