What's new

Tibia Auto

Status
Not open for further replies.

kaacee

New User
Joined
May 17, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Witam !!
To m?j pierwszy post na tym forum ... nie jestem pewien czy w dobrym dziale go zamieszczam ... a wi?c tak ... chodzi mi o to i? kiedy sci?gam tibia auto 1.6.1 czyli pod tibi? 8.11 ... Anti Wirus wykrywa mi Wirusa ! ... a wi?c naprawiam ... i ikona zostaje usuni?ta tej tibii auto ... postanowi?em zamkn?? anti wirusa ... ale wtedy nic nie wyskakuje ale ju? w samym folderze jest ta ikona do otwarcia zepsuta ?! ;S ... BARDZO was wszystkich prosz? o szybk? odpowiedz ...
W razie czego moje gg : 6986060


ps: Sci?gam tylko ze znanych stronek internetowych ... (czyt. tibia.soft)
 

KingOtserv

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
27
Reaction score
0
odpowiedz

odpowiedz

?ci?gnij tibia auto ale z innego ?r?d?a a jak problem sie powturzy odinstaluj program antywirusowy ja mialem problem z ots tez znikala ikona do odpalania ots odinstalowalem i dziala!:D
Jak pomog?em daj Reputa
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Mo?e tak by?, ?e antywirus wykrywa plik jako wirus a nim nie jest. ?ci?gnij plik ze strony je?eli antywirus dalej wykrywa go jako wirusa wtedy wy??cz automatyczn? ochron? i powinno by? dobrze. W ostateczno?ci zmie? antywirusa bo wida?, ?e co? mu ?wiruje.
 

kaacee

New User
Joined
May 17, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Tak ! ... wielkie dzi?ki wam obu ... :D dzia?a ... mo?na zamkn?? temat = )
 

mizioltoja

New User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Mo?e mi kto? pom?c, bo nie chce zak?ada? nowego tematu, a mianowicie Tibia Auto nie chce mi si? uruchomi? ;/ w??czam ikon? TA a potem Tibii i loguj? si? na kontoi w TA te? wybieram na jak? posta? ma mi si? zalogowa? i klikam ok a ju? po tym nie wyskakuje mi nic a w procesach nie ma nic o TA ;// mo?e kto? mi powiedzie? o co z tym chodzi?
jak nikt nie odpowie to za?o?? nowy temat
pozdro
 
Status
Not open for further replies.
Top