What's new

otservlist.org

marsy11

User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
12
Reaction score
1
zrobi?em serva i ustawi?em na no ip neostrade w konfigu i chcia?bym doda? ots na otsliste ale pisz? ze nie mog? da? servera bo nie jest online a mam go w?oczonego wyt?umaczy mi kto? ? ;(
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: otservlist.org

Do config.lua musisz wpisa? twoje "liczbowe" ip, tj. 83.20.122.58 (daje przyk?ad).
A swoje ip mo?esz sprawdzi? tu: , a potem wpisa? je w config.lua i zrestartowa? silnik i wtedy spr?bowa? wrzuci? na otservlist.
 

marsy11

User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
12
Reaction score
1
pr?bny czyli jak ? bo ja sprawdza?em na my ip w google i wpisa?em ip w configu i zapisa?em =(
a reset silnika ja nie umiem silnika czyli
? ;(

Notka moderatorska:
Post pod postem, sklejam.
 
Last edited by a moderator:

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: otservlist.org

Restart czyli inaczej wy??czenie i w??czenie OTSa.
 

marsy11

User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Odp: otservlist.org

pr?bowa?em ale nic =( Serwer musi by? ONLINE gdy chcesz go doda? do listy serwer?w!
 

Poufny

Senior User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
662
Reaction score
46
Age
31
Odp: otservlist.org

Jestes pewien,ze nie masz Lacza wewnetrznego? Z taka opcja nie postawiwsz OTS, najlepiej skontaktuj sie z dostawca intrnetu, i zapytaj go o rodzaj....! :)
Publiczny czy prywatny? Zewnetrzny(publiczny) - umozliwa hostowanie gier typu MULTIPLAYER, Wewnetrzny(prywatny) - Nie posiada takiej mozliwosci! :)

//Rozw 2.
Zainportowales baze danych oraz inne rzeczy, tak jak nalezy?!
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: otservlist.org

Mo?liwe, ?e nie masz odblokowanych port?w w routerze lub zapora systemowa Ci blokuje silnik.
 

Kopek14

Advanced User
Joined
May 19, 2008
Messages
226
Reaction score
10
Odp: otservlist.org

Mam wpisane liczbowe i nic... Ca?y czas offline a niby wy?ej kolega napisa?, ?e ?eby doda? trzeba mie? online server a ja mam... A wi?c o co chodzi? W config powtarzam mam liczbowy ip...
 

marsy11

User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Odp: otservlist.org

y niestety rutera nie mam mam tylko po?oczenie
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: otservlist.org

Skoro masz neostrade masz liveboxa ? Masz tak? skrzynk? co szkrzynk? co rozdziela internet na kilka komp?w? Je?li tak to jest router w?a?nie.
 

marsy11

User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Odp: otservlist.org

tak mam liveboxa poprostu laptop po?a?cza si? z livebox odblokowanie port?w tz co i jak mo?e jaki? poradnik jest na stronie ?? i po co dostaje ostrzerzenia za nic ? wtf? :eek:ps:
 
Top