What's new

-Tibia 8.54 Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Status
Not open for further replies.

Kla173

Active User
Joined
Aug 6, 2008
Messages
141
Reaction score
14
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Demonhoo, typowy internetowy napinacz, kt?ry zazdro?ci komu? serwera, pomys?u, kreatywno?ci, 1 post na koncie, wida? dziecko kt?re nigdy nic nie osi?gn??o, poprostu ?al i tyle, znam Zaqqiego od 2009, od 1 edycji serwera, i potwierdze, ?e to on i jego serwer!
 

flomes

User
Joined
Dec 5, 2008
Messages
45
Reaction score
2
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Nareszcie jest jakis dobry ots z mapa karmi , nie pamietam podobnego od czas?w punisherots pomijajac karmia.mine nu , za?atwie pare os?b i bedzie jakas wojenka ;p
 

Gibonus

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Generalnie to zobaczymy staram sie zebrac team do kupy jest duza szansa ze oligarchia tez zagra.
Tam niema pyre czy sie nie dopatrzylem na mapce??
Doktor graliscie na wszystkich edycja bo swoja droga wiem ze mieliscie wtyki u gm'a mam nadzieje ze na tej edycji sobie podarujecie.
Co do rozglaszania... nie przesadzcie bo vanilia mapka nie jest az taka duza by pomiesci 500typa jak ots'y z rl mapka, bedzie tlok i niemila gra... tak 200-300 styka ;)

Co do filmikow xDD szkoda ze tam nie gralem byly by lepsze mihihi :D:D
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Gibonus powiedz nam wszystkim jakie my niby wtyki mieli?my? Nie pami?tam ?eby na jakim? otsie ORMO lub Combo Warning mialo jakies pomoce u GM?w/GOD?w
 

Kla173

Active User
Joined
Aug 6, 2008
Messages
141
Reaction score
14
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Spokojnie, w tej edycji, jak i w innych nigdy nie by?o i nie b?dzie ?adnych korupcji, co do reklamy, my?l? ?e 500 os?b to trudno za?atwi? ot tak, g?upi? reklam?, co do Pyre, nie ma, ale wiecie, gdy wystartuje, update b?d? co kilka dni (lub tygodni) dodaj?ce co?, np dodamy Zao, albo Pyre, Nowe questy. itp.
Wi?c, zapraszajcie r??ne teamy, przyjaci?? itp. Aby?my mogli by? usatysfakcjonowani z naszej pracy na rzecz was graczy i serwera.
Pozdrawiam.

Your's GoD Dixon On RedSkull.
 
Last edited:

Samagas_1709

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
111
Reaction score
2
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

wkoncu rusza jakis non-rl map server! ;D gra?em na tym otsie troche i jest fajny balans bardzo fajnie rozbudowana mapa mn?stwo quest?w no i jak wbija teamy to i beda dobre wary ;p
ja napewno wbije
 

Zuchos

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Demonho , Lol co ty dajesz XD. To jest prawdziwy Redskull ;] . Mi sie wydaje ze to zwykla prowokacja :pP
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Polecam tego OTS w 1000% Super mapa mili GM'owie . Ciekawe konkursy dopasowany exp . Og?lnie na serwerze(1 edycja) panowala mi?a atmosfera. Napewno w bije z ekipa i wy terz wbijcie. Polecam , pozdrawiam i zapraszam do GRY na tym OTS . 10/10 Nic dodac nic ujac.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Straszna kicha ,ots prowadzony dla kasy :)
Co to s? za itemki w sms shopie i w og?le Vip Amulet ?
kurwa was nie pojeba?o ?? chodzi wam tylko o kas? ,jak widz? takie servery to rzyga? mi si? chce...
Jak dla mnie Softy powinny by? rare itemkiem ,a nie ,?e ka?dy noobek sobie wy?le smsa i b?dzie z nimi si? wozi? :)
Najlepiej zr?bcie Gm za sms'a b?d? 1 000 000 000 expa za 2 smsy ;) to na pewno dedyk si? zwr?ci i jeszcze zostanie co? kasy dla was :p
Ale ,?e zwykli gracze nie widz? tego jak Administratorzy ich okradaj? z kasy to ja si? na prawd? bardzo dziwie :p
 

zaqqi

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
123
Reaction score
1
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

@up

Widziales ots na ktorym nie bylo softow w shopie? Bo chyba takie otsy to tylko 1 na 100. Pozatym mowisz VIP AMULEt, Vip amulet jest na kazdym otsie z ta mapka

Nie podoba sie to nie graj , i zachowaj glupie komentarze dla siebie


ka?dy item z sms shop mo?na zdoby? na serwerze, z questow, bossow. Wszystkie addony mo?na wykona? bez wysy?ania sms.
 
