What's new

-Tibia 8.50 Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Status
Not open for further replies.

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Witamy serdecznie w zapowiedzi pod numerkiem IV.
Dzi? podsumujemy to, co ju? Wam przekazali?my i damy smaczek tego, co jeszcze chcemy przekaza?.
W pierwszej zapowiedzi, do kt?rej odno?nik jest tutaj Zapowied? - I, opowiedzieli?my Wam o tym jak b?dzie przebiega? system walk dw?ch pa?stw i przedstawili?my g??wnie nasz projekt.
W drugiej zapowiedzi pokazali?my Wam profesje, kt?re wyst?puj? w ?wiecie Bottle of Wine i opisali?my, kt?ra za co odpowiada.
Link, do tej zapowiedzi znajduje si? tutaj Zapowied? - II.
Nast?pn? zapowiedzi?, by?a zapowied? trzecia. Jedna z tych najbardziej ciekawych, obrazuj?ca system zdobywania umiej?tno?ci, czyli tzw. Tibijskich skill?w.
Mia?a by? poprawka, lecz zosta?a ona wprowadzona dopiero teraz i tutaj prezentuje si? pe?en obrazek okna, kt?re b?dziemy uzyskiwa? za odpowiedni? komend? do obejrzenia umiej?tno?ci naszego bohatera:
2ionz5.jpg

A tutaj link do samej zapowiedzi numer III:
Zapowied? - III
P??niej nadszed? czas na obiecan? Video zapowied?, inaczej nazwan? trailerem. Przedstawili?my tam jedno z wydarze? ?wiata Bottle of Wine,
trailer jednak nie spotka? si? z Wasz? zupe?n? aprobat?. Mamy nadzieje konntynuowa? to dzie?o, ju? w lepszej jako?ci.
Link do zapowiedzi z trailerem, oraz do samego Video-Trailera:
Video Trailer - I

A? wreszcie, dochodzimy do zapowiedzi czwartej. W niej podsumowali?my wszystko co wydarzy?o si? w naszym ?wiecie.
Du?o Wam jeszcze nie ukazalismy by nie zdradza? ca?ej tajemnicy serwera. Jedyne co jest pewne, b?dziemy mieli w?asny klient i wiele
z grafik do niego jest ju? tworzonych, a nawet utworzonych.
Pare informacji z samego Teamu i ?wiata Bottle of Wine:
* Na posady przyjeli?my utalentowanych grafik?w i mapper?w.
* Poprawili?my system umiej?tno?ci
* Zyskali?my nowego patronata - MappersGuild.pl, kt?rego serdecznie pozdrawiamy!
* Wszystko idzie w dobrym kierunku.​
Na koniec, pragne przypomnie? o istniej?cej rekrutacji, kt?ra jednak ogranicza si? ju? do jednego pisarza i grafika.
Zapraszamy do komentowania!
Pozdrawiamy!
Dru?yna Bottle of Wine, w sk?adzie:
Gelio
Waromir
MasterHuligan
Ethan
Revemed
Etheross
Swordfish

Standardowo, pare zrzut?w ekranu z powstaj?cego Bottle of Wine!
2ntdces.png

ju7l6x.png

24gn143.png

23w4fmq.png

osz8ya.png

2vmu0zb.png
Patronat: MappersGuild.pl
 
Joined
Dec 23, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

System skilowania jest zaje***** jak na EK ;) mam nadzieje ze szybko wystartuje?? Moze wiecie juz kiedy dokladnie rusza?
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

M?j ukochany projekt <3
Ju? teraz troch? ?a?uj?, ?e od Was odszed?em xd
No ale c??, sko?czy?em z mappingiem :p
Co do zapowiedzi, hmm... ?adne screeny i estetyka wykoniania. :)
Gratuluj? patrona/partnera jakim jest MappersGuild.pl.
Na koniec chcia?bym zapyta? si? kiedy start, no i poka?cie co? wi?cej z fabu?y.

Serdecznie pozdrawiam
GregoRex aka Valerius
 

hLaPeX

New User
Joined
Jan 28, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Podoba mi si? ten system skillowania jak to napisa? kolega wy?ej. Brawo !

Pozdrawiam , hLaPeX
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Poprzedzaj?c pytania wcze?niejszych os?b, o?wiadczam, ?e przy dobrych wiatrach i powodzeniach plan?w ju? za 1,5 miesi?ca ujrzycie pierwsze ods?ony BoW.
Pozdrawiam!
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

GregoRex mo?e i lepiej ?e? odszed? bo projekt nie zeszed? na psy (jak do tej pory) i ja te? z tym sko?czy?em.

