What's new

Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Witam mam dla was zbi?r wpt do Elf Bota z depositerem. Wielu ludzi nie wie, ?e istnieje oficjalne forum elfa i ci?gle zak?ada bez sensowne tematy w poszukiwaniu danych wpt na dany exp z depositerem. Umieszczam tu paczk? wpt nie kt?re moje nie kt?re nie, kt?re na pewno si? ka?demu przydadz? nie testowa?em wszystkich, bo nie mia?em jak. Nie robi? depositer?w itp. na zam?wienie temat b?d? aktualizowa? w miar? mo?liwo?ci. Oczywi?cie do ka?dego wpt jest targeting, wi?c nie ma si? o co martwi?.
Chakoye
Cyclopolis
Dark Cathedral
Dworc'e
Earth elementale task maker
Elfy Yalahar
Fermor Hills
Fibula rots
Mutated Rats+task maker
Mutated Human
North Hidden Scarab -2-3
Roty Stonehenge
Sea serpents
Trolle Ab'dendriel
Swamp trolle Venore
Venore roty
Yalahar Dragi North cave
Yalahar umarlaki dla pala
Yalahar mino + loot droper
Jak narazie tyle w miare mo?liwo?ci jak ju? pisa?em b?d? aktualizowa? waypointy.
Linki:



Skan:

Je?eli potrzebujesz jakiego? wpt z depositerem napisz na pw lub zostaw notk? w profilu.
Prosze o nie spamowanie w temacie gdy? chc? by ten temat troch? istnia? i ?eby wyglada? jako? gdy zajrzy do niego nowy u?ytkownik.


Notka moderatorska:
Temat jak narazie zamykam gdy? jest w fazie przygotowywa? do ?ycia.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

B?d? pierwszy.Dzi?ki-bardzo mi pomog?e?.Narazie skilluje r?cznie ale jak zacznie wolniej wchodzi? to napewno u?yje kt?rego? z waypoint?w.Leci "+"
 

Gibon654

User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

Super! Dzi?ki ale mam pro?b? czy m?g?by? zrobi? waypointy na roty + depositer ko?o venore bez slim?w i conipdate i jest pytanie jak cz?sto on do dp chodzi?? Sorry jestem kompletnie zielony elfa mam od 3 dni. Z g?ry :thx:
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

Bardzo ale to bardzo skromna paczuszka ^^ a gdzie Gobliny Edron ? Fenrock Z??wie ? Dara Dragi.? Napisz na gadu gadu ch?tnie pomoge Ci zrobi? co? wi?kszego. Ale nawet to dobre =D. More more!>
 

el twoja stara

New User
Joined
Aug 27, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

je?eli potrzebujesz jakiego? wpt z depositerem napisz na pw lub zostaw notk? w profilu.[/quote]

Potrzebuje wpt na amazon camp z depositerem
 
Last edited:

zypaz

New User
Joined
Jan 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

Bardzo fajny temacik ;) ju? si? nie mog? doczeka? aktualizacji! Jak by? m?g? to prosi? bym skrypcik na wyj?cie z rooka :) Pozdrawiam
 

puma12

User
Joined
Jan 1, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

Witam chcia? bym si? dowiedzie? czy te wpt venore roty + depositer chodz? do banku jak zrobi? k??ko na rotach ???
czy id? do banku jak maja okre?lon? liczb? z?ota ???

jak chodz? gdy maja okre?lon? liczb? z?ota prosz? mi powiedzie? jak ustawi? swoja liczb
thx
 

pawnos12

New User
Joined
Sep 10, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

Mogl bys napisac poradnik jak sie robi depositer:)
 

Vorvas

New User
Joined
Jan 8, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

ju? by? update proponuj? ?eby skasowa? ten temat ;)
 

Hayabuz

New User
Joined
Feb 19, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Zbi?r wpt do Elf Bota + depositer

No wiec szczerze nie rozumiem dok?adnie depositora, on chodzi do banku czy do depo i kiedy on chodzi? wtedy kiedy zrobi par? k??ek wok?l tego wpt i idzie ? do banku/dp
 
Status
Not open for further replies.
Top