What's new

Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Status
Not open for further replies.

alimek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
65
Reaction score
2
@admin
Prosz? o zamkni?cie tematu http://tibia.net.pl/zespoly/210435-jezeli-szukasz-hostera-do-rl-mapy-napisz.html z powodu zmiany w?asno?ci moich us?ug oraz pewnych zmian widokowych oraz technicznych ;D


Witam,

tnp.png


Jestem w stanie z hostowa? twoje Real Mapy od tibi 8.42 po 8.54 !
Posiadam w tym momencie 2 serwery dedykowane o dobrej przepustowo?ci oraz du?a ilo?ci? pomi?ci RAM aby wasz serwer chodzi? bez ?adnych lag?w czy r??nych postoj?w.​


Parametry Serwera Dedykowanego to:
Internet 1Gb/s
RAM 12GB + 8GB​


Dla u?atwienia swoich i posiadacza OTS'?w stworzy?em OT Manager w kt?rym bedziesz m?g?:
- Sprawdzi? swoje zarobki (o ile jakie? b?d?)
- Sprawdzi? wszystkie przyznane punkty do Accounta przez system dotpay.pl
- Skontaktowa? si? ze mn?
- Znale?? informacje dotycz?ce us?ug dost?pnych u mnie


manager.png


manager2.png


Posiadam w tej chwili 4 wolne miejsca na tw?j projekt Real Map.


Czego wymagam ?
- 50% SMS Shopu



Podczas korzystania z us?ugi dostajesz dost?p do:
- OT Manager
- FTP do OTS'a
- Dost?p do Bazy danych otsa
- Pomoc odemnie w PHP, Lua, XML, C++


Czego nie dostaniesz ?(pomijam pytania p??niejsze):
- Dost?pu do ACC Makera
- Dost?pu do SSH (Putty)


Wszystkie zmiany na ACC Makerze wykonuje tylko po informacji i? taka masz ochot? ;) R?wnie? ro?ne ingerencje w Makerze o ile b?d? one wykonalne ;D

Dlaczego? Dla waszego bezpiecze?stwa i swojego.

Wystarczy tylko napisa? tutaj sw?j kontakt lub napisa? do mnie PW z lekk? informacja co zamierzasz odpali? a je?eli b?dziesz chcia? sie wykaza? na pewno dam Ci szans?!

Serdecznie zapraszam i czekam na propozycje!​
 

GoD KeBereK

New User
Joined
Feb 19, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Siemka napisa?em do ciebie ju? na pw i poda?em m?j numer gg jc skontaktuj si? zemna wszystko ci powiem co i jak.

Na bank b?dzie to rl mapka 8.54 z zao.
a o dalszych pomys?ach powiem ci na gg pozdrawiam
 

pera

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
189
Reaction score
4
Age
31
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Keberek przecie? ty masz dedyka :D
 

E3G

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Siema my?l? ?e mo?emy rozpocz?? wsp??prace lecz nie opisa?e? ceny w pierwszym po?cie chyba ?e robisz to jako wolontariusz :p

gg: 10328683
 

Krejzi

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
171
Reaction score
10
Age
33
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Je?li robisz to za darmo to my?l?, ?e mo?emy zaczyna? od zaraz!
Prosz? o kontakt na GG - 10489447
 

GoD Bolo

User
Joined
Jan 29, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Tak robi to za darmo:) m?j serwer ju? stoi u alimka i jest ?adnie teraz czas na poprawiane b??d?w ma?ych zmian i jazda z startem:)
 

RofiMax

User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Alimek napisz na gg 18496999
 

Krejzi

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
171
Reaction score
10
Age
33
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Je?li jest to nadal aktualne to prosz? o kontakt na GG - 10489447
Chc? postawi? serwer z pe?n? real map? z dodatkowymi wyspami.
 

alimek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
65
Reaction score
2
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Posiadam wolne jedno IP.

Kto? ch?tny ?
 

Sliver

New User
Joined
Mar 2, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Witam alimek tak ja jestem ch?tny kolega m?j ma u ciebie OTs czekam na odp
 

alimek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
65
Reaction score
2
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Witam alimek tak ja jestem ch?tny kolega m?j ma u ciebie OTs czekam na odp

a ja na jakie? gg w PM :) lub tutaj ;P
 

GoD Xenia

New User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

masz jakie? ip wolne?? zapodaj gg jak tak pogadamy
 

Michal 22

Active User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
87
Reaction score
2
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Napisz do mnie na gg jestem chetny:

17643082
 

Nazzgul

Active User
Joined
May 20, 2009
Messages
90
Reaction score
9
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Bardzo polecam Alimka! ?wietnie mi si? z nim wsp??pracowa?o i zarobi?em na tym zadowalaj?c? mnie sum?, je?eli macie szans? mie? ots na jego dedyku to jej nie zmarnujcie.

@?eby nie by?o offtopic:
Tego szuka?em! Moje gg napisa?em ci na pm.
 

