What's new

Sms shop wiecej opcji help!

sewerynekp

User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
37
Reaction score
1
SMS
Kup punkty premium, mozesz je wymienic w sklepie OTSa na PACC/przedmioty w grze, aby zakupic punkty premium wyslij SMSa:
* Na numer 73068 o tresci AP.ZEX3 za 3zl netto, a za kod dostaniesz 300 punktow premium.
W SMSie zwrotnym otrzymasz specjalny kod. Wpisz ten kod w formularzu wraz z nickiem postaci lub numerem konta osoby ktora ma otrzymac punkty.
Serwis SMS obslugiwany przez Dotpay.pl
Regulamin: LINK BLA BLA...
Usluga dostepna w sieciach: Orange, Plus GSM, Era.
Zexinot nie odpowieda za zle wpisane tresci SMS.
tak mam gotowo zrobione i nei umiem dodac wiecej opcji do buypoints, tzn zeby byly podane 4kody np. i 4opcje sms...
jak mozna to prosze o jakis gotowy plik z 4opcjami na wklej.org (buypints.php plik) + reput, jak mozna to wyjasnic gdzie to zmienic :p
 

Adellll

Active User
Joined
Aug 2, 2009
Messages
133
Reaction score
7
Odp: Sms shop wiecej opcji help!

Spr?buj poczyta? co? w tym temacie ; ) Na pewno pomo?e
Code:
http://tibia.net.pl/php/14223-gesior-acc-sms-za-rl-kase-w-dotpay.html
 

sewerynekp

User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Sms shop wiecej opcji help!

nie nic tutaj nie ma, ja chcem zeby bylo wiecej opcji sms tzn. u mnie jest takie
* Na numer 73068 o tresci AP.DEB4 za 3 zl netto, a za kod dostaniesz 100 punktow premium.

a chcem zeby miec np. tyle opcji co ponizej:

* Na numer 73068 o tresci AP.DEB4 za 3 zl netto, a za kod dostaniesz 100 punktow premium.
* Na numer 75068 o tresci AP.DEB5 za 6 zl netto, a za kod dostaniesz 210 punktow premium.
* Na numer 79068 o tresci AP.DEB6 za 9 zl netto, a za kod dostaniesz 320 punktow premium.

prosze to jest dla mnie bardzo wazne!:)
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Sms shop wiecej opcji help!

# przykladowy konfig dla SMS
$config['dotpay'][1]['id'] = xxx; # numer ID zarejestrowanego klienta
$config['dotpay'][1]['code'] = "xxx"; # identyfikator uslug SMS
$config['dotpay'][1]['type'] = "xxx"; # typ konta: C1 - 8 znakowy kod bezobslugowy, sms - dla sprawdzania SMSow
$config['dotpay'][1]['addpoints'] = xxx; # ile premium punktow daje dany sms
$config['dotpay'][1]['sms_number'] = xxx; # numer na jaki nalezy wyslac kod
$config['dotpay'][1]['sms_text'] = "xxx"; # tresc jaka ma byc w SMSie
$config['dotpay'][1]['sms_cost'] = "xxx zl brutto"; # cena za wyslanie sms

Wklej to pod pierwszym przyk?adowy konfig dla SMS i jak chcesz wi?cej dodawa? to tam gdzie masz 1 w nawiasach zmieniaj np na 8,9,12 na jaki chcesz tylko nie mog? si? powtarzacz w buypoints a tam gdzie da?em xxx wpisz swoje dane.

My?l? ze Pomog?em!!
 
Top