What's new

bronusdolar vs. Aali

Status
Not open for further replies.

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Tematem pracy by? Eminem.
G?osowanie sko?czy si? gdy 10 os?b zag?osuje.

Pierwsza praca:

63508993430148162722.png




Druga Praca:

eminemdzielo2.png



Powodzenia:)
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: bronusdolar vs. Aali

R?wny poziom i r?wne wykonanie, jednak zag?osuj? na prac? nr.1. Spodoba?a mi si? twarz rapera wtopiona w t?o oraz kolorystyka. W dw?jce te? mi si? wszystko podoba, ale jednak wol? jedynk?. Poza tym jedynka ma fajn? ramk?. Obydwie prace s? na bardzo dobrym poziomie, ale po d?ugim namy?le wybieram prac? nr.1.
Pozdro
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: bronusdolar vs. Aali

Pierwsza praca jest lepsza, natomiast nie wiem po co a? takie ?wiat?o, wali po oczach a tego praca bardzo, ale to bardzo nie lubi?, aczkolwiek wydaje si? lepsza.
Druga jest za zwyk?a, kolory s? bardzo sm?tne.

G?osuj? na jedynk?.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: bronusdolar vs. Aali

Dosyc trudno mi by?o wybrac, ale pod d?u?szym zastanowieniu postanowi?em ?e oddam g?os na jedynk?.
My?l? ?e jest ona bardziej urozmaicona, ma ciep?e kolory, a ja takie lubie:D.
Na pierwszej pracy napis powinien byc troch? bardziej zauwa?alny, ale my?l? ?e i tak jedynka jest lepsza od 2.
Na drugiej mi czego? brakuje, jest taka pusta.

Pozdro.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: bronusdolar vs. Aali

Tak troch? dziwne te prace, do tego s?abe. Ale w 2 pracy nie podoba mi si? ten mikrofon.
Tak wiec glosuje na prace nr.1
 

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: bronusdolar vs. Aali

G?osuj? na prac? nr. - 1.

Dlaczego?
Og?lnie bardziej mi si? podoba, lepsze wykonanie i wi?cej efekt?w, ni? na 2.
ps. Ostatnio nie gustuj? w tak du?ych pracach, jak kto? kiedy? powiedzia? "ma?e jest pi?kne"...
 

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: bronusdolar vs. Aali

Oby dwie prace s? interesuj?ce, jedynka ma ciekaw? kolorystyk?, natomiast w dw?jce podoba mi si? wygl?d og?lny. Na pocz?tku ci??ko by?o mi wybra?, poniewa? jedynka, za r?wno jak i dw?jka bardzo mi si? podobaj?. Ostatecznie zag?osuj? jednak na prace numer 2.
 

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: bronusdolar vs. Aali

glos na nr1
Dlaczego?
w pracy nr1 wszystko jest swietnie lecz w pracy numer 2 wyglada jak by ten mikro sam sie trzymal w powietrzu xD
og?lnie 2 prace mi si? podobaja ale wybieram prace nr1 : )
 

Arosax

Active User
Joined
Jan 25, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: bronusdolar vs. Aali

g?osuje na prace nr1

dlaczego? poniewa? ?adnie si? prezentuje, nie wiem czy to mia?y by? sygny czy nie, ale i tak 1, bo jest dobrze all zrobione pomimo paru rzeczy takie rady odemnie:

- nie u?ywaj za du?o ?wiat?a na stocku(render), jak robisz to r?b aby kolory pasowa?y do stocka, a nie stock jest czarno... a ty robisz kolory ???te itd..., i ten kto napisa?, ?e w pracy nr 1 stock jest wtopiony to jeste? ?mieszny, po prostu stock nie jest wtopiony i tyle a jak nie wierzysz to pisz mi na PW wyt?umacz? Ci, bo grafik? d?ugo si? zajmuj? oraz na obydwu pracach napis ssie..


a co do pracy nr 2 to nie b?d? si? wypowiada? bo nast?pny koszmar


G?os na prac? nr 1, a tak szczerze to ?adna nie powinna wygra?, powinien by? REMIS
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: bronusdolar vs. Aali

G?osuje na 1, nie ma w niej nic specjalnego, ale jest zdecydowanie lepsza ni? dw?jka.

1: Za mocne ?wiat?o chyba, usu? te efekty z rendera. Lew? stron? ca?kiem zjeba?e?, tamte kolory w og?le nie pasuj? do ca?ej sygnaturki. Z napisem jest podobnie, staraj si? dodawa? proste napisy, niezbyt rzucaj?ce si? w oczy, najlepiej u?ywaj clipping maski.

2: Autor wymiesza? tam chyba wszystko co posiada?. Kolory s? tak wymieszane, ?e lepiej moje hafty wygl?daj?.


G?os na 1.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: bronusdolar vs. Aali

Praca pierwsza jest najlepsza. Podoba mi si? twarz eminema w tle. I ciekawe u?ycie ?wiat?a.
Za to praca druga taka ma?o skomplikowana i autor si? za bardzo nie przem?cza?
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: bronusdolar vs. Aali

Witam. No wi?c po chwili zastanowienia postanowi?em ?e zag?osuj? na prac? numer 1. Dlaczego? Bardziej mi si? spodoba?a ni? praca numer 2, ?adne t?o, napis i fajnie ?wiat?o wysz?o. Natomiast w drugiej pracy nie spodoba?o mi si? to rozmazanie rendera, mo?e innym si? to podoba ale ka?dy ma inny gust :p. No wi?c jak ju? powiedzia?em, m?j g?os oddaj? na prac? numer 1.
Pozdrawiam.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: bronusdolar vs. Aali

Trudno mi by?o zdecydowa? poniewa? prace s? na r?wnym poziomie lecz zdecydowa?em si? oto moja opinia: G?os oddaje na prac? nr 1 poniewa? podoba mi si? bardziej s? ja?niejsze kolory i lepsze efekty a w pracy nr 2 nie podoba mi si? ten mikrofon.
 

Pk Xd

Advanced User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
235
Reaction score
12
Odp: bronusdolar vs. Aali

G?osuj? na prace nr. II Bardziej mi si? podoba ni? nr. I W pracy nr. II jest wiecej ?ycia i przypad?a mi do gustu :)
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: bronusdolar vs. Aali

Jedynka. Lepsze kolory, lepsze obrazki. Lepszy klimat.
 
Status
Not open for further replies.
Top