What's new

Poszukuj? [ZAUFANEGO HOSTERA]

Status
Not open for further replies.

zlY SwIeTy

User
Joined
Jan 25, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Age
32
Witam !​

Nie b?d? si? za du?o rozpisywa?. Mam [GOTOWE] OTS'a pod Tibi? 7.6 ju? do odpalenia ale nie mam Hostera.

Dlaczego ja nie HOSTUJE mojego w?asnego serwer'a ?

Dlatego, ?e mam wew IP. Pisa?em do mojej sieci KOLNET s.c ?eby mi zmienili IP ale pewnie ka?dy do nich pisz?. Jeszcze mi nie odpisali. Pisa?em te? do nich aby mi zmienili porty i zrobili to wi?c mo?e w najbli?szym czasie zmieni? mi IP.

Jakiej osoby poszukuj? ;) ?​

Poszukuj? osoby kt?ra mog?a by si? zaj?? moim OS chocia? przez jakie? czas. Czyli:

- Host Serwera
- Dobry sprz?t.
- ?eby by?a to osoba zaufana a nie np: (Elo, daj silnik b?d? ci hostowa? serwa. Ty mu prze?lesz i potem jest (Dzi?ki za Silnik naq i Nie dost?pny na GG) Wi?c pami?tajcie szukam kogo? zaufanego :)


Teraz troch? o Silniku ;)

Moim Silnikiem kt?ry posiadam jest ARMIA 6.6.6. Jest to stabilny ju? silnik, posiada wszystkie Kody C++ z OtSoftu i Tibia.Net.Pl, spolszczy?em go.
Teraz wymieni? Wam troch? rzeczy co zosta?o dodane/odj?te do Silnika.


Co zosta?o Dodane:​

- System FOLLOW MODE
- Spolszczenie silnika
- Komenda /temple
- Komenda /rsdelete
- Komnda !przelej np 10h nick gracza
- Nowy System PVP
- Raid System (Raid.xml)
I jest tego o wiele wi?cej

Co zosta?o odj?te ?

- Komnda /unabn - Dlatego, ?e powodowa?a ona Crash Serwer'a.

No i na razie my?l?, ?e tyle o Silniku. Teraz info o Mapce


Mapka ?​

Mapka zawiera 25 MB. Nazwa "Dawny ViperOTS"
Na mapce jest bardzo du?o expowisk, quest?w ITD.
Kto by by? zainteresowany to wi?cej info o mapce znajdzie pod numerem Gadu-Gadu:

- 19340836

To i ja my?l?, ?e tyle informacji na razie Wam wystarczy.
Kto by chcia? jakie? zdj?cia z Mapki to prosz? pisa? pod Numer Gadu-Gadu kt?ry zosta? wymieniony poni?ej.

Pozdrawiam i my?l?, ?e kto? b?dzie zainteresowany.
zlY-?wIeTy
 

zlY SwIeTy

User
Joined
Jan 25, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Age
32
Odp: Poszukuj? [ZAUFANEGO HOSTERA]

Witam
Od?wie?am poniewa? szukam hostera do wieczora bo OTS by ruszy? pod wiecz?r ;)
Kto ch?tny pisa? GG:
- 19340836
 

Secur

Active User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
123
Reaction score
18
Odp: Poszukuj? [ZAUFANEGO HOSTERA]

Jestem ch?tny na hostera tego OTS-a.Gram w Tibie ju? 4 lat i mam dosy? du?e do?wiadczenie w serwerach.Zawsze mog? pom?c,doradzi?,zrobi?.

TERAZ PRZEDSTAWI? INFO O MOIM SPRZ?CIE:[/SIZE]

  • Windows XP Home Edition
  • Internet 2 MB (lecz transfer cz?sto przekracza 3 MB)
  • Procesor 2,4 Ghz x2
  • 2 GB RAM

M?j komputer utrzymie do 200 os?b online bez konkretnych lag?w.

Mam znajomo?ci w firmie zajmuj?cej si? serwerami dedykowanymi ,wi?c w razie czego mo?emy zmieni? sprz?t.
 

zlY SwIeTy

User
Joined
Jan 25, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Age
32
Odp: Poszukuj? [ZAUFANEGO HOSTERA]

Nazwa serwera: Polish Group OTS Wersja klienta: 7.6 Typ swiata: PvP Ip: Hamachi: Nie - Polish Group OTS - Exp Rate: x6000 Skill Rate: x50 Magic Rate: x5 Fast Atack: Sorcerer: 1,5 sekundy Druid: 1,5 sekundy Paladin: 1,25 sekundy Knight: 1 sekunda PvP: nie od levela. Pacc: SMSy, Pacc Runa itp. (Event Pacc w weekendy Darmowy) Domki: od 100lvl (Akt System) Cena SQM: 20cc Amun. si? nie ko?czy Runy bardzo tanie 24h/dobe Ograniczenie Trainer?w! po wpisaniu kodu przed?u?any jest trening UPDATE (Mapki/Silnika) co Tydzien. Nowe Czary, Nowe Items. ~~Divine Set ~~Crystal Wand ~~Bos Shield 70 def. wkr?tce b?dzie dodany bed system. aby wi?cej dowiedzie? si? na nasz temat zapraszamy na Serwer! Serwer Dedykowany Na bazie XML Wysoki (20 skill rate - nie musisz marnowa? czasu na mozolne i nudne treningi - skille wbijaja si? same, podczas expa! Umiarkowany (3 loot rate - Przedmioty nie traca na wartosci ale nie czekasz latami a? z potwora "spadnie" upragniona bro? lub zbroja. Ponad 250 domk?w - napewno znajdziesz jakis dla siebie! Profesjonalna administracja - masz dos? serwer?w na kt?rych Game Masterzy faworyzuja znajomych? Zagraj na Xauen! Administracja pomo?e Ci w ka?dym problemie a nasi programisci ca?y czas pracuja nad rozwojem serwera i eliminowaniem bug?w. Inwazje i raidy - badz zawsze gotowy aby zmierzy? si? z potworami nawiedzajacymi miasta! Nowe, bardzo silne potwory walka z nimi trwa? bedzie dobre kilkanascie minut! W zamian oczekuj unikalnego sprzetu, ktory od razu sprawi, ze bedziesz bardziej doceniany na serwerze! Zagraj a zobaczysz, ?e warto!!
 
Status
Not open for further replies.
Top