Hmmm gdyby nie ten system skillowania to bym wam da? 10/10 a tak to 9.
Mapka taka jaka powinna by? nic specialnego ale estetyczna a o to w?a?nie chodzi , bo te projekty kt?re maj? mapk? pokazuj?c? prawdziwy kunszt to zwykle 5/500 os. ON wi?c oby tak dalej. Czekam na nast?pne zapowiedzi ...
A co do MappersGuild.pl ja za bardzo nie jestem za takimi stronkami ale w?tpi? ?eby wam ta wsp??praca za du?o da?a opr?cz mapek i tak ja osobi?cie przedtem o tej stronce nie s?ysza?em.. nie wiem czemu .
Wi?c Powodzenia ....
@down..
Hmmm nie wiedzia?em.
Napisa?em "w?tpi?" ale i tak gor?co kibicuj? waszemu projektowi.
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Tak si? sk?ada, ?e to ja jestem administratorem owej strony, kt?ra jest kontynuacj? OTmapping. M?wisz, ?e nic nie da?a wr?cz przeciwnie, narazie BoW nam nic nie daje :).

Pozdrawiam!
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

kiedy rusza juz jutro poczatek lutego tka jak mowilisice i czekamy na start
czy znow w h uja lecicie?
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Wpierw ogarnij swoj? wiadomo?? bo pi razy drzwi tego rozumiem.
Refresh!
 
A

AOTG

Guest
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

@Dawidst
Popieram, ?e ten system skilli obni?a ocene.

Wydaje mi si? te? jako?, ?e na Otlandzie lepsze screeny wstawiasz =p
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

OTS nie wypa? nawet na niego nie wchodzcie najlepiej ... Bedzie jak na ek wymusili kase i elo
Na poczatku stycznia mowili ze rusza na poczatku lutym a teraz mowia ze jak dobrze pojdzie to na poczatku marca hausuha ;** zaczyna sie ek
CZEKACIE NA SERVER POL ROKU A POGRACIE 2 dNi ;**
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Cz?owieku, wyjd? za okno i padaj dalej.
Gdzie masz wzmianke, ?e ruszymy na pocz?tku lutego 4 dni temu powiada?em, ?e jak si? spr??ymy serwer ruszy z 1,5 miesi?ca, zreszt? poczytaj post powy?ej.
Je?eli czujesz, ?e urazi? Ci? projekt EK, to jeste? kretynem, o takie rzeczy pluj si? wy??cznie do nich.
wymusili kase
Oni nie wymusili, to Ty by?e? tak g?upi i ?apczywy, ?e j? wyda?e?.

Projekt ma si? dobrze, ju? niebawem kolejna zapowied?.
Pozdrawiam!
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Wiecie dlaczego was tak os?dzaj? ....
Ten system skilli. Ci 'kretyni' b?d? pisa? , por?wnywa? go z EK i szkalowa? ten serwer...
Teraz zauwa?y?em ?e wy troch? pomys??w z WoW bierzecie (czytaj?c wypowiedzi innych) sam gram w WoW . Musicie Da? BG !!!!
A PadaSnieg wykazuj? rozdwojenie ja?ni ....(naucz si? Edytowa? POSTY to nie boli)


PS. Radz? wam wyda? dwie wersje serwera w jednym u?ycie zwyk?y system a w tym drugim ten wasz i sprawdzicie na kt?rym jest wi?ksza grywalno?? .

@down.
Oo ten wasz test mi si? podoba , lecz kiedy to konkretnie b?dzie ... a jak co to na pewno b?d? (mo?e je?li komp mi si? nie zje**e lub neta od??cz? ....
 
Last edited:

Waromirs

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

System skilowania jest zaje***** jak na EK ;) Moze wiecie juz kiedy dokladnie rusza?
System skillowania jest podobny jak na EK - lekko zmodyfikowany.
Start bli?ej nie okre?lony, tak jak wy?ej wspomnia? Revemed/Fluos, ?e z dobrymi wiatrami w marcu.


Podoba mi si? ten system skillowania jak to napisa? kolega wy?ej. Brawo !
Pozdrawiam , hLaPeX
R?wnie? Ciebie pozdrawiam i dzi?kuje za pozytywny komentarz :)

GregoRex mo?e i lepiej ?e? odszed? bo projekt nie zeszed? na psy (jak do tej pory) i ja te? z tym sko?czy?em.
Hmmm gdyby nie ten system skillowania to bym wam da? 10/10 a tak to 9.
Mapka taka jaka powinna by? nic specialnego ale estetyczna a o to w?a?nie chodzi , bo te projekty kt?re maj? mapk? pokazuj?c? prawdziwy kunszt to zwykle 5/500 os. ON wi?c oby tak dalej. Czekam na nast?pne zapowiedzi ...
A co do MappersGuild.pl ja za bardzo nie jestem za takimi stronkami ale w?tpi? ?eby wam ta wsp??praca za du?o da?a opr?cz mapek i tak ja osobi?cie przedtem o tej stronce nie s?ysza?em.. nie wiem czemu .
Wi?c Powodzenia ....

