What's new

Tibia nie dzia?a

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Mam problem poniewa? w szkole s? all kompy po??czone i jak w?anczam tibie i wpisz? passy to jedynie si? ci?gle ?aduje i niechce si? zalogowa? nawet na administratorze dodam ?e Counter-strike dzia?a
 

Arosax

Active User
Joined
Jan 25, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Tibia nie dzia?a

ja ci powiem, ?e w szkole na informatyce nie zagrasz w Tibie ;p
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Tibia nie dzia?a

Pewnie aplikacje tego typu s? zablokowane na szkolnych komputerach, u mnie by?o podobnie, w poprzedniej szkole. Nic nie zrobisz. Poza tym na informatyce masz si? uczy? a nie no-lifowa? w Tibie. :D
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Tibia nie dzia?a

Problemem tu jest jak zwykle bywa,Windowsowy FireWall... Popro? nauczyciela aby doda? Tibi? do wyj?tk?w i b?dzie ju? dobrze.To samo u mnie by?o z CS'em ;)
 

Kifu

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Tibia nie dzia?a

Jak m?wi? Vandeto w szkolnych komputerach wi?kszo?? gier jest zablokowana. Wi?c je?li chcesz gra? w tibi? to tylko w domu, a je?li jeste? na tyle uzale?niony to ju? tw?j problem.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Tibia nie dzia?a

ja ci powiem, ?e w szkole na informatyce nie zagrasz w Tibie ;p

Mo?e rozwiniesz swoj? wypowied? i powiesz dlaczego nie zagram?

Pewnie aplikacje tego typu s? zablokowane na szkolnych komputerach, u mnie by?o podobnie, w poprzedniej szkole. Nic nie zrobisz. Poza tym na informatyce masz si? uczy? a nie no-lifowa? w Tibie. :D

Nieraz mamy woln? lekcj? i po prostu tibia nie chodzi.Nauczycielka odblokowa?a jak ju? sam powiedzia?em pr?bowali?my ju? na Administratorze gdzie nie ma zap?r

Jak m?wi? Vandeto w szkolnych komputerach wi?kszo?? gier jest zablokowana. Wi?c je?li chcesz gra? w tibi? to tylko w domu, a je?li jeste? na tyle uzale?niony to ju? tw?j problem.

Uzale?niony nie jestem!W tibie gram tylko nie raz tak to grywam w Cs lub w metin2

Nadal potrzebuj? pomocy
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Tibia nie dzia?a

Cze??, dlaczego masz pretensje do u?ytkownik?w, kt?rzy Ci pomagaj?? oni chc? pom?c.
Wi?c i Ja spr?buje, wy??cz zapor? systemu.
Je?li to nie pomo?e to na 100% jest tam za s?aby internet.
Pozdrawiam

Down@
Wida? ?e ma?o si? znasz...
Dajmy na to s? pod??czone 15 komputer?w i ka?dy z nich ma sie? wtedy ten komputer ma s?abe ??czne i bardzo trudno ma si? przebi?. Rozumiesz?
 
Last edited:

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: Tibia nie dzia?a

Cze??, dlaczego masz pretensje do u?ytkownik?w, kt?rzy Ci pomagaj?? oni chc? pom?c.
Wi?c i Ja spr?buje, wy??cz zapor? systemu.
Je?li to nie pomo?e to na 100% jest tam za s?aby internet.
Pozdrawiam
A co do dzia?ania Tibii ma wsp?lnego s?aby internet? Pierwsze s?ysz? o_O

Tamtejszych komputerach jakie s? systemy operacyjne? I czy na 100% jest wszystko odblokowane czyt. firewalle? Mo?liwe te? jest, ?e masz tam zablokowane porty. Te? na informatyce czasem gramy w Tibie i w?a?nie za, nim zacz?li?my gra? musieli?my odblokowa? pierw porty. I jeszcze zasadnicze pytanie z czego oni maj? internet?

#up
Je?eli mieliby taki s?aby internet to nic, by nie zrobili. Wystarczy 15 komputer?w i internet 1 GB i wszystko chodzi cacy.
 
Last edited:

Arosax

Active User
Joined
Jan 25, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Tibia nie dzia?a

Mo?e rozwiniesz swoj? wypowied? i powiesz dlaczego nie zagram?


Bo nie mo?na gra? w tego typu gry na informatyce i odrazu pan/i karze to wy??czy?, i by si? tibia tak zacina?a, ?e gra? by si? nie da?o bo to jest szko?a a nie, ?e w szkole bd gra? w tibie jak ci? ona tak uzale?ni?a to najlepiej siedz w domu a? ci ty?ek wp?ynie w krzes?o
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Tibia nie dzia?a

Cze??, dlaczego masz pretensje do u?ytkownik?w, kt?rzy Ci pomagaj?? oni chc? pom?c.
Wi?c i Ja spr?buje, wy??cz zapor? systemu.
Je?li to nie pomo?e to na 100% jest tam za s?aby internet.
Pozdrawiam
Ja do nich nie mam ?adnych pretensji t?umacze im dok?adnie o co chodzi.Internet jest dobry wiem tyle ?e transfer to 6 mega na s wiem bo musia?em pierw sci?gn?? t? tibie ;].

Bo nie mo?na gra? w tego typu gry na informatyce i odrazu pan/i karze to wy??czy?, i by si? tibia tak zacina?a, ?e gra? by si? nie da?o bo to jest szko?a a nie, ?e w szkole bd gra? w tibie jak ci? ona tak uzale?ni?a to najlepiej siedz w domu a? ci ty?ek wp?ynie w krzes?o

Pierw czytaj wszystkie komentarze napisa?em ?e mamy nie raz wolny czas i ka?e nam gra?.Ju? pisa?em na temat mojego grania w tibie.Id? spa?

Nadal potrzebuj? pomocy!
Ci co chc? pisa? o mojej tibi i grania w ni? w sql to niech w og?le nie komentuje.

Down:
Zobaczy si? jeszcze jak p?jd? do sql czy ta Nauczycielka informatyki jest taka wszech wiedz?ca.Mi nawet z moimi problemami nie umia?a pom?c na kompie z biosem ;]
 
Last edited:

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Tibia nie dzia?a

Cze??, mam nadzieje ?e tibie pobra?e? z tibia.com
Mo?e spr?buj pobra? tibie na innym komputerze, je?eli to nie pomo?e macie co? z ??czem/komputerami.
Na pewno jest jakie? ma?e zabezpieczenie, o kt?rym Twoja Pani zapomnia?a?
Pozdrawiam
 

mates130

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
113
Reaction score
5
Odp: Tibia nie dzia?a

A spatchowa?e? t? tibie ?? Jak jest na Viscie mo?e ?e te? jest ?e tak ujme "kontrola rodzicielska" i ona nie pozwala ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top