What's new

Dragon Ball i RME

Loganasd

Advanced User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
157
Reaction score
0
Witam. Niedawno postanowi?em stworzy? sw?j server, ale jestem w tym zielony.
Chcia?bym, aby by? on w miar? porz?dny, dlatego chc? u?y? grafik nie tylko z Tibii. ?ci?gn??em kilka silnik?w Dragon Ball, aby m?c z nich ?ci?gn?? wygl?d postaci/potwork?w/npc do RME i wtedy dopiero zacz?? tworzenie mapy i ustawienie w?a?ciwo?ci tych potwork?w. Mam jednak problem z wgraniem mobk?w do map editora, gdy? ich wygl?d nie przypomina ?adnej tibijskiej postaci.
Po wgraniu natomiast ich poprzez opcje import wygl?daj? one zupe?nie inaczej ni? powinny (jak w Tibii). Domy?lam si? czym to mo?e by? spowodowane, ale nie mam poj?cia jak temu zaradzi?. Licz? na Wasz? pomoc.
 

Loganasd

Advanced User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
157
Reaction score
0
Odp: Dragon Ball i RME

Od?wie?am i jeszcze raz prosz? o pomoc.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Dragon Ball i RME

W Map Editorze nie musisz nic zmienia? bo je?li wszystko w gra?e? do silnika to i tak b?dzie wygl?da? w grze.
 

stw997

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
108
Reaction score
9
Odp: Dragon Ball i RME

NIe poprostu do RME dodaj npc itp i niech maja obojetnnie jaki wyglad. ale gdy je dasz na mapie np <dajesz npc w shopie i w RME bedzie wygladal np jak frodo a w grze bedzie wygladal tak jak ma.!!

Oczywiscie jesli dodales tego npc do ots itp!
 

Loganasd

Advanced User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
157
Reaction score
0
No ch?opie masz ode mnie punkcika.
Nie wiedzia?em, ?e jest tak, ?e w RME wygl?da inaczej a na mapie inaczej.
Wielkie dzi?ki.
A wie kto? mo?e jak usun?? z RME potworki - syf mi si? robi? Pr?bowa?em pliki usuwa?, ale co? nie wypali?o, a funkcji nie mog?em znale??.
Mo?e Wam si? uda?o to nie b?d? czasu traci?.

@Edit
Wiem, ?e du?o pytam, ale po co mam siedzie? i si? poci? przez 3 dni jak mog? spyta? :]. Jak przerzuci? potworki z innego ots do mojego. Nie wiem jak rozwi?za? spraw? ich wygl?du. Na tamtym ots to w?asne grafiki, natomiast, gdy odpalam mojego wygl?daj? jak tibijskie postacie.
Kt?ry folder odpowiedzialny jest za przyporz?dkowywanie numerk?w do wygl?du (id)?
Jakie s? foldery odpowiedzialne za potworki (wszystkie)?

Notka moderatorska:
??cz? posty.
 
Last edited by a moderator:
Top