What's new

[Evon] Galery ;)

Status
Not open for further replies.

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Hello ;)
jestem pocz?tkuj?cym wi?c
postanowi?em zrobi? w?asn? galerie gdzie b?de pokazywa? swoje prace ;)
Zapraszam do komentowania , oceniania i mowienia b??d?w

Praca mia?a byc na pojedynek ale przeciwnik w po?owie terminu postanowi? ?e nie b?dzie mappowa? ;_) dobra to jest wie?a czarnoksi??nika





Sk?adnia



kryszta?y i tu s? r?zne mikstury robione ;)



pok?j czarnoksi??nika oraz pomnik jego ojca ;)



tutaj widzimy g??wne wej?cie do domu czarnoksi??nika



Zapraszam do oceniania i komentowania ;)
 

Virczekk

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
61
Reaction score
8
Age
29
Odp: [Evon] Galery ;)

Masz ciekawe pomys?y.. tyle ?e gdzie tu s? przej?cia ? Czy s? nimi te nature orb ?; )
Nawalone na ten dom.. ale to pasuje.. natury.. wok?? nie nasra?e? ale ?le dobra?e? drzewka..
kamyczk?w etc.. te? troszk? dodawaj 8/10
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: [Evon] Galery ;)

Yo
Zaczn? od tego ze ma?e te ss'y ;< za bardzo to nie ma co ocenia?.
Mapa nie najgorsza. Nie podoba mi si? dach bo nie lubi? jak kto? robi ga??zie na dachach i tyle ro?linno?ci. Z tego co wida? na ss nr.1 to uboga ro?linno?? kolo domku ale my?l? ze nie na tym si? skupia?e?. Pr?d na ?cianach - wed?ug mnie pasowa? by w wi?kszych odst?pach.
I mam nadzieje ze mapa tylko na pokaz.
Moja ocenka: 6/10.
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Evon] Galery ;)

Praca do?? ?adna a co najlepsze do?? ciekawie wykonana. W niekt?rych miejscach wydaj? si? nieco za?miecone, lecz og?lny efekt nie jest najgorszy. Praca te? zbyt wiele nie przedstawia wi?c nie ma zbytnio co ocenia?. Czekam na kolejne prace.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Evon] Galery ;)

jako , ?e nie mam zamiaru porzuca? galeri to dodam jakie? stare prace , na nowe czasu nie mia?em gdy? by?o czasu ma?o :D




i drugi ss'


Uploaded with
postaram si? jutro co? wrzuci?
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Evon] Galery ;)

Bardzo ?adne mapy, odpowiednio dobrane bordery, bujna i ?ywa natura, ?adne dodatki i brak "kwadratowo?ci". D?ugo ju? w tym siedzisz? Je?li d?ugo, to jeste? ju? ?wietny, jak kr?tko - super zaczynasz, oby tak dalej. Nie zaprzestawaj jednak trening?w, bo mo?esz sta? si? jeszcze lepszy!
6/6
 

Zakon

Banned
Joined
Apr 11, 2008
Messages
219
Reaction score
10
Age
29
Odp: [Evon] Galery ;)

?adnie, ale takie "Nasrane" no ale to s? mapy do ogl?dania a nie grania :)
Fajnie zmiesza?e? jungle gras z normal. 7/10.
 

xazzor1

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: [Evon] Galery ;)

Na pierwszym screenie pomnik ojca? Przed budynkiem s? 2 :D Mapy s? ciekawe z pomys?u, ale beznajdziejne z wykonania u?ywasz dobrych detali, ale nie wiesz gdzie ich u?y?.
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [Evon] Galery ;)

noo jestem pod wra?eniem ;] fajne robisz prace tylko nie za bardzo pod gre ;p troche zbyt jak to ujm? "nasrane" :D ale ?adnie i wida? ?e wk?adasz co? od siebie w nie ;] temacik ocenie na 7/10 ;]
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Evon] Galery ;)

Bump Bump ;)
Czemu tak ma?o komentarzy ?;(;(

Jaka? praca na od?wie?enie (10 minuta)
Nied?ugo dodam wi?cej bo robie projekt do otsa :D

 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Evon] Galery ;)

Jestem pod wra?eniem twojej ostatniej pracy, dobrze wy detalowana, posiada sporo szczeg???w.Mog?e? doda? tak?e troch? suchej trawy z 8.54, bardzo dobrze si? reprezentuj? wtedy pustynia.Og?lna ocena : 8/10.

Pozdrawiam.
 

Iron Man

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Odp: [Evon] Galery ;)

Fajne prace, masz potencja? jeszcze rok mappowania a b?dziesz misczunio :p
Pozdrawiam
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: [Evon] Galery ;)

Ostatnia praca nie idealna ale dobra, czego? mi tam brakuje ale nie wiem czego x[.
Moja ocena 8/10.
Dawaj wi?cej prac ;).
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Evon] Galery ;)

No to jedziemy, pierwsza praca mo?e i zawiera du?o detali, lecz drzewa s? rozrzucone byle gdzie no i jest do?? g?sto a nagle sam piasek.
Na kolejnych zdj?ciach fajny pomys? z tym czym? co przedstawi?e?, lecz wykonanie nie do ko?ca mi si? spodoba?o, zamiast ziemnych ?cian da?bym skaliste, bardziej by si? komponowa?y z reszt?. Og?lnie do?? dobrze 7/10.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Evon] Galery ;)

NeW Ss' :) Zapraszam do komentowania i oceniania :eek:ps:



 

Imperata

Active User
Joined
Apr 28, 2010
Messages
79
Reaction score
2
Odp: [Evon] Galery ;)

Masz bardzo dobre prace ,podobaj? mi si? szczeg?lnie wodospad s? pomys?owe i kolorystyczne,gratulacje za du?y trud :)
9/10
 

Rysik

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
77
Reaction score
5
Odp: [Evon] Galery ;)

Natura jest szczerze brzydka. Chodzi mi o to, ?e wszystko rozrzuci?e? losowo. Popracuj nad tym. Ma?e krzaczki r?b w wi?kszych, jak i mniejszych skupiskach. Dawaj te? o wiele mniej bagnistych krzew?w, i wi?cej trawy. Co do trawy: r?wnie? losowa, i widz? jeden rodzaj, i 3 k?pki wi?ksze... U?ywaj najlepiej od 6217 (najmniej), 6218 (??cz z 6219, ale nie koniecznie) i 6219. Dodam jeszcze, ?e robisz dziwne kszta?ty ground?w.

Co do ostatniej pracy, co to jest? W og?le do mnie to nie przemawia. Nie wiem, co to jest i o co w tej pracy chodzi.

4/10
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Evon] Galery ;)

Bump , Bump :p
komentowa? i ocenia? ;)
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: [Evon] Galery ;)

Na ss z g?rami chaotycznie rozrzucona natura, s?abo by si? by?o przez ni? przedosta? i brak ?cie?ki.
Domek pod ziemi? jako? do mnie nie przemawia, przyda?y by si? urywki ziemi, ro?liny rosn? na betonie.
Ocenka: 4/10
 
Status
Not open for further replies.
Top