Kopek14

Advanced User
Joined
May 19, 2008
Messages
226
Reaction score
10
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Witam. Mam silnik RL Tibia TFS O.3.6pl1 pod tibie 8.54
Wszystkie skrypty s? gotowe jak i questy oraz npc... Mapa ma 101mb
Zbalansowane profesje na tyle na ile si? da?o. Nowe czary runy itp...
Mapka bez bug?w. Server w??cza si? bez ?adnych bug?w
32 komendy dla garczy... Niekt?re komendy jak np. !bless zwi?kszaj? swoj? cen? wraz z levelem gracza...
Nagrody dla gracza je?li uzyska xx lvl
Frag runa
100% dzia?aj?ce questy jak INQ, DHQ, OAK, POI i wiele wi?cej...
Wyspy do??czone jak: Ooken, Gengia, ZAO YALAHAR, jest train arena
674 npc z rl
402 potwory
982 domk?w
I inne bzdetki... Jest w 100% gotowy... Nie wiem jak jeszcze z acc makerem, ale to jest najmniejszy problem... Kontakt gg. 1800647 skype Kopek101
 

alimek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
65
Reaction score
2
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Witam. Mam silnik RL Tibia TFS O.3.6pl1 pod tibie 8.54
Wszystkie skrypty s? gotowe jak i questy oraz npc... Mapa ma 101mb
Zbalansowane profesje na tyle na ile si? da?o. Nowe czary runy itp...
Mapka bez bug?w. Server w??cza si? bez ?adnych bug?w
32 komendy dla garczy... Niekt?re komendy jak np. !bless zwi?kszaj? swoj? cen? wraz z levelem gracza...
Nagrody dla gracza je?li uzyska xx lvl
Frag runa
100% dzia?aj?ce questy jak INQ, DHQ, OAK, POI i wiele wi?cej...
Wyspy do??czone jak: Ooken, Gengia, ZAO YALAHAR, jest train arena
674 npc z rl
402 potwory
982 domk?w
I inne bzdetki... Jest w 100% gotowy... Nie wiem jak jeszcze z acc makerem, ale to jest najmniejszy problem... Kontakt gg. 1800647 skype Kopek101

jezeli bedzie miejsce to napisze :(
 

RealOt

User
Joined
Mar 7, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Witam wszystkich, chcia? bym wam co? napisa? jednych to zainteresuje drugich nie.
Mia?em par? ots'?w z Alimkiem i wiem jak jest. Zaczn? od pierwszego ots'a.

Nasz? wsp??prace rozpocz?li?my od mapy evolution, pocz?tki s? bardzo trudne "Nie mamy do siebie zaufania itp ba?em si? o kase" po miesi?cu ots'a zarobi?em 60z? my?la?em ?e nie dostane ale nasz pan Alimek mi da? kas? bez problemu.
Po d?ugim czasie postanowi?em zrobi? REAL-MAP ots, wszystko by?o fajnie w miesi?c dosta?em 160z?. Wszystko by?o okey. Dosz?a op?ata czyli 50% zysku z sms-shop oraz 100z? op?ata za dedyka czyli wychodzi ?e jak zarobie 200z? to dzieli si? to na dwa i jest odejmowane 100z? za op?at? serwera czyli "200 / 2 = 100 - 100 = 0" Wszystko by?o ok, jak ju? ruszy? m?j trzeci serwer to zacz??em si? zastanawia?. Pewnego razu zapyta?em si? Alimka ile zarobi?em pieni?dzy okaza?o si? ?e 500z? by?em szcz??liwy bo to pierwszy taki zarobek lecz po dw?ch dniach nasz szanowny pan Alimek powiedzia? mi ?e si? pomyli? przy kopiowaniu i wysz?o ?e mam 300z? czyli o 200z? mniej ni? mia?em mie?. Ots jeszcze troch? sta? zarobi?em 600z? do r?ki i Alimek da? mi to bez problemu. Zacz??y si? problemy z moim serwerem czyli by?y crashe, ddosy itp, OTS si? rozpad?. Postanowi?em sobie da? spok?j z ots na jaki? czas ale nie chcia?em straci? dobrego admina serwera wi?c robi?em jakie? badziewne ots. Po dw?ch tygodniach zapyta?em si? ile zarobi?em kolega powiedzia? mi ?e 80z? dla ciebie, ok pomy?la?em nie jest ?le. Alimek zrobi? manager kt?ry podlicza kas?, pokazuje ile ju? zarobi?em itp, po miesi?cu wysz?o mi w manager ?e mam 138z? poczeka?em do 19dnia miesi?ca i okaza?o si? ?e nic nie dostane, bo to jest kasa zarobiona og?lnie czyli jeszcze podzia? na po?ow? i op?ata serwera. Wszystko by si? zgadza?o gdyby alimek nie powiedzia? mi ?e mam 80zl a jak zainstalowa? manager wysz?o ?e mam 138z? co do czego dosz?o mam 0z?. Na pisa?em do niego co o tym my?l?, ponios?y mnie nerwy. Dosta?em ultimatum czas do jutra na zastanowienie czy chce robi? serwer. By?em z?y bo zosta?em oszukany "mo?e nie" i co pan ALIMEK do mnie napisa? "Nasza wsp??praca dobieg?a ko?ca, nie b?d? wys?uchiwa? takich obelg ""?e jestem z?odziejem"". Ok napisa?em do niego to pod wp?ywem z?o?ci i teraz straci?em hostera i kas?. Wi?c wszyscy co macie i chcecie mie? u niego OTS'a pytajcie si? co par? dni ile zarobili?cie, jak zarabiacie du?o to jestescie dla niego spoko jak zarabiacie ma?o jeste?cie dla niego nikim. Nie warto wam si? stawia? czyli np "Okrad?e? mnie" "Jeste? nobem" "Nic nie potrafisz zrobic" bo stracicie hostera. Mi si? wydawa?o ?e mamy pe?ne prawo do wykazywania naszego zdania i opinii.

