What's new

Rookgaard czy Main

Status
Not open for further replies.

Orandio

User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
12
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Jak uwazacie czy lepiej pozostac rookslayerem i grac ci?gle na rooku czy byc na mainie?
Pisze si? Rookgaard, a nie Rookward
M@rtin

Oczywi?cie, ?e du?o bardziej op?aca si? wyj?? na maina :O
Tak poprawiasz ludzi a sam masz b??dy 'rookslayerem'. Pewnego dnia jakis analfabeta pomylil nazwe "rookstayer" i potem reszta zaczela tak mowic. To jest oczywiste (rook - od rookgardu stayer - od stay czyli zostawac)
 

szoltis

New User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Wed?ug mnie to zdecydowanie main, bo expienie na rooku to kompletna pora?ka :>.
 

Falmor

Active User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
53
Reaction score
6
Odp: Rookgaard czy Main

Dla mnie lepszy jest main poniewa? jest tam co robi?. Wybierac sie na hunty na ciekawe questy odkrywac mape i zdobywac coraz lepsze eq;d i co najwazniejsze sa czary, a na rooku to tylko nudy praqie kazdy to same eq, mala mapa, te same potwory...
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Rookgaard czy Main

Powiem ci tak, zale?y kto ma jaki gust. Ja osobi?cie wole na main, ale m?j kolega np woli Rook. Rook moim zdaniem si? szybko nudzi a na main du?o potwor?w, quest?w, przyg?d. Na rooku wbijesz 50 a na main wbijesz wtedy 150.
Pozdrawiam
 
Joined
Aug 18, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Ja te? wol? main bo jestem niecierpliwy... kiedy zaczyna?em gra? w tibi? (oko?o 6 lat temu) to gra?em na rooku gdy? nic nie wiedzia?em o pvp, non-pvp m?j najwi?kszy lvl tam to 18 i w tym momencie da?em si? shackowa? (by?em newbie;)) i od tamtej pory zaczyna?em kuma? co nieco i zacz??em gra? na Luminerze. Maj?c 38 lvl sko?czy?em z rl teraz gram tylko na otsach :D:p
 

papierek

User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

na mainie to przygoda a na roku poprostu tylko gra gdzie masz all questy zrobione i sie expi ci?gle w tym samym miejscu a na mainie ci?gle odkrywasz nowe expy quest itp i main jest lepszy ;]
 

bartox

Active User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
99
Reaction score
10
Odp: Rookgaard czy Main

na rooku mozesz odkrywac tajemnice typu mino mag, tarantula, ale ja jednak wole main ze wzgl na pk wiecej expa jakies hard wypady i hunt w pt ;]
ZDECYDOWANIE MAIN!
 

Zuraw95

User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Zalety Rookgard:
-Nikt cie nie bije.
-Posta? na rookgardzie ma swoj? cen? (kwota pieni??na)

Wady Rookgard:
-Ma?o potwor?w
-Do?? nudno.
-Bankier ograniczony do 1k.

Zalety Mainland:
-Pvp (zale?y na jakich serwach)
-Du?o potwor?w do expa
-Lepsze Bronie i EQ
-Du?o Quest?w itp

Wady Mainland:
-Ci?g?e PK (Na niekt?rych serwach)
- itp.

Wi?c sam wybierz co dla ciebie najlepsze
 
Last edited:

duczmal1997

Active User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Polecam Main bo Rookgard sie szybko nudzi i nie da si? osiagnac upragnionego poziomu ! main lepszy poniewa? quest lepsze eq bronie itp. pvp zalezy na jakich serwerach.
 

michcio24

Active User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
94
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Jak bylem newbie to na rooku by?o super. razem z kolegami przechodzili?my rookgard 2 tygodnie XD. Potem gdy wysz?em na main zdecydowanie ?le by?o - odrazu mnie dedneli, zdenerwowa?em si? bo straci?em sporo kasy. Ciekawi mnie czy non-pvp jest fajne bo nie gra?em jeszcze na taki serverze. Rookgard jest mi?y i tajemniczy, ale zdecydowanie za ma?y xd.
 

EtnicePL

Active User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Osobiscie Lubie Maina i rook...
Sam mam na rooku 43 rookstayera...
Zalezy Jak to woli..., np ja gram na rooku od sporego czasu a na Maine zreszta tez... Jezeli Masz cierpliwosc to graj na rooku... .
Jezeli zamierzasz expic szybciej skillowac to graj na Maine bo Moim zdaniem
ja wbilem przez miesiac 43 level na rooku a w poltora miesiaca 140 na Mainie... Wyb?r zalezy o ciebie:)
 

Gethar

User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
28
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Rookgaard! Mi?a atmosfera, nie ma gro?enia, i extra wypady na pla?e :rolleyes:.
A Main to tylko same nieprzyjemno?ci (wg. mnie).
 

Death II

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
191
Reaction score
25
Odp: Rookgaard czy Main

To zale?y, czy chcesz ca?e ?ycie bi? orce i mie? na sobie chain armor, czy wolisz bi? demony i mie? magic plate armor. Moim zdaniem gra na rooku to strata czasu, poniewa? po osi?gni?ciu (15?) lvla ju? Ci si? nudzi. Na mainie, za to grasz do 400 i wszystko jest ciekawe (masa quest?w, potwor?w, item?w).

Pozdrawiam,
Death II.
 

neftys

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Zdecydowanie Main. Wi?cej potwor?w, quest?w, miejsc do zwiedzania, wi?cej tajemnic. Wszystkiego wi?cej (??cznie z PK). Rookgaard jest fajny, ale po d?u?szym czasie mo?e si? zrobi? nudny - powtarzaj?ce si? ci?gle napieprzanie paj?k?w z macy, wieczne proszenie si? przez newbie o pomoc, albo zadr?czaj?ce swoimi krety?skimi pytaniami o Spike Sworda nooby... Na Mainie jest ciekawiej, hail.
 

Pan Gwiazdor

Active User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Rookgaard czy Main

Lepiej na mainie dla mnie poniewaz masz czary szybiej skille lec? i masz lepsze eq :):)
 

Lance312

Active User
Joined
Apr 4, 2009
Messages
73
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem, lepiej gra? na mainie. Wi?cej quest?w, miast, expowisk, i wog?le jest lepsza przygoda ;)
 

Artur9102

User
Joined
Feb 22, 2010
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Main lepszy co za sens miec 150lvl na roku i co masz robic ? jest boss idziesz sam nie potrzebny ci zaden team jedynie ze jak masz taki 150lvl jak narazie najwiekszy na rook to jestes znany ale lepiej byc na main i idziesz taka ekipa z 50osob na POI albo wary masz kumpli i idziecie teamem na PK macie loota dzielicie sie chodzicie na hunty i wgl lepiej jest .
 

loka

New User
Joined
Mar 3, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Jak wolisz

Gra na roku jest nudna
 
Joined
Jun 18, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

oczywi?cie ?e main, gra na roku jest bardzo monotonna, nic nie masz do roboty tylko expic na wolfach , trollach, spiderach itd. A na mainie odkrywasz tereny, i co najlepsze pk jest. Oczywi?cie ?e main.
 
Status
Not open for further replies.
Top