What's new

II Turniej Bilarda

Status
Not open for further replies.

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Witajcie,
Kiedy? napisa?em do Alastora, aby zrobi? dzia?, w kt?rym b?d? znajdowa?y si? turnieje do gry - Alastor stworzy? dzia?, a ja stworzy?em temat Turniej Bilarda, lecz do gry nie dosz?o, poniewa? nie mia?em czasu na prowadzenie turnieju - czas, aby to wr?ci?o!
Zapraszam wszystkich ch?tnych do zabawy, b?dziemy grali na serwisach strony wp.pl, poniewa? oni maj? stabilne serwery do gry. ?eby turniej wystartowa?, potrzebne b?dzie 8 os?b - dlaczego tyle, a nie wi?cej?
Chcia?bym sprawdzi? czy na turniej b?dzie popyt, a nagrody b?d? na pewno pcha?y was po to, aby, chocia? spr?bowa? zagra?.
Na ka?dym meczu b?dzie tak zwany s?dzia, kt?ry b?dzie nadzorowa? gr? innych po to, aby wszystko by?o zapi?te na ostatni guzik. Je?eli jeste? osob? kompetentn? i masz czas, aby zosta? takim s?dziom, ch?tnie zapraszam.
S?dzia:
-
Amatorski obrazek, na kt?rym zobaczymy, kto dalej przechodzi inaczej mo?emy nazwa? to tabelk?:
wiadomo.png


Gra? b?dziemy w 8 bili, je?eli kto? nie zna zasad gry, wystarczy wpisa? w google fraz? ''8 bili zasady gry w internecie'' - nie chc? tego tutaj wkleja?, poniewa? zasady s? d?ugie.

Ah, a teraz co? najwa?niejszego, co na pewno ka?dego u?ytkownika ucieszy nagrody!
Za 1 miejsce, uzyskasz punkt reputacji, a tak?e TibiaBot NG, kt?ry kupi? z w?asnej kieszeni.
Za 2 miejsce dostaniesz punkt reputacji, a tak?e TibiaBot NG, kt?ry kupi? z w?asnej kieszeni.
Za 3 miejsce dostaniesz punkt reputacji, a tak?e klucz do TibiaBot NG, kt?ry uzyskasz drog? prywatnej wiadomo?ci.

Pierwsze nagrody s? kiepskie wiem, lecz, je?eli b?dzie popyt na takie turnieje, nagrody na pewno si? zmieni?. Je?eli administracja zobaczy, ?e jest wielki popyt na tego typu turniej, mo?e zacznie go promowa?? No nic, zapraszam!

Bym zapomnia?, daty i godziny b?d? ustalane, aby wszyscy mieli czas w ten dzie? i w t? godzine.

Lista uczestnik?w:
- SwordFish
- Budzik
- Krzysieq
- Bezimienny741
- One Error
- Xayan
- Sam Smak
- xX Ninja Xx

#edit
Je?eli nie chcesz dosta? tibia bot ng, po wygraniu napisz mi PW i kupie co? o tej samej r?wnowarto?ci.

#down
To jest turniej ^^,

#edit2
Zmiana serwera - z wp.pl na gamezer.com, poniewa? s?ysza?em, ?e gamezer jest lepszy, ni? wp.pl, zobaczymy.

#edit3
Po zobaczeniu, strony gamezer.com wydaje mi si? gorsza, dlatego zn?w wracamy na wp.pl i na wp zostajemy
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: II Turniej Bilarda

Zapisz mnie. Ch?tnie wezm? udzia? w tym jak?e interesuj?cym konkursie.
 
B

Budzik

Guest
Odp: II Turniej Bilarda

Ja r?wnie? si? zapisz?. Chod? nie umiem gra? spr?bowa? zawsze mo?na. Tak wi?c zapisz mnie.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Mnie r?wnie? mo?esz dopisac, ch?tnie wezm? udzia? w konkursie.
Jestem ciekaw jak b?dzie to wygl?dac, no i czy wog?le wypali - miejmy nadziej? ?e tak:D.
 

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Odp: II Turniej Bilarda

Mnie tak?e zapisz.Wezm? udzia? w turnieju ;D.Liczy si? sam udzia?.
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: II Turniej Bilarda

No to teraz mo?na zagra? : ) Prosz? zapisz mnie. ;d
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Dobra, why not, mnie te? dopisz.
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Wi?c mamy ju? 7 os?b, zosta?o ostatnie miejsce i zostanie jeszcze s?dzia, ale raczej ja, nim zostan?. Po losowaniu, napisz? stosown? godzin? i czas pierwszych rozgrywek, je?eli nie b?dzie wam to odpowiada?o - zmienimy to.

Zach?cam!

#EDIT
Tak wi?c mamy 8 os?b, ju? zabieram si? za losowanie - po losowaniu napisz? nowego posta kto z kim gra i stosowne daty. Pierwszy mecz b?dzie za pewne jutro.
 
Last edited:

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: II Turniej Bilarda

A wi?c prosz? mnie te? zapisac. Nie gra?em jeszcze w bilarda na wp, ale mo?na spr?bowac.

