Elficki OTS 9.1 - Mistyczny świat elfów na Tibia OTS!

Zapraszamy na elficki.pl

MAMY WŁASNY KLIENT! - ŁATWA INSTALACJA I LOGOWANIE!

Info:
-Mapa Custom Devland
-Exp 150x
-Skille/Mlev 70x
-24/7 - 200Mbit Dedicated Sever!
-Niesamowite Questy i nowe potwory!
-Mistyczny klimat osady Elfów - czyste RPG!


Legenda Elficki OTS - Wojna Muluka

Noc była zimna.

Tajemniczy świst obudził szamana Muluka, który po ciężkim dniu eksperymentów położył się do łoża. Świst ponawiał się, gdy zdenerwowany Ork wyszedł zobaczyć co do licha się dzieję. Nagle jego oczy zamarzły w bez ruchu. Zobaczył zbliżającą się do miasta armię elfów pod dowództwem elfickiego króla Refurena.

Muluk jak najszybciej chciał powiadomić władcę swojej wioski biegnąc w stronę zamkowych progów, ale nagle coś go zatrzymało - poczuł się odrętwiały, nie mógł się poruszyć. Jakaś ogromna nie spotykana magia sparaliżowała jego nogi i ręce. Była to zaskakująca siła magiczna Elfów Arcanistów, którzy specjalizują się w elfickich zaklęciach.

Jeden z atakujących przemówił do niego lecz zdołał usłyszeć tylko jedno słowo - "… meronusss! Domyślił się od razu,że chcą zabić jego władcę Meronus'a i wszystkich w osadzie poddać torturom i niewoli, ale nie mógł nic zrobić. Cała armia po chwili wstąpiła do miasta i zaczęła się rzeź nie wiedzących o niczym zielonych orków.
Gdy Muluk przyglądał się bez ruchu pomyślał, że jedyną nadzieją będzie użycie starożytnej siły o której wiedział tylko władca osady i on sam jako zasłużony szaman. Lecz przyrzekł sobie, że bez jego zgody nie będzie mógł tego uczynić. Rządne krwi elfy coraz bardziej niszczyły miasto, aż nagle nastała cisza.
To król, a zarazem przywódca Elfów Refuren zabił orka zwanego Meronus. Czerwona fala krwi rozlawszy się po całym kontynencie wniknęła daleko w głąb ziemi.

Muluk po tym zdarzeniu przypomniał sobie słowa króla: "Jeżeli usłyszysz ciszę i oczy twoje będą Cię piec od krwistej czerwieni to znaczy,że już moja pora nadeszła, a twoja jest już blisko!". Te słowa były dla naszego bohatera święte. Miał on bowiem dostęp do starożytnej siły, mocy tak potężnej, iż mógł zniszczy wszystko co znajduję się w polu widzenia jego oczu. Wymówił on czarodziejskie zaklęcie i po chwili cała Ziemia zadrżała.
Bomby Ognia zaczęły spadać na obszar przez niego widziany. Krew zatrutych pająków zaczęła wsiąkać w ciała Elfów po czym ich ciała usychały.

Elfy przestraszone ogromem jego potężnej mocy w pogoni za życiem uciekały gdzie tylko się da.
Lecz to było na marne wszyscy napastnicy zostali zabici przez czarownika lecz on sam także zmarł na wskutek wyczerpania całej energii. Do dziś jego pomnik znajduję się w starożytnej świątyni Antylose w mieście Premium City…' Zapytasz mnie pewnie dlaczego pomnik największego wroga elfów stoi w centrum elfickiego miasta? Elfy nauczyły się podczas bitwy z Mulukiem że każdego nawet niepozornego przeciwnika należy szanować, od tamtej pory nie ufają nikomu. Niech ta historia będzie dla ciebie przestrogą, gdyż stąpasz po ziemi elfów zbrukanej krwią orków i osypanej prochem ich oprawców!

elficki.pl