What's new

Prawda o "JP"

Status
Not open for further replies.

Kakeriel

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
50
Reaction score
4
Cze??. Czy nie s?dzicie, ?e ta moda z gadaniem "JP na 100%" to ?enada nawet ci??ko nazwa? to mod? pr?dzej g?upot?. Jak s?ysz? to "JP na 100%" czy widz? to chce mi si? ?mia? xD Ostatnio z kolegami ca?? kartk? A4 zape?nili?my takimi tekstami jak: "JP = Jem Pasztet, JP = Jestem Peda?em, JP = Je.bie Pierdem, ..." naprawd? tysi?ce mo?liwo?ci, fajny ubaw przy tym. Za?o?y?em ten temat po to by si? wsp?lnie po?mia? i powymy?la? wi?cej rozszerze? tego skr?tu.
Notka moderatorska:
Skr?ty skr?tami. Dyskusja niech zostanie przy ideologii JP.
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Szczerze m?wi?c ja wol? podchodzi? do tego raczej od strony patriotycznej. U?ywanie skr?tu JP jako "Je**? policj?" ?wiadczy tylko i wy??cznie o osobie, kt?ra tego skr?tu u?ywa. Nie pochwalam tego i jest to co najmniej ?a?osne. Je?li ju?, to lepiej bym widzia?a ten skr?t jako np. J?zyk polski albo jestem Polakiem. Tak wiem, mo?e si? to wydawa? dziwne, ale tak bym chcia?a, ?eby ludzie interpretowali ten skr?t. Chocia? "Jem pasztet" te? jest niez?e. ;)
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Wed?ug mnie to jest nonsens. Rozumiem ludzi kt?rzy krzycz? "JP" i maja pow?d do tego poniewa? policja zabra?a im bezkarnie kogo? kogo kochali, lecz s? te? tacy co krzycz? po to by si? spodoba? koleg?.

"Firma" (zesp?? muzyczny) pozwa? hackera na policj?. "Firma", Ci kt?rzy m?wili na pocz?tku "JP" pozwali kogo? na policj?!
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Mnie osobi?cie ?miesz? takie rzeczy, na przyk?ad ostatnio mia?em sytuacj?, ?e szed?em z kumplami przez miasto, a tu leci jaka? ekipa sk?adaj?ca si? z kilku g?wniarzy i krzyczy 'JP JP JP HWDP KURWA!'. Sko?czy?o si? to na interwencji policji i oczywi?cie p?aczu wszystkich przedstawicieli 'gangu nowego pokolenia'. ;d Og?lnie takie co? jest ?a?osne, bo wi?kszo?? tych 'hools?w', kt?rzy na murach pisz? 'JP' czy 'HWDP' lub wrzeszcz? te skr?ty, gdy przeje?d?a policja, przy psach by lizali dupy (p??niej zapewne upieraj?c si? przy tezie, ?e 'pocisn?li ich milionem ironii').

Nie wiem czemu, ale mi si? to zawsze kojarzy z 'Jem Pomidory'. ;d
 

Firentis

Advanced User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
174
Reaction score
26
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Wed?ug mnie to jest ?a?osne do pot?gi... Jeszcze zrozumiem je?li kto? dosta? mandat i raz se powiedzia? JP, ale dziecko, kt?re ma 9 lat? To ju? jest przesada... U mnie w mie?cie jest pe?no takich "wyznawc?w JP", ?al mi si? robi jak tylko to us?ysz?...

Pozdro...
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Wed?ug mnie to jest nonsens. Rozumiem ludzi kt?rzy krzycz? "JP" i maja pow?d do tego poniewa? policja zabra?a im bezkarnie kogo? kogo kochali, lecz s? te? tacy co krzycz? po to by si? spodoba? koleg?.
*kolegom.

