What's new

OTS o kt?rym nie zapomnis.

Joined
May 3, 2009
Messages
22
Reaction score
1
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Najlepszy by? a w?a?ciwie by?a FaniaOTS :D Ten ots wymiata? pod niebiosa. Zajefajnie si? tam gra?o, normalni i ogarni?ci ludzie, mo?na by?o pogada? na luzie ze wszystkimi. Ale Ekipa Fanii zacz??a co? kr?ci? z balansem postaci i extaushedem (chyba dobrze). By? on pod Tibie 8.2+ bodaj?e =)
Jeszcze jeden by? fajny ale pod 7.6. Exp x20 ale fajnie sie ludzi pkowa?o :D. Gra?em na nim z kumplem jakie? 2 lata temu...
 

Halix

New User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Jagra?em na Cafeotsmax mialem tam 2k lvl ale niestety by? reset postaci zajefajnie si? tam expi. Mia?em terz swuj ots i bulem GM to by? rovien ots ale nie whodzi mi jak si? loguje:curse: Zajefajni by? tez Masurskiots2 mialem tam 4k lvl i wiele pszyjaciul np GM tamtego ots.


Je?li ktos zna jakis fajny ots to prasz? o ip
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

M?j pierwszy, niezapomniany OTS?
Hmm...
Niech si?gn? pami?ci? do Tibii 7.6...
Tak! Ju? wiem! Moim pierwszym OTS-em by?a Armia Podkarpacki OTS pod 7.6.
Na prawd? kiedy? to by? ?wietny OTS. Najfajniej gra?o si? z kolegami itp.
5x exp



Polecam!
 

Yavgaliel

Banned
Joined
Jun 11, 2009
Messages
139
Reaction score
9
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Kovloria.pl. Teraz zosta?a kompletnie zepsuta wi?c tam nie gram.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ots o kt?rym nigdy nie zapomn? to Mentoria OTS...
By? to server real map za czas?w tibii 8.21/8.22, jeden z moich ulubionych server?w.Panowa? tam wspania?y klimat RPG, by?a edytowana mapa itp, a przedewszystkim sympatyczna i pomocna administracja servera.

Pozdro.
 

Rokes1995

Banned
Joined
May 16, 2009
Messages
65
Reaction score
1
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Dla mnie gligo.net rl ots pod 8.5

Ale jego miejsce chyba zajmie Realsoftot.net serwer: alavia

Gram tam teraz, Dlaczego taki fajny ?

Bo nie ma noob?w Dlaczego:

exp 5x
Bez trainer?w

I og?lnie fajna atmosfera tam pod 7.6 w?asny klient ;)

Jak by kto? chcia? tam gra? to m?j nick: Rokes
 

tibialogin

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
380
Reaction score
22
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Deveris pod 7.6 byl to jeden z moich pierwszych otsow (na ktorych gralem ofc)
Bardzo podobala mi sie w nim bardzo dopracowana mapa mazurskiego
moim 2 nie zapomnianym otsem jest nimland.pl z rl mapa :)
 

Miked

Banned
Joined
Jul 24, 2008
Messages
158
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ja pami?tam te sentymentalne OTSy 7.6. W moim ma?ym miasteczku pojawi?a si? wie?? o tym, ?e jest tzw. Oleszycki OTS (od nazwy miasta)! Pierwsze co zrobi?em to zajrza?em na ten serwer. Okaza?o si?, ?e pozosta?em na d?u?ej. ?wietna atmosfera, wszyscy siebie znali i ta Tibia 7.6... Nie da si? tego zapomnie?!
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Pewien OTS za czas?w Tibii 7.6 (nie pami?tam jak si? nazywa?, chyba co? w stylu Mastermind OTS). Og?lnie jeden z pierwszych OTS, na jakich gra?em (mapa YurOTS) - zabawa by?a ?wietna : )
 

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Kiedy?, bardzo dawno temu, gra?em na BlackDemonie (7.6) ?wietny serwer du?y exp (100x) niestety serwer upad?.. mapka yureza gra?o prawie 200 os?b.. nie by?o gdzie expi? xD
Pami?ta kto? jeszcze BD?
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ja nigdy nie zapomne starej edycji armi toproste.
Wtedy by?y prawdziwe czasy tibi. 500 graczy +400 w kolejce robi?y wra?enie (teraz jest 200 os?b na 600 mo?liwych maxymalnie). Wszystko zepsuli przez aktualizacje, wszystkie najlepsze miejsc?wki usuneli i zamienili swoimi kt?re naprawd? nie s? zbyt ciekawe...
 