Last edited:

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Straszna kicha ,ots prowadzony dla kasy :)
Co to s? za itemki w sms shopie i w og?le Vip Amulet ?
kurwa was nie pojeba?o ?? chodzi wam tylko o kas? ,jak widz? takie servery to rzyga? mi si? chce...
Jak dla mnie Softy powinny by? rare itemkiem ,a nie ,?e ka?dy noobek sobie wy?le smsa i b?dzie z nimi si? wozi? :)
Najlepiej zr?bcie Gm za sms'a b?d? 1 000 000 000 expa za 2 smsy ;) to na pewno dedyk si? zwr?ci i jeszcze zostanie co? kasy dla was :p
Ale ,?e zwykli gracze nie widz? tego jak Administratorzy ich okradaj? z kasy to ja si? na prawd? bardzo dziwie :p
Hahaha cz?owieku zastan?w sie 2 razy co ty piszesz i dopiero to napisz. Dedyk te? kosztuje wi?c musz? zarabia? na jego utrzymanie, a co do vip amuletu, to jak pami?tam na old redskullu 40% wojen rozgrywa?o si? w?a?nie na VIP arenie.
Co do soft?w zgadzam si? z zaqqim bo na ka?dym (prawie) otsie znajduj? si? one w sms shopie i nikt na to do tej pory nie nalega?, tylko tobie co? nie pasuje ...
Blancik.

Notka moderatorska:
Zaqqi, jako osoba uprawniona mo?e wypowiada? si? i broni? swojego otsa, lecz Ty nie. Nast?pnym razem polec? ostrze?enia
 
Last edited by a moderator:

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

zaqqi
Tak widzia?em OTS'y na kt?rych nie by?o soft?w i takie servery najd?u?ej si? trzyma?y i zapewnia?y najwi?ksz? frajd? :)

Vip Amulet na ka?dym ots'ie z t? mapka ? ty jeste? jaki? niedorozwini?ty czy co??
Mo?e masz racje ale jest tak tylko w twoim przypadku :)
Pewnie wcze?niej mia?e? ju? 20x ots?w kt?re trzyma?y max. tydzie? czasu ,?adnie pewnie na nich trzepa?e? kasiorki :)
Wi?c nie m?w mi takich rzeczy ,bo naprawd? kiedy? gra?em sporo na servach podobnych do twoich...
Tylko ,?e twoje servery by?y i s? robione wy??cznie dla pieni?dzy ;)


Doctor Blancik
ja nie nalegam tylko narzekam jak co? ;P nikt ci nie broni graj sobie na tym komercyjnym otsie i wysy?aj pieni?dze rodzic?w na g?upie sofciki :p tylko si? nie zdziw ,?e za jaki? tydzie? server upadnie i dziwnym trafem powstanie nowy z t? sam? mapa i z tymi samymi skryptami ,tylko o innej nazwie :))
 
Last edited:

Gibonus

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Straszna kicha ,ots prowadzony dla kasy :)
Co to s? za itemki w sms shopie i w og?le Vip Amulet ?
kurwa was nie pojeba?o ?? chodzi wam tylko o kas? ,jak widz? takie servery to rzyga? mi si? chce...
Jak dla mnie Softy powinny by? rare itemkiem ,a nie ,?e ka?dy noobek sobie wy?le smsa i b?dzie z nimi si? wozi? :)
Najlepiej zr?bcie Gm za sms'a b?d? 1 000 000 000 expa za 2 smsy ;) to na pewno dedyk si? zwr?ci i jeszcze zostanie co? kasy dla was :p
Ale ,?e zwykli gracze nie widz? tego jak Administratorzy ich okradaj? z kasy to ja si? na prawd? bardzo dziwie :p


Chyba pierwszy raz grasz na ots z mapka vanilia, takie otsy to glownie zarabiaja na vip, nie kupujesz z shopa nic wiecej poza vipem i softami wiec o co ci chodzi? Takie otsy nie trzymaja sie dlugo? A widziales jak sie trzymal puniser ots z ta sama mapka, vipem etc? stal od czarwca/lipca do listopada ubieglego roku. Moim zdaniem to dlugo.