Tak, bo policja nie ma co robi?, tylko 'zabiera?' niewinnych... W wi?zieniach tak?e wszyscy za niewinno?? siedz?. Owszem, zdarzaj? si? pomy?ki, nadu?ycia, lecz... ich jest tak ma?o, ?e maksymalnie jedna osoba na tysi?c mia?aby 'prawo' m?wi? JP. Nawet nie do ko?ca, gdy? ca?a policja nie jest winna czyn?w jednej osoby, kt?ra do niej nale?y, do kt?rej owy b??d nale?a?.

Dla mnie takie dzieciaki to tylko banda g?upich bachor?w, z kt?rymi nic wsp?lnego nie chc? mie?.
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Nie rozumiem sensu rozwodzenia si? nad tym tematem, kiedy wszyscy zdrowi na umy?le ludzie wiedz?, ?e wyznawcami ideologii 'jp na 100%' s? totalni debile.
 

Sueroski

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
261
Reaction score
13
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Jak pierwszy raz us?ysza?em ten skr?t to od razu my?la?em, ?e chodzi o Jana Paw?a II ;] i nagle zdziwi?em si?, ?e tyle nastolatk?w nagle polubi?o papie?a ;]
sam pomys? mo?e nie by? prymitywny, bo chodzi? o rozg?o?nienie sprawy nadu?ywania w?adzy przez policj? (rzadkie przypadki swoj? drog?), ale wykonanie karygodne (samo u?ywanie przekle?stw w nazwie ruchu skre?li? to na starcie)
teraz uwa?am i? najlepiej omija? osoby identyfikuj?ce si? z tym ruchem poniewa? najcz??ciej s? to osoby w zachwianiami psychicznymi (?eby masowo niszczy? mienie publiczne to chyba trzeba mie? co? z g?ow?)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Jak pierwszy raz us?ysza?em ten skr?t to od razu my?la?em, ?e chodzi o Jana Paw?a II ;]
Ja te?.

My?l?, ?e ta propaganda JP narodzi?a si? poprzez s?uchanie przez 13~ latk?w wulgarnej muzyki, film?w i tak dalej...
Oczywi?cie tego nie popieram, uwa?am, ?e to wielka g?upota.
U nas w szkole jest du?o tego typu dzieciaczk?w, pisz? po ?akwach "HWDP" przy czym robi? bl?d ortograficzny, poniewa? to s?owo pisze si? przez CH, ale to nie istotne.
Denerwuj? mnie takie dzieci, wkurza mnie to gdy widz? jak kto? pisze spayem, b?dz czym innym po ?cianie "JP NA 100%" a znam paru ludzi kt?rych policja nie raz uratowa?a...
Wracaj?c do skr?tu kiedy? chodzi?o o Jana Paw?a II, jako? do 2006 roku wpisuj?c w googlach skr?t "JP" wy?wietla? si? Jan Pawe? drugi, po?niej by?o coraz wi?cej wulgarnych stron, hase?...
jp2.jpg
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Nie rozumiem sensu tematu, zawsze znajd? si? idioci, ja jako? ju? si? z t? mod? pogodzi?em, co nie znaczy ?e jestem za ni?.

Wydaje mi si?, ?e temat jako tako sensu nie ma, odpowiednim dzia?em jest chyba kosz.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Tak, bo policja nie ma co robi?, tylko 'zabiera?' niewinnych... W wi?zieniach tak?e wszyscy za niewinno?? siedz?. Owszem, zdarzaj? si? pomy?ki, nadu?ycia, lecz... ich jest tak ma?o, ?e maksymalnie jedna osoba na tysi?c mia?aby 'prawo' m?wi? JP. Nawet nie do ko?ca, gdy? ca?a policja nie jest winna czyn?w jednej osoby, kt?ra do niej nale?y, do kt?rej owy b??d nale?a?.
Je?eli patrz?c na to z tej strony, to powinno by? jeba? s?dy, czy jeba? prokuratury. Policja z "zabieraniem" niewinnych do wi?zienia ma ma?o wsp?lnego.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Nie rozumiem sensu rozwodzenia si? nad tym tematem, kiedy wszyscy zdrowi na umy?le ludzie wiedz?, ?e wyznawcami ideologii 'jp na 100%' s? totalni debile.

