What's new

Dziewczyna

Status
Not open for further replies.

Fonti

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Witam was podoba mi sie jedna dziewczyna z klasy mamy po 14 lat ona nigdy wczesniej nie miala chlopaka i jest dosc wstydliwa.I niewiem wlasnie jak by do niej zagadac o chodzenie (przypominam jest wstydliwa i raczej sama nie podejdzie)w dodatku siedze z nia razem w lawce to gdyby cos nie wyszlo to byla by lipa.Jednym slowem najbardziej boje sie tego "odrzucenia" gdyz niewiem czy ona by sie zgodzila.Czesto ze soba rozmawiamy i ona raczej mnie lubi.Niewiem czy chciala by ze mna chodzic lecz nie chce by "przeszla mi kolo nosa".Prosze o jakies porady wydaje mi sie ze mniej wiecej wyjasnilem o co chodzi.I mam nadzieje ze mi pomozecie.

Pozdrawiam i z gory dziekuje.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Dziewczyna

Um?w si? z ni? na plac. Id?cie sobie w jakie? normalne miejsce, najlepiej z dala od wi?kszych grup os?b. Usi?d?cie na ?awce i gadajcie. Po jakim? czasie si? jej spytaj ; ) Tylko nie strzel jakiej? gafy ;p
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Dziewczyna

Pyta? o chodzenie? Jak by?em w Twoim wieku, to mia?em w?a?nie takie podej?cie do dziewczyn.
Radz? Ci stopniowo si? do niej "zbli?a?". Zacznijcie coraz cz??ciej rozmawia?, poznaj jej zainteresowania itp. aby? mia? du?o temat?w do rozmowy. Spraw, aby cieszy?a si? na Tw?j widok. Um?wcie si? kilka razy w ustronne miejsce, np. jak wspomnia? Avrellius - na ?awk?, lub park, no albo si? gdzie? przej??.
Po kilku razach, kiedy uznasz to za stosowne i zobaczysz, ?e leci na Ciebie, to przytul si? do niej i j? przeli?. Ma 14 lat, wi?c nie wiem jaka b?dzie reakcja, jednak chyba w tym wieku dziewczyny ju? zaczynaj? u?ywa? szarych kom?rek, wi?c failu raczej nie b?dzie.
Nie pytaj si? o chodzenie, to dla dzieci. Po prostu zacznijcie chodzi?. :)
 

Questt

Active User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
149
Reaction score
3
Odp: Dziewczyna

HEHE. Prosta i banalna rzecz.Siedzicie razem w ?awce a ona jest wstydliwa i mo?e by nie chcia?a z tob? o tym gada? wi?c napisz na kartce jakie? pytanie np "Chcesz ze mn? chodzi? odp" i mo?e to za?atwi spraw? je?eli jest wstydliwa :D
 

macieq233

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Dziewczyna

hehe to nie jest ?atwe :hah: Ja sam w stosunku do dziewczyn jestem wstydliwy ale to one przewa?nie mi proponuj? :D
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Dziewczyna

napisz na kartce jakie? pytanie np "Chcesz ze mn? chodzi? odp"
To mo?e od razu niech j? przez gg spyta.

Co tu za wielka filozofia. Zapraszasz kandydatk? w jakie? mi?e miejsce i gadacie sobie. Od tego czy co? z tego b?dzie zale?y od was. Ofc nie zra?aj si? po jednym spotkaniu, je?eli by?o fajnie to zapro? j? za jaki? czas znowu. W szkole staraj si? z ni? cz??ciej rozmawia?, tylko pami?taj ?eby nie by? zbyt nachalnym bo to zra?a.
 

Fonti

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Dziewczyna

bardzo wam dziekuje za szybka pomoc co do tego zebym wiecej z nia gadal to na lekcjach caly czas z nia rozmawiam ona lubi hip - hop i disko(<- dla polewu tak jak ja :d)
wiec sadze ze mam juz temat do rozmowy chyba skorzystam z waszych porad i jakos sie za to zabiore... a jak nic nie wyjdzie no to trudno i narazie :d.Oczywiscie prosze o dalsze propozycje!

PS:jej kolezanka (ktora mi pomaga ^^) pisala ze rozmawiala z nia na ten temat i mowila ze fajnie sie ze mna rozmawia :D.
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Dziewczyna

Poczytaj sobie o PUA. <lol>

a tak serio, to inteligencja, poczucie humoru i pewno?? siebie - ot ca?a misterna tajemnica. Co wy tu pieprzycie, takie sprawy za?atwia? na gadu, przez literki ?

