What's new

-Tibia 8.54 Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Status
Not open for further replies.

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Wszystkie problemy zosta?y usuni?te tak?e zapraszam do gry ;)
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

OD?WIE?AM, zapraszam do gry!
 

Renart69

New User
Joined
Mar 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Super Ots ! :) Donation Mr i Super Uh niesamowicie dostosowany do expa :) Du?o expowisk oraz ci?g?a zabawa pvp wspaniale poprawia klimat otsa :) godowie mili oraz uczynni :p Codziennie r?zne Konkursy oraz wspania?e nagrody ! (arynthia.no-ip.org) Gor?co zach?cam do gry :) Pozdrawiam Kabanos :)
 

qachuc

New User
Joined
Mar 4, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

epszego ots-a nie znajdziesz wiesz o tym :):):) na co czekasz czekamy na ciebie :D:D
Zapraszam na Arynthia.no-ip.org lollollollol POZDRO OD <><>BUBU<><>​
[/SIZE][/SIZE].
 
Last edited by a moderator:

xxLuciferxx

New User
Joined
Mar 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Jak dla mnie super ots , najlepszy na jakim gralem.. ;]
PzDr Dla Gildi Victum Omnis & Goda ;D
Lucifer here ;]:)
 

qachuc

New User
Joined
Mar 4, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

PzDr Dla Gildi Victum Omnis bubu:hah::hah::hah::hah:[/SIZE]
 
Last edited by a moderator:

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

~~Refresh~~ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GRY
 

koxta12

New User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
8
Reaction score
1
Age
34
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

ots to porazka jedna wielka porazka lagi sa niesamowite mam super kompa , nie mam nic otworzenego procz tibii a scina tak ze to jest niedopomyslenia tutaj war nie ma sensu ludzie maja TRAP RUnki wiec elo super ots tutaj nie pokakzujesz swojego pvp tylko trap runke rzucasz ja i rzuca mwale i blokuje goscia totalny non sens.
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Super komputer to nie wszystko ;) Lag?w nie ma :)
 

stefanos12

User
Joined
Feb 17, 2010
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

OTS JEST DO D*PY. Mam tam postac 600 lvl. Jest masa b?ed?w na mapie... Balansacji nie ma w ogole.. Problemy z sms shopem. Administracja nie pomaga i rozdaje bany na IP. Zapowiada? si? fajnie (poczatek), pozniej by?o juz co raz gorzej.
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

ja tez mam 600 lvl i bije mi si? fajnie ;) fakt jest kilka bug?w, a jak znasz jakies to pisz raport do goda, balansacja te? jest (ju?) poniewa? ja np. drutem nie blokne 5 dem?w, a rp tak, a tak sie przyjebaliscie do ed i sorca, ze szkoda gada? ... knight wali hity po 1k tyle co ja z sd i roda ...


//down
nie musia?e? tego kopiowa?, czyta?em to wcze?niej ;)
 
Last edited:

stefanos12

User
Joined
Feb 17, 2010
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

@up
No wlasnie nie moge napisac do GOD, bo mam ban na IP za obraze.. A dal mi ban bo go nazwalem jeb*nym i nie da? mi upomnienia, ani nic.. Olewa? mnie przez 10 min... A GOD JANKES ma 12 lat... I sam sie do tego przyznal

Oto m?j post z forum:
Dzisiaj o godzinie 12:00 nawo?ywa?em o pomoc. Po pierwsze, chcia?em by GM zwolni? mi domek, bo kto? mia? zaj?ty, ale bez item?w i dawno sie nei logowa?. Po drugie mia?em problem z sms shop, bo wys?a?em sms, dosta?em kod, ale jak wpisuje pokazuje mi ?e jest b??dny. A po trzecie, nie wiem jak naprawi? fireboots Quest...

Patrze, ze w temple nastepuja zmiany, pojawianie sie wodospad?w i te sprawy. Wiec nie bede psia? w ciemno do niego, bo nie wiem kto te sciany itp. robi?. Tak?e, po chwili Jankes odpowiedzia? komus na pytanie i zacz??em do niego pisac... Odpowiedzi nie dosta?em. Nawo?ywa?em 10 min, po czym nazwa?em go "Je*anym dzieckiem, ktory lubi bawi? sie w simsy" A ten da? mi ban na ip za obrazanie GM.

Po pierwsze, czemu mi da? ban? Skoro nie da? zadnego ostrzezenia/upomnienia. A po drugie -czemu na IP?!

Gdzie jest sprawiedliwo??? Prosze o odbanowanie mi konta i szybk? pomoc... -,-

Nick: Dead Plax
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

OTS JEST DO D*PY. Mam tam postac 600 lvl. Jest masa b?ed?w na mapie... Balansacji nie ma w ogole.. Problemy z sms shopem. Administracja nie pomaga i rozdaje bany na IP. Zapowiada? si? fajnie (poczatek), pozniej by?o juz co raz gorzej.