To tyle polecam go na 40%, to jest fa?szywe z?udzenie jak masz du?o kasy jeste? ok jak masz ju? ma?o to masz warunki, wkr?canie kuli a? tracisz u niego miejsce.

@down
Zrezygnowa?e? ze mnie bo nie ma zarobku i stawiam si? o moje pieni?dze jak bym nic nie sapa? mia? bym ip d?ugo, d?ugo ale nie ma nic za darmo w emocjach napisa?em ?e jeste? z?odziejem mo?e nim nie jeste? ale jak nie ma zarobku rezygnujesz a nie by?o umowy 10zl odpada 600zl zajebi?cie <lol2>

Napisa?em do ciebie pare s??w pod wp?ywem z?o?ci straci?em ip, to m?wi samo za siebie ;] Zdenerwujecie sie stracicie ip on sie zdenerwuje moze byc to samo ;] gwarancja 40% a przy 200 osobach zdenerwujecie go to strata ip wam sie nie oplaci.
 
Last edited:

alimek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
65
Reaction score
2
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

To tyle polecam go na 40%, to jest fa?szywe z?udzenie jak masz du?o kasy jeste? ok jak masz ju? ma?o to masz warunki, wkr?canie kuli a? tracisz u niego miejsce.

Tylko to skomentuje, bo wi?kszo?ci nie ma sensu. Gdy? owy kolega nie potrafi zrozumie? pewnych sytuacji. Trudno, r??ni s? ludzie. Nie b?d? tego opisywa?, bo po co was to interesuje ?:D

Swoja droga, jeste? jednym jednym spo?r?d kilkunastu os?b, kt?re u?ywa moich us?ug i jako jedyny do tej pory ma skarge, nie z mojej winy.

Nie lubi? jak ktos pod wyp?ywam emocji pisze g?upstwa w moim kierunku, a ?e zdaje mi sie by? osoba opanowana, nie bluzgaj?c po prostu zrezygnowa?em z Ciebie.

P.S Wolne jedno miejsce IP.

@postUP
<hiihih>​
 

OregonOT

User
Joined
Mar 18, 2010
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Witam alimek masz dalej wolne ip? jak tak podaj numer gg na pw napisze do ciebie. Pozdrawiam
 

RealOt

User
Joined
Mar 7, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci -

Wa?ny komunikat ;d Teraz zach?cam do robienia z tym ogarem ots'a na 10% ;] ju? pisz? dlaczego a? tak du?o ;d

Zawsze od pocz?tku naszej pracy by?o tak:
100zl na oplate dedyka
50% zysk?w dla niego

zawsze by?o to liczone tak:
Pierwsze 100z? zbiera sie na sp?ate dedyka potem to co zarobimy dzielimy po po?owie.
Czyli zarobimy 100z? to to idzie na sp?at? potem zarobimy 600z? dzielimy na dwa czyli wychodzi 300z?.
Po tym jak unios?em sie do alimka by?em dociekliwy straci?em ip a nasz zysk wyni?s? 140z? czyli 100z? op?ata dedyka 40z? na dwa czyli zarobek po 20z?. Niby to jest 20z? nie du?o ale nie ma nic za free !! Pragn? wam powiedzie? ?e jak zarobicie 600z? to on wam da 400z? albo nic wam nie da ;/ u niego wszystko si? zmienia za waszymi plecami, niby pierw sie zbiera 100z? na splate potem 50/50 a okazuje si? ?e 100z? splata dedyka a 40z? jego <hahaha> to tak jak by 100z? na dedyka a 600z? dla niego dla was nic :}Jak pisze do niego na gg gdzie moje 20z? to co s?ysze, widze ? NIC zero odpowiedzi nie polecam

Profesjonalny Hosting Real Map - Manager, Profesja i Korzy?ci - czy to prawda ?

Profesjonalny Hosting Real Map TAK bo ka?dy kto zna sie na dedyku potrafi postawi? serwer
Manager Moim zdaniem k?amie, nie ma tam nic nadzwyczajnego pokazuje zarobion? kas? niby pokazuje to co jest zarobione dla mnie a okazuje si? ?e pokazuje ca?? sume,
Profesja Troche tak i troche nie ;] jak jest jakis ddos to juz nie ma ?adnej profesji,
Korzy?ci no jak dla niego to tak logicznie " do?? ?e robicie mape, all skrypty staracie sie nad ots to on jeszcze dostaje 50% zysku + 100z? za miesi?c otsa"
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top