What's new

2 b??dy?

Status
Not open for further replies.

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Witam. Ju? tak mam od kilku dni ?e jak patrz? na sb to nie widz? ?adnych nowych wiadomo?ci a z normalnego u?ytkownika widz?. Nie wiem czy wszyscy aktywni tak maj? i postanowi?em to zg?osi?.
Drugi b??d polega na tym ?e jak wchodz? do Aktualizacje i zmiany, pokazuje si? all i 2 sekundy p??niej wyskakuje to:

bladb.png


Nie wiem czy to jest b??d czy to tylko u mnie.
Pozdrawiam.

Edit:
@Kowol
o_O nawet o tym nie wiedzia?em. Dzi?kuj?, reput leci. Ale zostaje jeszcze to z Aktualizacje i zmiany.
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: 2 b??dy?

Co do SB - pewnie masz wybrany kana? z lewej strony S&A, co znaczy "Support & Aktywni". Naci?nij na te pomara?czowe G (chyba) i ju? b?dziesz na globalnym kanale.

Co do aktualizacji - zg?osi?em ju? to wcze?niej adminowi, lecz nie uzyska?em odpowiedzi.
 
Last edited:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: 2 b??dy?

Z tym w?tkiem mam tak samo,wi?c to chyba co? wina z tym tematem. Poczekajmy na wypowied? kt?rego? z technik?w/administratora.
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: 2 b??dy?

Z tematu zosta?o usuni?tych kilka post?w i przez to hiper??cze do aktualizacji i zmian jest nieaktualne (posty pozmienia?y numery odno?nik?w) co powoduje b??d. Nie siejmy paniki, na pewno zostanie to zmienione, a do tego czasu mo?ecie korzysta? z tego linku.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top