What's new

Problem z Resp

Status
Not open for further replies.

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Mam taki problem usun??em training monki (dok?adnie pomieszczenie )i mam taki problem nie umie usun?c tych training monk?w (monster?w) bardzo PROSZ? o pomoc szuka?em w internecie ale nie znalaz?em prosze o jaki? poradnik czy co? jeszcze jakby by?a mozliwo?? napisanie jak dodawa? nowe Respy ...
 

Sotwin

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
158
Reaction score
7
Odp: Problem z Resp

1. Aby doda? lub usun?? potwory, u?yj Map Editora.
2. Je?li chodzi Ci o usuni?cie trainer?w z ca?ego OTS, wejd? w data/monsters/training monk.xml i usu? ten plik.

Je?li chodzi?o Ci o co? innego, napisz dok?adnie o co chodzi, a na pewno pomog?.

Pozdrawiam, Sotwin.
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Problem z Resp

W pierwszych s?owach musz? ci podzi?kowa? za zainteresowanie a dok?adniej mi chodzi o usuni?cie danych 8 trainer?w i dodanie nowego respa mam juz miejsce na niego tylko ze nie umim doda? do niego monstera ;/ Z G?RY DZI?KUJ? :D
 

Sotwin

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
158
Reaction score
7
Odp: Problem z Resp

Krok 1:

?ci?gnij SIMONE's Map Editor tutaj:
Pami?taj, ?e download jest umieszczony na samym dole strony!

Do folderu z Map editorem dodaj pliki Tibia.dat oraz Tibia.spr z g??wnego folderu Tibii.

Krok 2: Wejd? w folder z Map editorem, i wybierz creatures.xml (w notatniku), a na samej g?rze dodaj linijk?:

<creature looktype="57" name="Training Monk" type="monster"/>

Zapisz, uruchom Map Editor, a na samej g?rze listy potwor?w b?dzie Training Monk.
Teraz wystarczy tylko doda? go w wybrane miejsce i...gotowe!

Pozdrawiam, Sotwin.
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Problem z Resp

Bardzo ci dzi?kuj? a m?g? by? jeszcze powiedzie? jak zrobi? Respa ?
P.S Da?em ci reputa ;)
 

Sotwin

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
158
Reaction score
7
Odp: Problem z Resp

Respa powiadasz...zale?y o co Ci chodzi m?wi?c resp. Je?li chodzi Ci o expowisko, to po prostu zr?b z map editorze expowisko i postaw na nim potwory. Je?li chodzi o co? innego, napisz dok?adniej.

Pozdrawiam, Sotwin.
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Problem z Resp

Chodzi mi o to jak postawi? potwory na resp je?li potrzebujesz wi?cej danych powiedz lol
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Problem z Resp

Zrobienie respa jest bardzo ?atwe chocia? po 1 nie oczekuj mistrzowskich efekt?w ;].
Zaloguj si? najpierw na swego wszechmocnego GM. Naci?nij Look na pod?odze w depo i patrzysz punkt y i z. Teraz w??czasz map edytora i po lewej masz swoja "magiczna" tabelk? przedmiot?w (czyli od podlogi a? do statk?w i potwor?w). Teraz wyszukujesz swoje punkty y, z i pozniej miejsce na expowisko i jedziesz (aby postawi? potwory musisz najpierw postawic taki hmm... czerwony ogien ;]).
Pozdrawiam DungeonSiege.
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Problem z Resp

Mo?e ma ktos plik Creature z potworami takie jak drako hotarti mage hotarti itp do silnikma mazurski 6.6.7 bardzo prosz?
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Problem z Resp

aha musz? jeszcze doda? ?e go szuka?em w googlach ale nie znalaz?em (jak znalaz?em :) to link wygas? )
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Problem z Resp

Dzi?kuj? wszystkim! Prosz? Admina o zamkniecie tematu ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top