Je?eli k?opot z sms shop polega na tym, ?e u?ywasz jakiego? kodu a p??niej m?wisz, ?e Ci nie dzia?a to ju? nic nie poradz? ;) Nie m?w, ?e nie pomagamy bo tak nie jest... A bany na IP dostaje si? jak si? na to zas?u?y.
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Oto m?j post z forum:
Dzisiaj o godzinie 12:00 nawo?ywa?em o pomoc. Po pierwsze, chcia?em by GM zwolni? mi domek, bo kto? mia? zaj?ty, ale bez item?w i dawno sie nei logowa?. Po drugie mia?em problem z sms shop, bo wys?a?em sms, dosta?em kod, ale jak wpisuje pokazuje mi ?e jest b??dny. A po trzecie, nie wiem jak naprawi? fireboots Quest...
Patrze, ze w temple nastepuja zmiany, pojawianie sie wodospad?w i te sprawy. Wiec nie bede psia? w ciemno do niego, bo nie wiem kto te sciany itp. robi?. Tak?e, po chwili Jankes odpowiedzia? komus na pytanie i zacz??em do niego pisac... Odpowiedzi nie dosta?em. Nawo?ywa?em 10 min, po czym nazwa?em go "Je*anym dzieckiem, ktory lubi bawi? sie w simsy" A ten da? mi ban na ip za obrazanie GM.
Po pierwsze, czemu mi da? ban? Skoro nie da? zadnego ostrzezenia/upomnienia. A po drugie -czemu na IP?!
Gdzie jest sprawiedliwo??? Prosze o odbanowanie mi konta i szybk? pomoc... -,-
Nick: Dead Plax


Dosta?e? ostrze?enie kt?re ignorowa?e?. A czemu w tym po?cie nie napisa?e? innych wyzwisk?
 

stefanos12

User
Joined
Feb 17, 2010
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Przestan robic sceny, bo to nie pomoze w promowaniu ots.. Nie powinno nawet byc tych twoich komentarzy.. Tylko powinnismy zalatwic te sprawe gdzie indziej (na pw np.) No, ale jesli chcesz tu

Pierwszy raz slysze o jakichkolwiek ostrzezeniach.. Z jego strony nie lecia?y ?adne notatki (ktore powinne byc wyswietlane na czerw. i wtedy bym je zauwazy?). Mia?em otwarta prywatna do Jankesa, wiec zobaczylbym, czy nie napisa?... Tak sie nie stalo.. Ani notatek, ani wiadomosci... Zero... I pozniej ban. W dodatku na IP... A na IP daje sie w bardzo powaznych sprawach lub np. jesli ktos jest natretny, ja taki nie jestem.. Bo nie utrudniam gry jemu jak i innym..

Skoro juz odbanowaliscie, to nie zapomniejcie, ze ban na IP dalej pozostal..

BY nie by?o offtopu:
OTS DO DU*Y
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Drodzy forumowicze, mo?e i nie pomaga?em... przez 2 dni poniewa? wyjecha?em ale to nie znaczy ?e nie pomagam w og?le. Stefanos dosta? bana poniewa? chamsko wyzywa? GOD(za to ju? banuje bo jaka? kultura musi byc) Na Arynthii s? 3 GODy: GOD Justice(ja) GOD Yahoo i GOD Jakness oraz 2 tutor?w.. Staramy si? pomagac jak najwi?cej lecz was jest 100 a nas 3.. Prosi? bym aby nast?pnym razem wypisywac takie rzeczy na forum serwera gdzie po przeczytaniu na pewno pomo?emy! Pozdrawiam oraz zapraszam do gry.
 
Last edited:

wiessiek

New User
Joined
Mar 11, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Loolexxd here zapomialem chaslo na poprzednie konto.
Z powodu b?edu pod czas wzucania filmu prezetujacego otsa pracuje z kumplem nad stronka o otsie.
Tego jeszcze nie by?o.
 

jedrek1231

Active User
Joined
Jan 29, 2010
Messages
65
Reaction score
1
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

nie grajcie tam, bo god jankes daje lvl za darmo swojej ulubionej gildii victium omnis....!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam tego ots. Zegnam [/size][/b][/color]
 
Last edited by a moderator:

Kamillo450

New User
Joined
Aug 26, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

POLECAM TEN OTS ! Mi?? atmosfera, godo-wie :D A Jankes odda? lvl bo kole? straci? na cofce ;)
-SUPER MAPKA
-SUPER EXP
-POSTACIE ZBALANSOWANE
-MI?Y SUPPORT
-0 LAG?W, COFEK !!
ZAPRASZAM SERDECZNIE !![/SIZE]
 
Last edited by a moderator:

Umessiah

User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Dupe daje nie levele -.- Jestem te? przeciwko VO, ale oni expia i to widac, bo po nich na respy wbijamy. To samo mo?na powiedzie?, ?e Wkurwionemu daje level. A Wkurwiony z innej gildii. Wi?c przesta? wypisywa? takie pierdo?y -.- OTS jest ?wietny, tylko RP troszk? poprawi? ?eby wi?cej bi?... :D Tak to jest dobry balans. Wbija? ludzie ogarnia? teamy i robimy openki for fun! :)
Xardas Amlighty aka Il Cortegiano <3
 
Status
Not open for further replies.
Top