What's new

Nast?pna fala ban?w!

Status
Not open for further replies.
N

Nemo

Guest
Dzisiaj, 22 lutego, na Tibia.com pojawi?a si? nowa, kr?tka informacja:
Dzi?, 5450 Tibijskich kont zosta?o wykluczonych z gry za korzystanie z nieoficjalnego oprogramowania do gry w ci?gu ostatnich kilku tygodni. Konta te zosta?y znalezione przez automatyczny system. Z tego powodu nie przyjmujemy ?adnych odwo?a? dotycz?cych tych kar.
Pozdrawiam,
Nemo.
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Bardzo dobrze, cho? sam boc?, jestem za banowaniem nielegalnego oprogramowania. ?atwe zdobywanie poziom?w/umiej?tno?ci/innych zawsze wi??e si? z ryzykiem...
"Cipy" wzi??y si? do roboty, bo si? im namno?y?y boty :p
(btw. nie wiem dlaczego, ale dzisiejszy dzie? mi si? ca?y rymuje :p)
O newsie (technicznie):
?adnie napisany, czytelny, zawiera wystarczaj?co du?o informacji 5/5
@Down a moi 3 kumple w ci?gu ostatnich 2 miesi?cy dostali bana, w tym dw?ch z nich deleta.
 
Last edited:

Slip

New User
Joined
Feb 16, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Jedna wielka ?ciema, ?wiat taki jak Askara gra ode mnie chyba z 20 os?b z osiedla wszyscy bot nikt nie dosta? bana, zreszt? widz? jak boce ?e p?l serva lata na botach i nikt nie wy?apa? bana dla mnie to dziwne mo?e kto? ma inne zdanie ?e go banuj? itd ale na moje Cipfoft ma jakie? lewe te oprogramowanie albo czym? tu ?mierdzi ;):O
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Ja boc? ju? d?u?szy czas i jako? nigdy bana nie dosta?em, ale to dobrze, ?e Cipsoft robi co? z tymi botami, bo teraz praktycznie na ka?dym expowisku mo?na spotka? bota.
 

bielakkkk

User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Mo?e i nie spotykacie si? ale ja cz?sto siedze na tibi.com i zauwa?y?em ?e coraz wi?cej os?b jest karanych :p
 

alan_ots

Active User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
65
Reaction score
4
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Hehe! Nareszcie!
Tak dalej i na Non-Pvp b?dzie da?o sie gra?, a nie u?la? si? nad botterami. Ci botterzy to plaga! Na Elfach kolo Venore ostatnio spotka?em kilkunastu botter?w, sami knightci 50 lvl +. Teraz co? si? czy?ciej zrobi na tych servach:)
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Ja tam bocilem ca?y 22 i nic -.- Chyba Cipsofy tak ludzi straszy , lecz mo?e si? myl? :p
 

Rahim10

User
Joined
Feb 22, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Nast?pna fala ban?w!

@up
No nie wiem czy tylko strasz? bo mia?em 13 druida z 35 m lvl i dosta?em delete!! M?j kumpel 55 knight i te? dosta?.

@topic
No nawet dobrze, ?e sie zabieraj? do roboty ale nadal po?owa serwer?w to boty na N-Pvp.
 

bielakkkk

User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Nie tylko na non-pvp
U mnie na serwie te? du?o boc? bo kto np. da? by rade od ss do ss expic na dragach yala czy waterach w ph ? wbijaja kozaki 80-90 lvl i p??niej nak?adaj? payment ... za to ?e masz mniejszy lvl i starasz si? gra? uczciwie
 

Sharky

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
97
Reaction score
11
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Na pewno jest to kolejny krok w celu wyplewienia botter?w. Co do ich programu, to mam swoj? hipotez? i w dodatku potwierdzi?o j? kilka os?b.
Martwi mnie natomiast podej?cie graczy:
Ja boc? ju? d?u?szy czas i jako? nigdy bana nie dosta?em, ale to dobrze, ?e Cipsoft robi co? z tymi botami, bo teraz praktycznie na ka?dym expowisku mo?na spotka? bota.
Bardzo dobrze, cho? sam boc?, jestem za banowaniem nielegalnego oprogramowania. ?atwe zdobywanie poziom?w/umiej?tno?ci/innych zawsze wi??e si? z ryzykiem...
?a?osna hipokryzja :confused:
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Nast?pna fala ban?w!