Od g?ry. GregoRex odszed? z w?asnej nienarzuconej woli. 9/10, to r?wnie? niez?a ocena :) Wydaje mi si?, ?e po zobaczeniu systemu skilli w grze zmienisz j?! Co do mapy, obawia?em si? z pocz?tku 5/500 os?b, ale wydaje mi si?, ?e gdy b?dziemy blisko startu, ludzie bardziej dostrzg? ten server. MappersGuild, daje nam ma?o - my na razie nie mamy si? jak odwdzi?czyc, ale podoba mi si? nasza wsp??praca i nie mam zamiaru jej przerywac - jak na razie :)

@Dawidst
Popieram, ?e ten system skilli obni?a ocene.
Wydaje mi si? te? jako?, ?e na Otlandzie lepsze screeny wstawiasz =p

Na Otlandzie, mam o tyle ?atwiej, ?e nie musze dok?adnie ka?dego ss'a do nowej zapowiedzi dobirac i screeny wrzucam kiedy chce - a tutaj ju? si? tak przyje?o przez te 4 zapowiedzi i jeden trailer, ?e wrzucam tylko z zapowiedzi :)

OTS nie wypa? nawet na niego nie wchodzcie najlepiej ... Bedzie jak na ek wymusili kase i elo
Na poczatku stycznia mowili ze rusza na poczatku lutym a teraz mowia ze jak dobrze pojdzie to na poczatku marca hausuha ;** zaczyna sie ek
CZEKACIE NA SERVER POL ROKU A POGRACIE 2 dNi ;**

Na EK, czy "wymusili kase" czy nie - ka?dy musi ocenic sam. Mi si? wydaje, ze ich win? dok?adnie to nie by?o, ale staramy si? nie pope?nic ytch samych b??d?w. Reszt? Twojej wypowiedzi, pozostawie bez komentarza.

Wiecie dlaczego was tak os?dzaj? ....
Ten system skilli. Ci 'kretyni' b?d? pisa? , por?wnywa? go z EK i szkalowa? ten serwer...
Teraz zauwa?y?em ?e wy troch? pomys??w z WoW bierzecie (czytaj?c wypowiedzi innych) sam gram w WoW . Musicie Da? BG !!!!
A PadaSnieg wykazuj? rozdwojenie ja?ni ....(naucz si? Edytowa? POSTY to nie boli)
PS. Radz? wam wyda? dwie wersje serwera w jednym u?ycie zwyk?y system a w tym drugim ten wasz i sprawdzicie na kt?rym jest wi?ksza grywalno?? .

Battlegroundy b?d?. Co? podobnego jak w WoWie, lecz nie co dzie?, jak chc? gracze, tylko bedzie to osobny event organizowany mniej-wi?cej raz/dwa w tygodniu, z kt?rego racze bed? zbierac nagrody.
2 Wersje servera - odpada, za du?e koszty utrzymania.


@edit
Nie chcia?bym, ?eby spo?ecze?stwo TNET'u by?o bardziej wstecz ni? spo?ecze?stwo TORG'a, tote? - kopiuj?c, nie ka?cie mi pisac tego osobno - wyra?e Wam pewn? ciekawostk?, za kt?rej pomoca bedzie[CIE]my, mogli wykluczyc b??dy w PvP na naszym serverze. Jedziemy!

edzie m.in Beta test, kt?rym bedzie arena podane NAJLEPSZE eq dla 180[aktualnie] lvl?w[od razu 180 bedziemy dostawac] i spis czar?w dla danej profesji. B?dziecie sie bic na arenie 1v1, 2v2 i 5v5 i testowac system PvP i wrzucac swoje uwagi do odpowiedniego dzialu na forum :)
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

@UP
A kiedy mo?na spowiedzia? si? testu?
 

Waromirs

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

@UP
A kiedy mo?na spowiedzia? si? testu?

Kolejne takie pytania ;) Jedyne co moge odpowiedziec na PEWNO, to ?e przed startem :) Testy moga byc jutro, po jutrze a mo?e i w marcu. Tak jak Fluos wspomnia? - przy dobrym wietrze.
 

Waromirs

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Mo?e wiecej komentarzy? ;) Od?wie?am
 

Waromirs

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Od?wie?am jeszcze raz :)
 

Waromirs

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Od?wie?am i chcia?bym powiedziec:

Prosze podawac swoje pomys?y na czary, byle by nie o tibijskiej inktacji jak "exevo/exori" etc. Moga miec tez tzw. Ranki, dajmy na to:

Fireball rank 1
<blablabal>
Fireball rank 2
<blablba>
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Bottle of Wine - Zapowied? IV - Podsumowanie tego co jest!

Nareszcie kto? pomy?la? o prywatnym kliencie! Mam nadzieje ?e boty b?d? tam niedost?pne to b?d? tam gra? na bank! :]
 
Status
Not open for further replies.
Top