What's new

Bardzo dziwny problem z CS'em

Status
Not open for further replies.

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Witam! Ot?? od 15.02.2010 mam dziwny problem... Zacz?wszy gr? na mapie Deathrun dosta?em niesamowitych lag?w :O Zwykle m?j ping wynosi? od 15 do 60, a teraz jest od 50 do 600 :O Cz?sto przeskakuje 200... Akurat tego dnia brat ?ci?gn?? avasta, lecz wy??czyli?my go i spr?bowali?my zagra?.To samo...
W Menad?erze Zada? mam podstawowe rzeczy (nic do wy??czenia) :l
16.02 lagi si? zmniejszy?y.ALE po ?mierci podgl?daj?c jakiego? gracza ping r?s?! Gdy da?em Free Cam to spada?... Mam tak na wszystkich mapach i wszystkich serwerach.

Prosz? o pomoc!

PS. Posiadam STEAM! Counter Strike 1.6

@down
Cheata do Steam? 0_x Wiesz ?e na steam cheaty nie dzia?aj?? Nic nie ?ci?ga?em! Nie jest to te? wina neta!
 

Empty Man

New User
Joined
Feb 17, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bardzo dziwny problem z CS'em

Musia?e? ?ci?gn?? jaki? program, czita, kt?ry w?a?nie by? tak zaprogramowany, ?e takie co? ci zrobi?. Mia?em podobn? sytuacj? no i niestety musia?em przeinstalowa? CS'a
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Bardzo dziwny problem z CS'em

--REFRESH-- B?agam pom??cie mi! Chc? z powrotem robi? Bunny hopy!

@down
Nie ma potrzeby robi? formatowania...Komputer ma avasta,przeinstalowa?em steam w ca?o?ci no i nic :/ Lagi mam ju? od 100-800
 
Last edited:

Unnamed

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
267
Reaction score
32
Odp: Bardzo dziwny problem z CS'em

przeskanuj kompa , odinstaluj steama , ale najlepsza rada to zrobi? FORMAT:) , b?d? z formatuj partycje dysku na kt?rym znajduje si? steam
 

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: Bardzo dziwny problem z CS'em

probowales czy na innym servie jest tak samo?
moze serwer maja obciazany
ps ja mam avasta i nienarzekam avast przynajmniej chroni przed pluginami tylko "wylacz csa " , "otworz dvd room "
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Bardzo dziwny problem z CS'em

[REFRESH] Pom??cie biedakowi graj?cemu w CS'a!

@DOWN
TO NIE KEYLOGGER! Omg! Skoro to wirus to dlaczego Jedi Academy nie laguje?! To inny problem i nie b?d? formatowa? kompa! Jakbym to zrobi? to by?bym idiot?...
 
Last edited:

Rahim10

User
Joined
Feb 22, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Bardzo dziwny problem z CS'em

Te? mia?em taki problem... to na sto procent jaki? wirus albo keylogger... jak sformatowa?em ca?ego kompa to zn?w mia?em wszystko git.

SFORMATUJ KOMPA!
 
Status
Not open for further replies.
Top