No nie?le. Szkoda tylko ?e moje dwa chary nale?? do tej listy xD Dosta?em delete na 2 chary. Dobrze mi posz?o. :D Z reszt?, cipom tez. Pr?buj? jako? ogarn?? t? gr?, chocia? zapewne wi?kszo?? zbanowanych to jakie? mniejsze levele i chary n-pvp. Pozdro.
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Nast?pna fala ban?w!

I dobrze robi ...
Jak ja pami?tam to na rooku by?o tyle boot?w ?e nawet expi? si? nie da?o a teraz
Ja zwykle by?em przeciwny bootom ... nawet kiedy? pr?bowa?em lecz co to za gra jest ????
 

Crypton

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
288
Reaction score
29
Odp: Nast?pna fala ban?w!

@up boot to nie bot :p

Mnie na szcz??cie nie zbanowali, mo?e dlatego, ?e ma?o boc?? Niestety jeden z moich koleg?w dosta? bana :/.
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Bardzo dobrze, w ko?cu b?dzie normalna gra.. Tylko CipSoft co jaki? czas informuje o zbanowaniu/usuni?ciu kont.. Jeszcze troch? i zaledwie kilkuset graczy zostanie wraz z Tibi?. Ma?o tego nie b?d? oni mieli wi?cej lat ni?eli 12 ;]
Ciesz? si?, ?e jest coraz mniej botter?w.. Co? mam obrzydzenie do bot?w, mo?e dlatego, ?e sam bym ch?tnie poboci?, ale nie wiem jak :D
 

OMERTA

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Nast?pna fala ban?w!

dosta?em delete!! M?j kumpel te? dosta?.
Przecie? oni nie usuwaj? tylko banuj?,
mo?e to by? ju? 5 ban? czy tam kt?ry?

Banuj?, banuj?,
ale nie zawsze,
jak by?y wcze?niejsze fale to nikt z moich znajomych nie dosta? bana,
a boc? ju? od dawien, dawna,
a z t? fal? 4 kumpli dosta?o bany (7 postaci dosta?o bana, bo 3 koleg?w mia?o 2 postacie)
 

Placuszek94

New User
Joined
Feb 22, 2010
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Moim zdaniem dobrze robi?...
niech usuwaja lub banuja botterow ktorzy tylko boca i sprzedaj? konta...
Podczas mojej gry widzialem duzo noobow ktorzy tego uzywali...
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Nast?pna fala ban?w!

@Topic
Kiedy? gdy s?ysza?em botter odrazu trafia? mnie szlag... Na dzie? dzisiejszy juz tak nie jest... Jakis czas temu sam jeszcze boci?em noob najtami ale gram sorkiem wiec ci??ko
My?l? ?e CIP'y dobrze robi? karaj?c ?ami?cych regulamin, chyba ma to na celu odzyskanie klimatu gry bo jak kto? n apisa? to smierdzi... Nie! Oni tak?e na tym trac?? karaj?c graczy z premium account a jak wiadomo CIP'soft sta? si? ostatnio bardzo komercyjny...
@News
Czysty i przejzysty...
 

Greenish

User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
33
Reaction score
3
Odp: Nast?pna fala ban?w!

Mi si? wydaje ?e oni tylko tak strasz? i ?e ?aden system wykrywania bot?w nie istnieje. To tylko po to ?eby postraszy? tych co boc?, bo ja jako? boce 3 postaciami na raz i od kilku ?adnych lat i jako? nic? :p:huh::O
 

marek677

Active User
Joined
May 3, 2008
Messages
83
Reaction score
3
Odp: Nast?pna fala ban?w!

A ja dostalem bana. Zmienilo sie moje nastawienie do anty bota. Dziala. Moze dotychczas mialem szczescie... nie wiem. Teraz zalozylem sorca i nim expie :D
 

Kopacz231

New User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Nast?pna fala ban?w!

narescie! te super skille i hajt lvl to z czego z botow wszystko! narescie bedzie sparwiedliwie! chodz wiem ze jeszcze jest 4x tyle osob jadacych na bocie!
 
Status
Not open for further replies.
Top