Z reszta nie chcesz nie graj ci co juz grali wiedza jak jest nie potrzebuja twoich zalowskich komentarzy typu "rzygac mi sie chce"

EDIT: nie wiem czy zauwazyles ale otsy ktore stoja tylko tydzien to sa otsy z rl mapka wiec nie pierdol tutaj jakis farmazonow. Tak dla ciebie lepiej wejsc na otsa z rl mapka wyslac starego kase na softy full equ i napierdalac sie ale inni wola wyslac ten hajs na softy i vipa i sie tym cieszyc dluzej niz na rl mapkach.

EDIT2: pewnie dostane notke ze to nie moj ots i mam sie nie wypowiadac, ale wyprzedze admina mam prawo do wypowiedzenia sie pozytywnie na temat otsa tak samo jak pan up ma prawo do jego przedstawienia w zlym swietle.
 
Last edited:

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

zaqqi
Tak widzia?em OTS'y na kt?rych nie by?o soft?w i takie servery najd?u?ej si? trzyma?y i zapewnia?y najwi?ksz? frajd? :)
Vip Amulet na ka?dym ots'ie z t? mapka ? ty jeste? jaki? niedorozwini?ty czy co??
Mo?e masz racje ale jest tak tylko w twoim przypadku :)
Pewnie wcze?niej mia?e? ju? 20x ots?w kt?re trzyma?y max. tydzie? czasu ,?adnie pewnie na nich trzepa?e? kasiorki :)
Wi?c nie m?w mi takich rzeczy ,bo naprawd? kiedy? gra?em sporo na servach podobnych do twoich...
Tylko ,?e twoje servery by?y i s? robione wy??cznie dla pieni?dzy ;)
Doctor Blancik
ja nie nalegam tylko narzekam jak co? ;P nikt ci nie broni graj sobie na tym komercyjnym otsie i wysy?aj pieni?dze rodzic?w na g?upie sofciki :p tylko si? nie zdziw ,?e za jaki? tydzie? server upadnie i dziwnym trafem powstanie nowy z t? sam? mapa i z tymi samymi skryptami ,tylko o innej nazwie :))

"i wysy?aj pieni?dze rodzic?w na g?upie sofciki :p" o sofciki sie nie martw bo ?adko kupuje z sms shopu. Robie poprostu poi, wiesz co to?. Je?li ju? musze mie? je na szybko to mam swoje sposoby na smsy np. czateria :p i tak w og?le gibonus ju? podsumowa? to wszystko wi?c nie ma o czym gada?.

Notka moderatorska:
W tym momencie koniec lu?nych rozm?w, po wyja?nienie sobie takich spraw zapraszam na drog? PW.
 
Last edited by a moderator:

zaqqi

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
123
Reaction score
1
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Nowe zdj?cia:
karmia147.png

karmia245.png
 

denny

User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

Napewno wbije i zagram ,gralem na ostatniej edycji i bardzo mi sie podobalo

Polecam OTS!
 

husteczka

New User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

wkurwia mnie to czekanie ; p odpal go wczesniej :).

ALKOHOLIK ^^
 

Akish1

New User
Joined
Feb 24, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

OTS dobry, ale fajnie jakby? usun?? albo chocia? zmniejszy? te cc w sms shopie, reszta mo?e by? w sumie ;d
 

Tymek3310

Active User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Old Redskull 19.06 Godzina 12:00 Wejdz warto

@up
Widziales ots na ktorym nie bylo softow w shopie? Bo chyba takie otsy to tylko 1 na 100. Pozatym mowisz VIP AMULEt, Vip amulet jest na kazdym otsie z ta mapka
Nie podoba sie to nie graj , i zachowaj glupie komentarze dla siebie
ka?dy item z sms shop mo?na zdoby? na serwerze, z questow, bossow. Wszystkie addony mo?na wykona? bez wysy?ania sms.

Troche przesadziles gm wystawiajac ten ots tu musi sie wiazac z krytyka a ty nie powinienes tak pisac bo to forum i gm tutaj wystawia na reklamy tylko ale zapomnial ze na forum moze sie spotkac z krytyka taka ze o ;d
 
Status
Not open for further replies.
Top