Lukanio

Senior User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
521
Reaction score
25
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

@tibialogin
Gralem na tej deverisie ( jak dobrze pamietam ) ale jak ja pamietam to byl 2 swiat mazurskiego.. Wiec zal server ... jedyne co tam fajne bylo to 1 edycja co wszyscy sie nawalali po miedzy magic shop a domkami z ogrodami ( na +1 +2 )

@Aragornkk
Dokladnie sie zgadzam z Toba Armia.toproste.pl <-- na tym servie kazdy powinien zaczynac swoja przygode z OTS teraz jest gozej niz kiedys .... Fajnie sie tam gralo do 1klvl wbitego przez Neko. Mimo iz to nie byl 1 OTS na jakiego wbilem to byl 1 OTS jakiego zobaczylem lecz niestety bylem taki ogar ze nie potrafilem uzyc ip changer z APO i zaczolem grac na jakims servie z jakas dziwna mapka do teraz nigdy wiecej jej nie widzialem ( robiona od 0= niemozliwe ) , Lecz po 1 dniu gry tam kolega mi powiedzial jak zalogowac sie na APO i wtedy zaczela sie zabawa :D Lecz wbilem 180 bez PACC i odszedlem. 2 Serverem jakiego nie zapomne bedzie VipOT tyle zabawy nie dostarczyl mi zaden inny OTS do tej pory ! Chodzi mi oczywiscie o 1 czy tam 2 wydanie VipOT ! To bylo po prostu mistrzostwo swiata gdyby teraz wystartowal to na 100% bym tam gral ! ( chodzi mi o te poczatkowe edycje ) KOZAK SERVER ... jak go wspominam to az nie moge. 3 serva na ktorym gralem nie ma i nie bedzie , chociaz ciekawie bylo na Wypas lecz to juz nie to samo.... No i oczywiscie nie zapomne mojego 1 OTS oczywiscie na hamachi :D Frienz OTS rekord 20 graczy online silnik Loozik ( edytowana mapka , skryptow- 0 nie umialem napisac skryptu na Questa ... wiem wiem :curse: )

POLECAM i ZAPRASZAM: ( niezapomniane )
-armia.toproste.pl
-vipot.no-ip.org ( jak dobrze pamietam )


@Edit

Aragornkk jak ja pamietam to bylo 600 zalogowanych i 300-460 ( moj rekord ) w kolejce
 

Fanta27

Active User
Joined
Dec 7, 2009
Messages
142
Reaction score
3
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

ja np gralem na tibiaserver myslalem ze jest fajny ale god leci na kase itp wydalem na niego 25 zl i zrobili reset wiec la?em na niego i postanowilem si? przeniesc na ots -Minera.hopto.org- fajnie bylo szybko wbilem 170 lvl poznalem qumpla na ventrilio i spoko sie gralo ale resety tam juz chyba 3 byly wiec zakonczylem tam gre i duzym minusem dla mnie jest brak questa b legs , wampire shield, necromancer itp dzieki kt?rym sie fajne eq ma na poczatku gry ale duzo ludzi zgrane teamy na poi np 8x 80 lvl i 5x 150-220 blokers 220 i 190 ek i nikt nie padl duzo fajnych ludzi ogarnialo ;p ale tak jak m?wi?em restart...
polecam jak kto? lubi co 2 miesi?ce od nowa zaczynac naprawde warto gdybym teraz mial wi?cej czasu zagral bym jeszcze ..
Minera.hopto.org lub hotpo ;p nie wiem dok?adnie
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ja nie zapomne mojego pierwszego otsa czasy 7.6 zaczyna?em dopiero gra? w tibie i by?em takim noobkiem by? to ots manfox.mine.nu fajnie si? gra?o niesamowita atmosfera na serwie gra?o dosy? du?o os?b pamietam gra?em sorcem i lata?em z fire swordem nie wiedzia?em do czego runy s? xd
 

johny5608

Active User
Joined
May 16, 2008
Messages
61
Reaction score
4
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Ja nigdy nie zapomn? Cie?la ots :p
Dla mnie to by? banalny ots pod 7.6 ale tak zosta? w pami?ci ze a? to teraz pami?tam wszystkie expowiska gdzie by?y a gra?em 2 lata temu :p OTS potem zosta? zamkni?ty i ju? nie znalaz?em takiego 2
 

371946

New User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Siema.. Mam pytanie czy kto? nie zna ots-a kt?y ma tak? mapke jak REd castle albo namiary do gm-a red castle mam straszn? ch?? pogram na Red castle ale niestety ju? jest offline nie istnieje;/
 

Ximmy090

Banned
Joined
Jan 9, 2010
Messages
97
Reaction score
3
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

anderia.net
genialna mapa i w ogole wszystko,
no life tam xd
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Sw?j pierwszy OTS jaki by? to APO.Lepiej si?gn?? po starsz? wersj? klienta :)
Chocia? niedawno zn?w zacz??em na nim gra?, ale co? mam wi?cej w zanadrzu ni? tylko gra?.

Pozdrawiam.
 

Naruto100

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: OTS o kt?rym nie zapomnis.

Nigdy nie zapomn? ots 7.6 Matrix Of Enter PVP-E :(( . Exp by? 3-15x Szybko lvl sie nabija?o :(( Ahh te Stare Czasy ;d NIGDY GO NIE ZAPOMNE!!!!!!!!!niee
 
Top