P.I.E.R.D.O.L.E.N.I.E.

Wszyscy stali si? znawcami JP, a nie mieli do czynienia z Policj?, jako t? z?? s?u?b?. Pewnie zasypiecie mnie milionem niby to waszych "podboj?w" z policj?. Jednak zapowiadam ju? teraz, b?d? mia? na nie ci??ko wyjebane. Oficjalnie policjanci nie zrobi? czego? z?ego, komu? i to w dodatku przy ?wiadkach. Jednak wierzcie mi na s?owo, gdy trafisz na do?ek/izb? dziecka, potrafi? by? skurwysynami do pot?gi entej. I to nie dlatego, ?e si? ?le zachowywa?e?, ?e nie s?ucha?e? polece?, tylko dlatego, ?e oni wiedz?, ?e im nic nie mo?e nikt zrobi?. Znowu powiecie mi, ?e policj? mo?na poda? do s?du, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Na palcach jednej r?ki mo?na policzy? tych ludzi, kt?rzy wygrali z policj?. Dostanie taki 14 latek na izbie dziecka za darmo, bo si? nie spodoba swojemu "opiekunowi", kt?ry powinien mie? nad nim piecz?, gdy si? tam znajduje. To, ?e kto? wjeba? si? i ma k?opoty z prawem, to jego sprawa, on za swoje dostanie od s?du, a na izbie/do?ku dorzuc? CI bonus w postaci kalectwa na par? dni. O dziwo moi drodzy, ?lad?w po tym nie ma, oni dobrze wiedz? jak uderzy?, aby nie pozostawi? ?lad?w. Dlatego te? w 100% popieram to ca?e "JP" w takich przypadkach jak ten opisany wy?ej, co nie zmienia faktu, ?e ma?olaty maj?ce po 10 lat s? ?enuj?ce.... Podsumowuj?c to wszystko, nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka, bo niekt?rzy maj? pow?d, ?eby to wykrzykiwa? i to robi?, drudzy maj? pow?d, ale siedz? cicho, a nast?pni... to po prostu ludzie bez m?zgu. NIE SZUFLADKUJCIE LUDZI.

To tyle.

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

(...)Jednak wierzcie mi na s?owo, gdy trafisz na do?ek/izb? dziecka, potrafi? by? skurwysynami do pot?gi entej. I to nie dlatego, ?e si? ?le zachowywa?e?, ?e nie s?ucha?e? polece?, tylko dlatego, ?e oni wiedz?, ?e im nic nie mo?e nikt zrobi?.
Za? na do?ek/izb? dziecka trafiasz zwykle ca?kowicie niewinny, tak za nic. W takim razie ja, i moi znajomi, mamy ogromne szcz??cie, ?e nigdy tam nie trafili?my.

Je?eli patrz?c na to z tej strony, to powinno by? jeba? s?dy, czy jeba? prokuratury. Policja z "zabieraniem" niewinnych do wi?zienia ma ma?o wsp?lnego.
Lecz przez wielu jest za to oskar?ana. Wystarczy poczyta? zarzuty za 'jp' - bo mnie spisali, bo nie pozwalali pi? w miejscu publicznym, bo kolega siedzi za niewinno?? w wi?zieniu... Ich nie obchodzi, ?e policja musia?a tak si? a nie inaczej zachowa?, czy to jest jej wina, czy nie.
 
Last edited:

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

*kolegom.
Tak, bo policja nie ma co robi?, tylko 'zabiera?' niewinnych... W wi?zieniach tak?e wszyscy za niewinno?? siedz?. Owszem, zdarzaj? si? pomy?ki, nadu?ycia, lecz... ich jest tak ma?o, ?e maksymalnie jedna osoba na tysi?c mia?aby 'prawo' m?wi? JP. Nawet nie do ko?ca, gdy? ca?a policja nie jest winna czyn?w jednej osoby, kt?ra do niej nale?y, do kt?rej owy b??d nale?a?.
Dla mnie takie dzieciaki to tylko banda g?upich bachor?w, z kt?rymi nic wsp?lnego nie chc? mie?.

