What's new

Problem-IP Blocked

Status
Not open for further replies.

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Witam Was.
Ot?? mam problem. Polega on na tym ?e wy?wietla mi si? komunikat na stronce tibia.com "Wrong account data has been entered from your IP address too often. You are unable to log in from this IP address for the next 30 minutes. Please wait." Wiem ?e pisze 30 minut ale ju? czekam ponad 2h w cliencie normalnie mog? si? zalogowa? a na stronce nie... Pomo?ecie??
Bardzo Prosz? o Pomoc.

Pozdrawiam Serdecznie.
~Xinum
 

Shimaru

User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Problem-IP Blocked

Moze caly czas piszesz zle haslo albo nowy client wystartowal ^^ nie wiem ja na rlu nie gram....
 

Xon

Advanced User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
192
Reaction score
11
Odp: Problem-IP Blocked

Zbyt d?ugo wpisywa?e? na stronie z?e dane konta i teraz zablokowali Ci IP na okre?lony czas. Musisz poczeka?, a po 30 minutach powinno by? wszystko ok :)
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Problem-IP Blocked

No c?? poczekam do jutra. Miejmy nadziej? ?e to przejdzie. Ale jak co? to jeszcze napisze, Dzi?kuje za odpowiedzi!:):)

Pozdrawiam.
~Xinum
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Problem-IP Blocked

Zbyt d?ugo wpisywa?e? na stronie z?e dane konta i teraz zablokowali Ci IP na okre?lony czas. Musisz poczeka?, a po 30 minutach powinno by? wszystko ok :)
Przecie? napisa?, ?e czeka? ju? 2 godziny...

Ja bym radzi? pierw zrestartowa? kompa i sprawdzi?. Je?li by nie zadzia?a?o to bym czeka? do jutra i je?eli jutro by nie dzia?a?o to bym majstrowa?, bo zawsze mo?e si? znale?? jaki? chwilowy bug ^^
 

Geryl

Advanced User
Joined
Jan 5, 2010
Messages
166
Reaction score
7
Age
28
Odp: Problem-IP Blocked

Jaki masz internet ? Mo?e kto? z twojego osiedla pr?buje wej?? na konto i wpisuje z?e has?o i blokuje Ci ci?gle ip. Pogadaj z kolegami, mo?e te? mieli jakie? problemy, wydaje mi si?, ?e to pewnie jaka? awaria Twojego internetu. Chyba, ?e masz jakie? rodze?stwo i mo?e te? wpisywali z?e has?o i doprowadzili do 30 minutowej blokady.
 

Wookash

New User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Problem-IP Blocked

Ja w takich przypadkach wchodz? przez proxy i po problemie. Polecam ;P
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Problem-IP Blocked

Mam internet co mam sta?e ip... wewn?trzne ka?dy co posiada internet z tej samej sieci ma to samo ip. Ot?? zn?w ja... Niestety;(;( Te? wpad?em na resa kompa lecz nic to nie da?o. Pierwszy raz mam taki problem. Dobra zrobi?em new konto normalnie si? mog? logowa? ale gdy pr?buj? potwierdzi? konto tym linkiem co przyszed? na meila to wy?wietla mi si? komunikat "Firefox nie mo?e nawi?za? po??czenia z serwerem secure.tibia.com."

Chcia?em napisa? o tym problemie na Tibia.com ale nie da rady... bo nie da si? na konto zalogowa?, wi?c mo?e spr?buj? na maila.

Kolego UP.
M?g?by? co? wi?cej na ten temat napisa??
 
Last edited:

Demon1

New User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Problem-IP Blocked

Chodzi mu , ze wchodzi na Strone z Bramkami Proxy i poprzez te Bramki wchodzi na dana strone ;]
Polecam ta
;P
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Problem-IP Blocked

Zobacz ten temat: http://tibia.net.pl/pomoc-z-tibia/167576-masz-problem-z-tibia-rozwiazanie.html

Jaki masz internet ? Mo?e kto? z twojego osiedla pr?buje wej?? na konto i wpisuje z?e has?o i blokuje Ci ci?gle ip. Pogadaj z kolegami, mo?e te? mieli jakie? problemy, wydaje mi si?, ?e to pewnie jaka? awaria Twojego internetu. Chyba, ?e masz jakie? rodze?stwo i mo?e te? wpisywali z?e has?o i doprowadzili do 30 minutowej blokady.
Je?eli naprawd? by by?a blokada to nie m?g?by zalogowa? si? na tibii... Blokada blokuje stron? jak i gr?.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Problem-IP Blocked

Kolego $peqto dzi?kuj? za tego linka, pom?g? w rozwi?zaniu tego "g?upiego" problemu. R?wnie? dzi?kuj? tym co zaanga?owali si? t? spraw?. Jeszcze raz dzi?ki Wszystkim. Ale i tak pozostaje pytanie dlaczego poprzez u?ywanie tego proxy normalnie dzia?a a bez nic:p

Pozdrawiam.
~Xinum
 
Y

yeti2

Guest
Odp: Problem-IP Blocked

Te? mam ten problem... czekam drugi dzie? i dupa... musz? spr?bowa? przez proxy.
 
Status
Not open for further replies.
Top