Gdy stoi gdzie? na przerwie, podchodzisz i prosisz j? na bok na chwil?, po czym spontan, co Ci wpadnie na my?l, aby tylko j? zaprosi? na spacer. Jedna bardzo wa?na zasada. TO TY PIERWSZY KO?CZYSZ SPOTKANIE, TO TY PIERWSZY KO?CZYSZ ROZMOW?!

Poczytaj o PUA.

Pozdrawiam.
 
Joined
Feb 14, 2010
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Dziewczyna

mnie laska olala. Od tego czasu mam w dupie wszystkie laski. ladne i nie ladne xD. Nie zajmuje sie laskami jeszcze (mam 15 lat) xD
 

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Dziewczyna

Najwa?niejsza rzecz to zdoby? Jej zainteresowanie, czasami mo?esz J? zignorowa? ?eby zacz??a o Tobie my?le?. To ?e jest wstydliwa, to tylko przykrywka, takie dziewczyny rozkr?caj? si? po jakim? czasie, wiem bo mam tak? sam? lask?, z pocz?tku by?a nie?mia?a i wstydliwa, teraz jest jak w domu. Mo?esz spr?bowa? zapyta? na gadu o chodzenie, ale to okazuje ma?o szacunku dla niej, wi?c spr?buj j? gdzie? zahaczy? i zapyta? czy jest Tob? zainteresowana, je?eli nie mo?esz prze?ama? oporu na zapytanie, to znaczy ?e Ci nie zale?y na niej a? tak.

Je?eli masz jeszcze jakie? zapytania, pw.
 

Shimaru

User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Dziewczyna

Nie martw sie jezeli jest wstydliwa sprobuj ja zapytac jak bedziecie sam na sam i wygladaj powaznie zeby wiedziala ze to nie sa zarty kiedys wkoncu musi byc ten pierwszy raz no nie ? a jeszcze lepiej dla Ciebie jak nikogo nie miala ;)
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Dziewczyna

Wasze porady s? wr?cz cudowne ;]. Jako kobieta powiem, ?e karteczki i wszelkie teksty typu 'b?dziesz ze mn? chodzi?' lub 'jeste? mn? zainteresowana' s? zwyczajnie ?a?osne. Poza tym, samemu w ten spos?b pali si? wszelkie mosty... Najlepiej jest, jak co? takiego wychodzi 'naturalnie'.

Po prostu - staraj si? za wszelk? cen? stra? jej najpierw zwyk?ym kumplem, potem najlepszym przyjacielem... i z czasem samo wszystko si? rozwinie w po??danym kierunku.

@down
Je?li mu zale?y - poczeka. Je?li nie - niech da sobie spok?j. Posiadanie dziewczyny/ch?opaka tylko dlatego, ?e powinno si?/tak trzeba/nudno samemu jest najwi?kszym debilizmem, jaki mo?na tylko sobie wyobrazi?.
 
Last edited:

RadzioTHC

User
Joined
Mar 16, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Dziewczyna

@Slythia

Chlopak nie ma czasu to by za dlugo trwalo heh i co by wtedy zrobil ? tak jak ten shimaru napisal nie wstydz sie i jezeli Ci odmowi to nie rob glupstw poprostu olej ja a sama jeszcze przyleci takie moje zdanie na ten temat . a cha jeszcze jedno musisz rwac do innych panienek ;)
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Dziewczyna

#radzio
Wal?c prosto z mostu nic nie osi?gnie. Dziewczyna pomy?li, ?e chce j? "na jedn? noc", a potem odstawi w k?t jak popsut? zabawk?.
Musi wyra?nie pokaza?, ?e zale?y mu na niej. Takich spraw nie za?atwia si? na raz, dwa, trzy.
Rwanie do innych panienek jest idiotyzmem. Je?li ona zauwa?y, ?e zarywa do innych, pomy?li, ?e jest zwyk?ym "babiarzem" i ci??ko b?dzie jej wyt?umaczy?, ?e tak nie jest.

#down
GG jest rozs?dnym wyj?ciem ? Ehh...
 
Last edited:

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: Dziewczyna

?AL, wszystkie wasze porady s? ?a?osne....
Mod?w i u?ytkownik?w.... Plac?wki etc... Babka z nim ledwo gada w ?awce a wy z ni? na spotkania chcecie, by sie wystraszy?a...


Popro? j? o numer GG.... Po kilku dniach, zacznie z tob? cz??ciej pisa? jak Ci? naprawd? lubi. Potem zwierza? i si? pyta? o wszystko. Jak dojdzie do ostatniego, to powolutku si? jej zapytaj.... Wtedy naj?atwiej i najprzyjemniej to Ci wyjdzie ;>
Notka moderatorska:
Na gg to mo?esz si? teraz odwo?a? od warna, pomy?l zanim co? napiszesz. Internet to twoje ?ycie czy co?
 
