What's new

Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Status
Not open for further replies.

Natanck

New User
Joined
Oct 6, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

dali byscie jeszce jakies linki z walkami psow
 

Bobise

Active User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
83
Reaction score
8
Age
22
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Nie ma gro?nych ps?w, s? g?upi w?a?ciciele.

Nawet jamnik, czy te? fox, kt?rego posiadam, zosta?y stworzone do polowania ;p.
 

pitkon

New User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

troche popieprzony ranking stworzyles ktora nie ima sie niczego wsadziles filmik gdzie jeden pies zagryza drugiego a to nie swiadczy o tym ze kangal jest najlepszy po prostu byl husteczkowy pitbull
 

Assus10

User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
18
Reaction score
2
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Ka?dy pies mo?e by? gro?ny a czasami nawet zdaj?cy sie gro?ny a jest ?agodny

Zobacz jak kot wkurza psa, zaczepia go ?ap?, raz lew?, raz praw?. Kot kontra pies.


widzisz... a i nawet czasem kot zdaje si? gro?niejszy od psa!!
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Nie ma gro?nych ps?w, s? tylko niewychowane psy albo nieogarni?ci w?a?ciciele. A co do tego filmiku u g?ry, przecie? to jest zabawa, nie ma nic w tym gro?nego :D
 

kaacpi II

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
125
Reaction score
5
Age
31
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Ja ostatnio ogladalem program o najgrozniejszych psach(chyba discovery czy national geographic)I wygral owczarek ka?kaski(to jest bydlak)
 
Last edited:

Maskurator

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

psy spod ,,997'' Nie s? agresywne na codzien.
One maj? za zadanie ?apa? przest?pc?w, a nie ich zabijac albo wgry?? si? w sk?re.Kiedys m?j pies wylecial jak dziki do policjana z psem, ?eby sie z nim bawi?, a nie bi?. Skaka? po nim, a ten nawet sie na niego nie spoj??? :p.
A co do w?ku to Doberman wytresowany to jest maszyna do zabijania :)
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Pitbulllllll...
 

Lukas16

User
Joined
Dec 23, 2009
Messages
36
Reaction score
3
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Moim zdaniem najgro?niejszy(z tej listy) to Rottweiler. pozdrawiam ?wi?tecznie
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Jak dla mnie to najgro?niejszy pies to Doberman oraz Rottweiler. A tak poza tym to zale?y od w?a?ciciela jaki pies jest. Jak go wychowasz taki jest.
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Troch? g?upi temat... Ale ?eby nie by?o offtopicu to s?dz? ?e najgro?niejsze s?:
- Rottweiler
- Dogo
- Jamnik...
Lecz to wszystko zale?y od wytresowania zwierz?cia. Czasami widz? straszne jamniki :((
Niby takie du?e psy s? gro?ne, ale tak naprawd? s? s?odkie :) Odkry?em ?e dla niekt?rych jedno zwierz? mo?e by? gro?ne, a te same dla niekt?rych grzeczne (jak kot mojej kole?anki). To zale?y czy te zwierz?ta polubi? nas...
 

alhajadezi

New User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Mialam 2 rottweilery , jesli chodzi o ich zachowanie byly bardzo spokojne , ale do czasu gdy nie poszly na szkolenie.Niestety nie mailam czxasu tam z nimi jezdzic i zajmowala sie tym moja matka.Szkolenie na psa towarzysza polegalo na przywiazywaniu psa do drzewa i wywolywaniu w nim agresji :/ PO 2 meisiacach pies zaczal wariowac na widok ludzi sta? si? strasznie strachliwy. Ten kto zna historie tych ps?w wie ze sa one psychicznie nastawione na ludzi.Niestety chociaz kocham ta rase nie polecam jej do domu.Co do amstafow byla podobna historia, jednak sa to psy o wiele lepsze do ulozenia i mniej agresywne.Jesli z tych wszystkich ras mialabym wybierac to najgrozniejszy w tym momencie bylby dla mnie Rottweiler
 

testers1

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Ten pies na zdj?ciu jak ko?!! Takie co? istnieje?? :rotfl:
 

Melvin2

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
76
Reaction score
3
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Amstaff! ;) sam mam Amstafa i czasem sam si? go boje!.