@Edit

A da?oby rade ?ebym gra? w sobot?? W nedziele nie mam za du?o czasu ;/
 
Last edited:

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Losowanie graczy:
Xayan - One Error
Budzik - Sam Smak
Bezimienny741 - SwordFish
Krzysieq - xX Ninja Xx
Tabela wygl?da tak (mo?na j? r?wnie? znale?? w pierwszym po?cie):
wiadomo.png

1 mecz:
[-]Xayan[/-] - One Error
Wygra? One Error.
2 mecz:
Budzik - [-]Sam Smak[/-]
Wygra? Budzik.
3 mecz:
[-]Bezimienny741[/-](Je?eli Bezimienny si? nie wstawi to gra Zumix123) - SwordFish
Wygra? SwordFish.
Krzysieq - [-]xX Ninja Xx[/-]
Wygra? Krzysieq

Je?eli chodzi o kwestie gry gramy 2 razy z jednym graczem. Czyli np. One Error wygra? z Xayanem w 1 rundzie, a Xayan wygra? w 2, czyli dogrywka.

Je?eli data i czas nie pasuj? prosz? to zg?osi?. Reszta dat b?dzie podana po przej?ciu wszystkich meczy. S?dzi? jestem ja.
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: II Turniej Bilarda

Ja bym poprosi? o inny termin pow?d? Akurat o tej godzinie leci w telewizji co? co mnie interesuje tj. konkurs skok?w narciarskich na skoczni hs 140m w Vancouver. Oczywi?cie je?eli to nie problem dla u?ytkownika Sam Smak.
 

Nivash

Active User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
112
Reaction score
24
Odp: II Turniej Bilarda

Przepraszam, ?e tak pytam, ale b?dzie jeszcze po tym turnieju kolejny? Bo bym sobie zagra?:)
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Tak b?dzie jeszcze kilka edycji. Nie chc? ko?czy? tylko na jeden edycji. Dlatego na pewno b?dzie.
 

Zumix123

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Odp: II Turniej Bilarda

Heh spoko konkurs, je?li jaki? u?ytkownik si? nie stawi albo nie b?dzie m?g? zagra? ch?tnie pogram za niego. ^^

Tak wiec je?li jakie? miejsce si? zwolni prosz? o do??czenie mnie do gry. :D

B?d? o 19:30 sprawdzi? czy miejsce si? zwolni?o. ^^

@down
Ok, je?li nie b?dziesz m?g? zagra? zagram za ciebie (oczywi?cie o ile regulamin konkursu na to pozwala a ze nie widz? ?adnego regulaminu to chyba pozwala ^^). Jakby co to pw pisz do mnie cz?sto jestem na forum wiec spoko. ;)
 
Last edited:

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Odp: II Turniej Bilarda

Zumix,mo?e pograsz za mnie,bo ja mam siostr?,i znaj?c j?,b?dzie chyba na kompie o tej godz.
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Tak, wi?c za 4 minuty b?dzie 1 mecz, kt?ry gra budzik z samym smakiem. B?dziemy grali pod tym linkiem: Ka?dy mecz odbywa? si? b?dzie w pokoju Torun sto?y b?d? podawane przed meczami.
Budzik vs Sam smak - pok?j gry Torun st?? 7 - zapraszamy.

#Edit
W 1 rundzie wygra? Budzik(fartem) Za? w drugiej Sam smak. W 3 rundzie decyduj?cej wygra? Budzik, kt?ry przechodzi do ?wier? fina?u

#2edit
One Error vs Xayan - pok?j gry Torun st?? 6
#3edit
Od razu o?wiadczam, ?e ka?dy gracz ma 15 minut po czasie, je?eli ten si? nie zjawi, wygrana walkowerem.
#edit4
Xayan nie stawi? si? na czas, r?wnie? po 15 minutach. Walkowerem wygra? One Error, kt?ry przechodzi do ?wier? fina?u
 
Last edited:

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Ups, przepraszam za zw?ok?
Bezimienny741 vs SwordFish
Torun st?? 16 wp.pl m?j nick Rotni
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: II Turniej Bilarda

Za 45 min ja gram zgadza si?? Na jakim stole mam grac, bo nie widze, ?eby? napisa? ;p

@Krzysieq

Gramy na stole nr 6. w pokoju "Torun"
Opis stolika : xX Ninja Xx vs Krzysieq

Start za 10 min, nie sp??nij si? :)
 
Last edited:

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: II Turniej Bilarda

Error, ja mam problem z downloadem. ; / B??d wczytywania strony. Zaraz ogarn? tego pierdolonego neta i zagramy jak haxi0ry
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: II Turniej Bilarda

Bezimienny741 vs SwordFish w zast?pistwie Zumix123. Wygra? Zumix123. SwordFish przechodzi do ?wier? fina??w.
Mnie nie b?dzie, wi?c nast?pnym meczem, kt?ry odb?dzie si? za nied?ugo zajmie si? xX Ninja Xx on napisz? wszystkie dane i kto wygra, b?d? przegra.

#down
Nie da rady, nie ka?dy ma czas w tygodniu.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top