What's new

Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

Orion

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
58
Reaction score
8
Age
32
Witajcie,

Jak wszyscy wiemy aktualna wersja klienta to 8.54 i w?a?nie pod ni? ukazuj? si? teraz najnowsze serwery. Pomimo to nadal znajduje si? gro OTS?w, kt?re dzia?aj? pod starszymi protoko?ami. Jestem bardzo ciekaw, czy nie czujecie si? odstraszeni tym, ?e serwery s? "stare", dlatego by?bym wdzi?czny gdyby?cie odpowiedzieli mi na kilka pyta?:

  1. Czy cz?sto grasz na serwerze, kt?ry opiera si? na starym protokole? Je?eli tak, to na jakiej wersji najcz??ciej? Je?eli nie - napisz dlaczego!
  2. Czy posiadasz na dysku inne - poza najnowsz? - wersje klient?w? Je?eli tak - jakie?
  3. Czy uwa?asz, ?e na stronie ACC Makera powinien by? link do klienta obs?ugiwanego przez serwer?
  4. Czym musia?by odznacza? si? serwer (pod starsz? wersj? Tibii) aby? zdecydowa? si? na gr? na nim?
  5. Czy uwa?asz, ?e wszystkie serwery powinny by? aktualizowane do najnowszej wersji? Uzasadnij.
Z g?ry dzi?kuj? za wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiam,
Orion.
 

Emones

User
Joined
Mar 7, 2010
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

1- Tak gram jest to Tbia 8.1- zagra?bym z mi?? ch?ci? na Tibii 8.0- ale nie ma dobrych OTS?w...
2- Tak posiadam- wszystkie mo?liwe xD.
3- Hmm w zasadzie nie wiem, z jednej strony to jest dobre z drugiej nie- nie uzasadni? Ci tej odpowiedzi, bo sam nie mog? Sb tego uzasadni? xD.
4- Musia?by mie? to co?- to co? co mia? serwer na, kt?rym pierwszy razy gra?em moim zdaniem jest to najlepszy wyb?r poniewa?- przyzwyczajenie.
5- Nie poniewa? to g?upie? Komu? si? podoba ta wersja- gra na tej, innemu ta- gra na tamtej.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

1. Nie za cz?sto grywam na ots'ach, lecz je?li ju?, to tylko pod najnowsz? wersje b?d? 7.6 Inne wersje odpadaj?. Ta ostatnia ma sw?j niezapomniany klimat.
2. Posiadam. S? to wersje od 8.4 do najnowszej.
3. Osobi?cie nie przepadam za w?asnymi klientami, dlatego link nie jest mi potrzebny.
4. Powinien. Nie patrz? przychylnie na serwer, kt?ry posiada t? sam? map? co 90% innych serwer?w. Ten powinien by? wyj?tkowy, posiada? klimat itd.
5. Nie powinny. Wi?kszo?? serwer?w jest tworzona pod dany protok??. Nie wyobra?am sobie serwera, kt?ry by? pod 7.6 i nagle jest pod 8.5+ Jest to po prostu bez sensu.
 

Orion

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
58
Reaction score
8
Age
32
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

5. Nie powinny. Wi?kszo?? serwer?w jest tworzona pod dany protok??. Nie wyobra?am sobie serwera, kt?ry by? pod 7.6 i nagle jest pod 8.5+ Jest to po prostu bez sensu.

Nie chodzi?o mi o to. Mia?em na my?li sta?e aktualizacje za ka?dym razem, kiedy tylko pojawi si? nowa wersja (7.6 -> 7.72 ; 7.72 -> 8.0 .. 8.50 -> 8.54).

3. Osobi?cie nie przepadam za w?asnymi klientami, dlatego link nie jest mi potrzebny.

Chyba ?le sprecyzowa?em pytanie. Chodzi mi tutaj o link do klienta Tibii w odpowiedniej wersji. W przypadku w?asnego klienta oczywi?cie jest to norma, ?e musimy poda? link.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

1. Nie (rzadkoooooo) - bo nie lubi? gra? samemu. Na starszych protoko?ach gra ma?o ludzi, wi?c jest to nudne. Niestety, sam klimat nic nie wsk?ra.
2. Tak, posiadam starsze wersje Tibii. Bodaj?e 7.6, 8.1 i co? tam jeszcze. ; ) Ostatnio odpali?em 7.6, ?eby si? zalogowa? na APO : D
3. Tak, to jest chyba obowi?zkowe prawda?
4. Ma?y exp rate (ale nie RPG). Najlepiej RL Mapa ze sta?ym expem (x3), ale ?eby by?a idealnie dopracowana pod 7.6. ; D
5. Nie, niekt?re serwery powinny pozosta? w swoich starszych protoko?ach. Przyk?adem jest APO, klimat by? ten sam, a jednak si? zmieni?... na gorsze. ; )

Pozdrawiam
Volpheus
 

Orion

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
58
Reaction score
8
Age
32
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

Na starszych protoko?ach gra ma?o ludzi, wi?c jest to nudne.

No w?a?nie. Interesuje mnie pow?d, dla kt?rego gra ma?o os?b na starszych serwerach. Jakie? pomys?y?
 

Emones

User
Joined
Mar 7, 2010
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

Up ^.^. Nie ma dobrego serwera pod starsze Tibie, a je?eli s?- to tak na prawd? nie s?. Ca?a prawda... Ludzie odchodz? na byle jaki noob OTS pod 8.1 + bo starsze klimaty s? zwalone, gdyby powsta? OTSik pod 8.0 lub starsz? wersje by by? na prawd? zajebi***- nie m?wi? tu o w?asnej mapie tylko np. o przerobionym Devie+ inne w?asne miasta+ w?asne expowiska... To by gra?o w chu* os?b- takie moje zdanie ;].
 

konradnbw

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Czy gracie na serwerach pod starsze wersje Tibii?

1. Zawsze na 7.6 najlepszy klient :)Czasami na Rl
2. 8.54 i 7.6 << cz??ciej 7.6
3. Tak Powinien By? Download na acc maker
4. Hmm Nie Og?lnie to chcia?bym zagra? na Jakim? Servie 7.1 :) ale ?adnego nie widzia?em ;(
5. Nie dlatego ?e je?eli kto? ma s?abszy internet a chcia?by pogra? w tibie to by mia? straszne lagi :)

Pozdrawiam
 
Top