Amstaff- Istniej? r??ne wersje dotycz?ce powstania rasy. Jedna z nich m?wi, ?e rasa wywodzi si? od bullterrier?w, ps?w wyhodowanych do walki z bykami. AKC, a nast?pnie FCI uzna?y ras? Staffordshire Terrier w 1936 roku. W 1972 roku nazw? zmieniono na American Staffordshire Terrier.
.

* G?owa: ?redniej d?ugo?ci, dobrze wysklepiona. Czaszka szeroka. Wyra?nie widoczne mi??nie policzkowe. Stop wyra?nie zaznaczony, uszy osadzone wysoko.
* Uszy: Mog? by? ci?te lub nie. Preferowane s? uszy nieci?te, kt?re powinny by? kr?tkie, za?amane w p?atek r??y, lub wysoko za?amane do przodu. Uszy wyra?nie obwis?e stanowi? wad?.
* Oczy: Ciemne, okr?g?e, g??boko osadzone, szeroko rozstawione. Powieki nie mog? by? r??owe.
* Kufa: ?redniej d?ugo?ci, w cz??ci g?rnej zaokr?glona, o linii wyra?nie opadaj?cej pod oczami. Szcz?ki silnie zarysowane. Szcz?ka dolna powinna by? mocna, zdolna do silnego chwytu.
* Wargi: R?wne i zwarte, bez odcink?w obwis?ych.
* Uz?bienie: G?rne siekacze dotykaj? zewn?trznej powierzchni siekaczy dolnych.
* Trufla: Zdecydowanie czarna.
* Szyja: Ci??ka, nieco wygi?ta, zw??aj?ca si? od ?opatek ku nasadzie g?owy. ?redniej d?ugo?ci. Nie ma podgardla.
* Tu??w: Ramiona silne i umi??nione. Szerokie, uko?nie osadzone ?opatki.
 

bubel99778

New User
Joined
Feb 13, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Agresja zale?y od tego jak psa wychowasz!!!!
 

pawel1920

Active User
Joined
Sep 9, 2009
Messages
117
Reaction score
1
Age
27
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Moim Zdaniem "Kangal" ma bardzo dobre predyspozycje...
jak taki Kangal okolo nie wiem 100kg:rotfl: wskoczy na dobrmana to...wiecie sami xD
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Przykro mi lecz musz? rozczarowa? ludzi kt?rzy s?dz? ,?e Rottweiler jest gro?n? ras? ,znaczy si? mo?e g?o?ny jest ale zbytnio ma?o odwa?ny :D
A oto dow?d! (W sumie ten kot to jaki? psychopata ;D)


 

Ippo

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
153
Reaction score
4
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Moim zdaniem
Pierwsze miejsca zdobywa Azjata.
Drugie. Amstaff
trzecie. Kangal
widzia?em sam par? razy jak Azjata atakowa? inne psy i naprawd? zrobi? on na mnie wielke wra?enie !
Taki pies potrafi ci ca?y dzie? spa? ,w og?le nie reaguje na inne psy ale ,gdy ju? widzi ,?e mo?e zaatakowa? swoja ofiar? to rusza wprost na ni? bez ?adnych sygna??w ostrzegawczych!!!
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Wed?ug mnie najgro?niejsza rasa ps?w to jamniki. Gdyby?cie widzieli jak jamnik kolegi wgryz? mu si? w nog? to by?cie te amstaffy i kangale w k?t rzucili.

Poza tym s? to bardzo inteligentne psy. A inteligencja to si?a sama w sobie.
 
Joined
Feb 19, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Najgro?niejsze psy [waszym zdaniem]

Pitbull, raz gra?em sobie w pi?k?, najpierw rozszarpa? pi?k? a p??niej si? chcai? na mnie si? przerzuci?, ale by?em ju? na najbli?szym drzewie xD
 
Status
Not open for further replies.
Top