What's new

Lista free MMORPG w 3d

Status
Not open for further replies.

grochu666

New User
Joined
Aug 1, 2010
Messages
1
Reaction score
1
Moim zdaniem najlepsze i najciekawsze MMORPG za darmo.

1.Martial Empires : jest to gra O idealnej grafice i pieknych skillach , duzo Itemow do wyboru i duzo klas postaci 10/10 .

2. Air Rivals : Jestesmy kapitanem statku kosmicznego ktrego mozemy wybrac z 4 dostepnych klas ... Statek oczywiscie mozemy modyfikowac ...grafika nie jest tak dobra jak w martial empires ale tez zachwyca ...dostepne sa skille i tak jak w kazdej grze MMORPG PVP 8/10.

3. Kolejna gra to Elite Dekaron : Sa 2 typy gry Dekarona , 1 to rodzaj elite 2000xp oraz 2000 do dropu , 2 wersja jest Dekaron Obline w ktorej wszystko odbywa sie w sposob normalny czyli x1 gra oczywiscie ciekawa grafika bardzo ?adna piekne skille . Mamy Do wyboru postac dostepna wsrod 6 ras jak warrior czy Mag 7/10

4. Nastepna to Cabal : W tytule tej gry jak i Dekarona istnieja rozne servery jak normalny Czyli CabaL Global wersja europejska , Chanel 14 jest zajety przez polakow. Jest tez Cabal elite (server x100 i x500) oraz xtreem (server x70). Klas postaci jest 6 (warrior , Force Archer , Force Blader , Blader , Wizard , force shilder) Gra ma ?dne skile , duzy wybor postaci , oraz duzo polakow na serverach co do rodzaju zbroi i broni sa wpozo chociaz nie tak ?adne jak w martial empires.7/10


5. RF online zbyt duzo nei wiem o tej grze ale pOdoba mi sie 7/10.

6.Perfect World : Gra jako tako podoba mi sie ale jest zbyt monotonna jak mettin ... grafika neizbyt dobra ale ujdzie skile nie nie zbyt fajne jakbym mial ja oceniac to 4/10.


7.Archlord : nie gra?em w ta gre ale z tego co wiem jest Dobra a nawet zajebista 8/10.

8. Jest to 12SKY2 : Grafika Jak w martial empires skile mniej efektowne jak w martial empires ... mamy 3 klasy postaci ... ogolnie gra Fajna grafika dzwiek moby sa niez?e ...ale czegos mi brakuje dlatego 9/10... Sami ocecie .


9.Battle of Immortals : Grafika ?adna questy ?atwe , ogolnie gra dla zaczynajacych grac w mmo rpg 3d
sam gra?em podoba mi sie 7/10.


Mam Nadzieje ze Temat pomog? w wyborze gry MMORPG
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Lista free MMORPG w 3d

To dzia? wybra?e?. Raport!
To ?e? posta napisa?. Raport!
@ Topic
Gra?em troch? w Cabala, reszty nie znam ;D Gra?em te? w WoW'a na prywacie ;d Chyba najlepsza gierka w 3d xd
 
Last edited:

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Lista free MMORPG w 3d

W ka?d? z tych gier gra?em :) W Perfect World, Cabal i Martial Empires nawet fajnie si? gra?o. Musia?bym zn?w zacz?? gra? :) Ostatnio zn?w zacz??em ciupa? we Flyff (Fly For Fun) cukierkowa grafika, ale bardzo mi si? spodoba?a ta gra. 62lvl Blade, kilka 30lvl. Teraz przewa?nie na przywatnych serwerach gram. 9Dragons to te? bardzo dobra gra. Runes Of Magic du?o zajmuje i na pocz?tku troch? ci??ko si? gra ale potem zaje*i*cie jest. Ja gra?em w wiele MMORPG, ale teraz nie potrafi? sobie przypomnie? innych gier. Dzisiaj jaki? taki zamy?lony jestem :D
 

raphy246

Active User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
124
Reaction score
7
Odp: Lista free MMORPG w 3d

Gierki wydaj? si? ciekawe z filmik?w. Grafika we wszystkich wydaje si? niez?a. Niestety w ?adn? z wymienionych gier nie gra?em. W bliskiej przysz?o?ci postaram si? zagra? w niekt?re z nich.

PS.
Z?y dzia?, poszed? raporcik.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Lista free MMORPG w 3d

Dzi?ki ,zacz??em gra? w Martial Empires i musz? przyzna? ,?e gra jest zajebista! Polecam j? ka?demu kto szuka MMO z ?adn? grafik? ,du?? ilo?ci? polak?w i du?ym wyborem ekwipunku!
 

91janus

New User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Lista free MMORPG w 3d

Szukam osoby ktora chce sprzedac konto w grze. Jesli jestes zainteresowany prosze o kontakt. Pozdrawiam GG 13504470
 
Status
Not open for further replies.
Top