Po cz??ci masz racj?, lecz po cz??ci nie. M?j brat mia? wiele przypadk?w z policj?.

1.Jecha? jak?? wsi? i stan??o mu auto. Co policja zrobi?a? Zamiast pom?c dali mu najwi?kszy mandat i grozili mu ?e je?li auto nie ruszy do 10 minut to zawioz? je na z?omowisko.
2.Jecha? w Legnicy i nie zauwa?ywszy znaku kt?ry by? gdzie? schowany zatrzyma?a go policja. Waln?li mu mandat, w dodatku najwi?ksz? stawk? jak? mogli da?!
3.Wraz z koleg? w Legnicy ok. godziny 22.30 pili piwo w parku (byli trze?wi). Dali mu mandat 100z? i chcieli zawie?? na komisariat.

Ad 3
A teraz gdyby m?j brat zachowywa? by si? wulgarnie i nie kulturalnie policja nawet by go nie ruszy?a.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Za? na do?ek/izb? dziecka trafiasz zwykle ca?kowicie niewinny, tak za nic. W takim razie ja, i moi znajomi, mamy ogromne szcz??cie, ?e nigdy tam nie trafili?my.

To niby za to, ?e kto? zrobi? co? z?ego, mam mie? wpierdol od "str???w prawa"? Ty w og?le my?lisz co piszesz? Je?li na tym ma si? opiera? wolno?? w tym kraju, to ja dzi?kuj?. Przypu??my, ?e zdarzy?o Ci si? uderzy? siostr?/brata (ofc, zak?adaj?c, ?e go masz) to ma wpa?? policja i ma Cie bi??

Poza tym, przeczytaj dok?adnie kawa?ek mojego wcze?niejszego posta:
To, ?e kto? wjeba? si? i ma k?opoty z prawem, to jego sprawa, on za swoje dostanie od s?du, a na izbie/do?ku dorzuc? CI bonus w postaci kalectwa na par? dni.

Czyli co, nied?ugo b?dzie mo?e do wyboru w zale?no?ci od przest?pstwa?
1. Ma?y wpierdol
2. ?redni wpierdol
3. All in one.

Pozdrawiam i tym postem ko?cz? wymian? zda?, bo nie masz racji.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

To niby za to, ?e kto? zrobi? co? z?ego, mam mie? wpierdol od "str???w prawa"? Ty w og?le my?lisz co piszesz? Je?li na tym ma si? opiera? wolno?? w tym kraju, to ja dzi?kuj?. Przypu??my, ?e zdarzy?o Ci si? uderzy? siostr?/brata (ofc, zak?adaj?c, ?e go masz) to ma wpa?? policja i ma Cie bi??
Poza tym, przeczytaj dok?adnie kawa?ek mojego wcze?niejszego posta:
Czyli co, nied?ugo b?dzie mo?e do wyboru w zale?no?ci od przest?pstwa?
1. Ma?y wpierdol
2. ?redni wpierdol
3. All in one.
Pozdrawiam i tym postem ko?cz? wymian? zda?, bo nie masz racji.
A od kiedy to wpada policja gdy chcesz uderzy? rodze?stwo? Chyba za ma?o ich w Polsce jest, by zajmowali si? takimi pierdo?ami, bo nie znam rodze?stwa, kt?re nigdy by si? nie bi?o. Wi?c przyk?ad s?aby.

Co do reszty przypadk?w - nie wierz?, ?e sam zainteresowany jest ca?kowicie bez winy. Wiem, jak zachowuj? si? takie osoby, nie trzeba wiele my?le?, by przewidzie?, jak si? na owej izbie/do?ku zachowuj?. Nie wierz?, ?e ka?dy policjant bije ka?dego dzieciaka tak za darmo, za to, ?e siedzi cicho w k?cie i patrzy w ?cian?. Zwyczajnie nie wierz?.

