What's new

Lagi - pomozcie(Pilne)

Status
Not open for further replies.

zwaliniak

User
Joined
Feb 27, 2009
Messages
14
Reaction score
0
witam , scina mnie strasznie w grze , na dashu potrafie przeleleciec okolo 30 sqmow i dopiero zmieni mi sie ekran(Ping wacha sie pomiedzy 60-100).Wiem ze nie jest to wina neta mam 6 mb i dokladnie tyle pokazuje speedtest.pl , mysle ze sedno lagow pochodzi z zle skonfigurowanego tibia graphics i karty graficznej (nie wiem na jakiej ilosci hz grac(monitor obsluguje od 60-85) , jaka rozdzielczosc itd , ktora opcje wybrac directx5 , directx9 czy opengl.
Karta Graficzna to Ati Radeon 9200 SERIES rozdzielczosc : 1024/768 ,32 bity.
Wiec jezeli ktos moglby mi pomoc to prosze napisac w tym temacie.
ps:Monitor to stary typ (FLATRON 774 FT)
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Lagi - pomozcie(Pilne)

Mo?e spr?buj tak:

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikon? "Tibia", po czym wybierzesz "W?a?ciwo?ci". Teraz pozostaje Ci tylko dopisa? w "Element docelowy", w kt?rym znajduje si? "C:\Program Files\Tibia\Tibia.exe" (przynajmniej ja tak mam, bo mo?esz mie? np. D:\Program Files itp.) tutaj dopisujesz engine 0 (ostateczny efekt: "C:\Program Files\Tibia\Tibia.exe" engine 0) potem dajesz "Zastosuj", a nast?pnie "Ok". Po wykonaniu tych czynno?ci spr?buj zn?w odpali? tibie.

Mi to pomog?o!

`Ravegon.
 

Eweska

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
10
Reaction score
5
Age
31
Odp: Lagi - pomozcie(Pilne)

Tu si? mylisz, poniewa? pingi 60-100 nie s? zbytnio normalnymi pingami, je?eli ju? rozmawiamy o pingach, to przeci?tna ilo?? wynosi 30-40.

Je?eli to co napisa? Ravegon Ci nie pomo?e to.

  • Spr?buj ustawi? Directx 9 oraz 640x480 rozdz.
Je?eli to nie pomo?e to poszukaj odpowiednich sterownik?w do Twojej karty graficznej, te? mia?am ten problem, lecz po zainstalowaniu nvidia drivers problem przepad? na wieki.

Peace.
emoticon_peace.gif
 
Last edited:

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: Lagi - pomozcie(Pilne)

Mo?e ja wtr?c? swoje 5 groszy.
Od razu na wst?p do??czam co napisa?/napisa?a Eweska.

Teraz co? ode mnie.
Pobierz program CFosSpeed - 10-20 pingu mniej.
Ustaw przepustowo?? internetu do 0 - nawet o 40 pingi mniej, i o 20% szybsze pobieranie!

Mo?esz pobra? program o nazwie Odkurzacz. Jest to program stworzony przez polskich informatyk?w, kt?ry usuwa niepotrzebne pliki z systemu co daje, ?e tak to nazw? "wi?ksze mo?liwo?ci dla komputera"
Mo?esz nim zeskanowa? komputer, powybiera? filtry i jak wcze?niej wspomnia?em pousuwa? niepotrzebne rzeczy z systemu, kt?re po usuni?cie, nie zak??caj? pracy komputera.

Polecam Ci tak?e EasyCleaner. Jest to bardzo dobry program, kt?ry czy?ci rejestr, cookies, hook i wiele, wiele innych.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top