What's new

Co sadzicie.

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Siemka. Razem z kolegami zrobilismy sobie ots'a tylko tak al nas do pvp zeby sie pobawic oprtego na tibi 8.1 i z czasem dodawalem do niego jakies pierdoly i coraz bardziej nam sie to spooba?o. Wiec mam takie pytanko czy zagracie na servie praktycznie ciagle PVP gdzie jstes ulicznyl wandalem i walczysz z innymi. Pieniadze zdobywasz rozawalaj?ci samochody, buki telefoniczne i kosze na ?mieci. Chetnie przyjme jakiegos grafika. Oto ss z gry.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Co sadzicie.

Ja sadz? marchewki u mnie na dzia?ce, a co?

A teraz na serio...
... nie zagram.

Dlaczego?

To oczywiste, sp?jrz na grafiki, zjebany gameplay itp.
Jak nie wida? lataj?cych pr?t?w, to co to za ultras fight?
Poza tym jak napisz kod dla samochodu, ?eby do niego wchodzi? i je?dzi?, to pogratuluj?.
Fajnie, ?e krzaki ukradli?cie z Zezenii Online ; <

Powtarzam, nie zagram.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Co sadzicie.

Osobi?cie nie zagra?bym na takim serwerze. Tibia jest gr? MMORPG, a nie akcji. Jak widz? ots'y tego pokroju, to a? si? niedobrze robi. Psujecie tym ca?y klimat tej gry. To przypomina GTA. Jak nie macie co robi?, to usi?d?cie i stw?rzcie na prawd? godny uwagi serwer. Bynajmniej wi?cej os?b zagra i b?dzie jaki? klimat.
 

RadzioTHC

User
Joined
Mar 16, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Co sadzicie.

Ja bym zagral mozesz na mnie liczyc przesylaj roznosci na moje gg 15692451 jak zagrac itp !! fast podoba mi sie XD fajna ta ulica.
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Co sadzicie.

Zale?y od gustu.
Jedni nie graja w RL tibie bo za d?ugo si? wbija lv i tacy graj? na otsach
a drudzy uwa?aj? ?e trzeba si? pom?czy? ?eby mie? dobry lv;]

@Topic
Pomys?owe, to co? w stylu GTA? Ja osobi?cie nie mam co robi? to bym pogra?;]
PS
Ots ju? jest gotowy? Tylko b?dziesz robi? Upy i dodawa? nowe grafiki czy dopiero zaczynacie?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Co sadzicie.

Ludzie nudzi si? Wam, to idzcie sobie pogra? w CSa, albo inn? gr? akcji.Tibia jest gr? MMORPG, a wy tylko psujecie klimat.Nie zagram ze wzgl?du tych argument?w, kt?re wymieni?em w tym po?cie.

Pozdrawiam.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Co sadzicie.

Poza tym jak napisz kod dla samochodu, ?eby do niego wchodzi? i je?dzi?, to pogratuluj?.

Nie wydaje si? to specjalnie trudne ; )

#topic: Je?li ca?o?? by?aby wykonana naprawd? na poziomie, rozgrywka by?aby ciekawa (np. jak wspomniane ju? w tym temacie takie RPGowe GTA), to taki projekt m?g?by odnie?? sukces. Je?li jednak ca?a przer?bka b?dzie polega?a jedynie na zmienionej grafice, to nie widz? sensu.
 

Rewizzu

Active User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
92
Reaction score
14
Odp: Co sadzicie.

Hmmmm...A kto pozwolil ci ukrasc moj Pistolet?//Glupio to wyglada
 
Top