Last edited by a moderator:

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Dziewczyna

Niekt?rzy chc? doradzi? jak zagada? do laski, a sami nigdy jej nie mieli. Gadanie 'by? sob?' jest dla dzieci internetu, poprzez internet zdobyli dziewczyn? i poprzez internet utrzymuj? z ni? kontakt. Musisz samemu podejmowa? niekt?re decyzj?. Normalne laski nie lubi? dzieci 'JP', cho? niekt?rzy pisz? tutaj ?e nie rozumiej? takich ludzi, po wyj?ciu na dw?r, widz?c policj? plujecie si? po wardze.

Nie ma co kwestionowa? zdobywania dziewczyny, Ja zdoby?em swoj? b?d?c romantyczny i zabawny. Jak b?dziesz siedzia? obok niej i b?dzie s?oneczny dzionek, powiedz jej ?e pogoda jest podobna do niej. Pr?buj wszystkie style, mo?esz J? zignorowa?, to najstarszy styl zdobywania dziewczyny.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Dziewczyna

najwazniejsza rzecz: nie szpanuj
badz raczej pogodny, zartobliwy
Quset (czy jakos tak) moze od razu na tablicy napisze?
heh... pogadaj tak normalnie z nia, zapros ja gdzies, a potem sie spytaj czy chcialaby z toba chodzic tylko , moze lepiej: "Czy moglabys zostac moja dziewczyna?" xDD
heh... ja nie umiem se znalesc dziewczyny, u mnie w klasie najwazniejsza dla dziewczyn jest tylko nauka, jak chcialem jednej powiedziec czesc na podworku (szla z rodzicami) to odpowiedziala: "Niewychowany cham"
tylko przez to ze zadaje sie z najgorszymi osobami...
i mam jeszcze jeden problem: cieta riposta... rzucam czasem niekontrolowane teksty, ze lezy cala klasa... i to jest w sumie gorszy problem niz dziewczyna

siedzisz z nia w lawce, nie rob za duzego odstepu od niej (oczywiscie nie za blisko... xD)
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Dziewczyna

#radzio
Wal?c prosto z mostu nic nie osi?gnie. Dziewczyna pomy?li, ?e chce j? "na jedn? noc", a potem odstawi w k?t jak popsut? zabawk?.
Musi wyra?nie pokaza?, ?e zale?y mu na niej. Takich spraw nie za?atwia si? na raz, dwa, trzy.
Rwanie do innych panienek jest idiotyzmem. Je?li ona zauwa?y, ?e zarywa do innych, pomy?li, ?e jest zwyk?ym "babiarzem" i ci??ko b?dzie jej wyt?umaczy?, ?e tak nie jest.

Oni maj? po 14 lat, kurwa my?lisz ?e p?jd? si? bzyka?? Nie s?dz? czy w og?le dojdzie do poca?unku, a co tu m?wi? o sprawach ???kowych.

Co do kwestii dziewczyny, w 100% popieram Slythie ;]
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: Dziewczyna

Oni maj? po 14 lat, kurwa my?lisz ?e p?jd? si? bzyka?? Nie s?dz? czy w og?le dojdzie do poca?unku, a co tu m?wi? o sprawach ???kowych.
Chyba nie zrozumia?e?, ?e to by?a przeno?na xd

@Topic
Je?li Ci na tym zale?y po prostu poczekaj, a je?li ona co? czuje to sama te? to oka?e - nic na si??.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Dziewczyna

Dam ci rade.
1.musisz du?o ?artowa? ,dziewczyny to uwielbiaj? ;)
2.Najlepiej jakby mia? jej nr gg poniewa? co jak co ale gg jest najbardziej pomoc? aplikacja w tych sprawach.
3.Musisz si? troszeczk? wypyta? jaki typ ch?opaka lubi itp.
4.Porozmawiaj z kumplami b?d? kole?ankami ?eby j? podpytali ,czy jej si? podobasz itp.
Nawet mo?esz im powiedzie? ?eby oni jej powiedzieli ,?e ona ci si? podoba ;)

je?li ciebie lubi to na 100% b?dziecie par? :D


Do pozosta?ych je?li kr?cicie z laska na n-k to uwa?ajcie bowiem Fotoshop czyni cuda !
Przez to g?wno ju? 3 razy si? sparzy?em!!!
Wiecie dziewczyna na n-k zajebista foka a w realu pasztet!
 
Status
Not open for further replies.
Top