Je?li za? chodzi o procesy - skoro ludzie wygrywaj? z antyterrorystami i otrzymuj? spore odszkodowania, to ze zwyk?ym policjantem si? nie da?
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

W wi?kszo?ci jest to ich spos?b na wybicie, wyr??nienia si? ze spo?ecze?stwa - ba, wi?kszo?? z nich nawet nie mia?a utarczek z policj?. Ja z tym problemu nie mam - ?yj? w Londynie.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

@wymiana zda? Slythia-Miki

W tym wypadku zgodz? si? z Mikim. To, ?e kto? wyl?dowa? na izbie/do?ku to ju? jego problem. Zawini? (bez w?tpienia, za nic ludzi nie zgarniaj?), otrzyma za to odpowiedni? kar? w postaci grzywny, pozbawienia wolno?ci ca?kowitego b?d? ograniczonego. Jeden chuj. Jednak w momencie, kiedy policjant o godzinie trzeciej w nocy bierze delikwenta na przechadzk? i serwuje mu wpierdol za free, bo tak, bo mu si? nudzi, bo czuje potrzeb? pokazania mu kto tu rz?dzi - no kurwa. JP na 100%. Nie szufladkuj? wszystkich gliniarzy, ale takie zachowanie jest dla mnie niezrozumia?e. Kiedy na do?ku siedzi dzieciak, kt?ry pope?ni? b??d i g?upstwo, jest posrany ze strachu i z pewno?ci? wi?cej czego? podobnego by nie zrobi?, a policjanci okazuj? mu swoj? mi?o?? jak sado-maso-fani (bardziej sado ni? maso) to chyba jest co? kurwa nie tak.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

3.Wraz z koleg? w Legnicy ok. godziny 22.30 pili piwo w parku (byli trze?wi). Dali mu mandat 100z? i chcieli zawie?? na komisariat.
Ciekaw jestem, od kiedy mo?na pi? alkohol w miejscu publicznym.

W tym wypadku zgodz? si? z Mikim. To, ?e kto? wyl?dowa? na izbie/do?ku to ju? jego problem. Zawini? (bez w?tpienia, za nic ludzi nie zgarniaj?), otrzyma za to odpowiedni? kar? w postaci grzywny, pozbawienia wolno?ci ca?kowitego b?d? ograniczonego. Jeden chuj. Jednak w momencie, kiedy policjant o godzinie trzeciej w nocy bierze delikwenta na przechadzk? i serwuje mu wpierdol za free, bo tak, bo mu si? nudzi, bo czuje potrzeb? pokazania mu kto tu rz?dzi - no kurwa. JP na 100%. Nie szufladkuj? wszystkich gliniarzy, ale takie zachowanie jest dla mnie niezrozumia?e. Kiedy na do?ku siedzi dzieciak, kt?ry pope?ni? b??d i g?upstwo, jest posrany ze strachu i z pewno?ci? wi?cej czego? podobnego by nie zrobi?, a policjanci okazuj? mu swoj? mi?o?? jak sado-maso-fani (bardziej sado ni? maso) to chyba jest co? kurwa nie tak.
A ja zn?w ca?ym sercem jestem za Slythi?. Nie wiem sk?d pomys?, ?e policjanci bij? za darmo. Powiedzmy otwarcie, ?e mo?na to nazwa? bzdurami wyssanymi z palca- bez oparcia, bez racjonalnych dowod?w.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: prawda o "JP"

Odp: prawda o "JP"

Ciekaw jestem, od kiedy mo?na pi? alkohol w miejscu publicznym.

Gdyby m?j brat zachowywa? si? wulgarnie to policja nawet by do niego nie podesz?a. I gdzie tu sprawiedliwo???
 
Status
Not open for further replies.
Top