What's new

Nowe Prefix

Status
Not open for further replies.

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Sk?adam propozycje dodania nowych prefixy w dziale Pomoc-OT, mia?y by one na celu u?atwienie pracy nie kt?rym osob? w tamtych dzia?ach, lista tych nowych prefix?w jest taka:
  • TFS 0.2.x
  • TFS 0.3.x
  • TFS 0.4.x
  • OtServ
  • AAC G?sior
  • Nicaw AAc
W przysz?o?ci:
  • Marlax AAC
Z?o?y?em t? propozycje z ?wiadomo?ci? ?e naprawd? mo?e to przyspieszy? prace w tamtym dziale, co nie kt?rzy u?ytkownicy nie wiedza jak? u?ywaj? wersje silnika, a w takim przypadku musz? czeka? na pomoc, bo aby pom?c takiemu u?ytkownikowi trzeba si? najpierw dowiedzie? jakiej u?ywa wersji silnika, a prefix u?atwi? by to.
 

Rad4k

User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
34
Reaction score
3
Odp: Nowe Prefix

W?a?nie , przyda?oby si? pare takich prefix?w , poniewa? troch? nie wiadomo gdzie pisa? postu o acc'ach w moim przypadku .
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: Nowe Prefix

Jestem za, poniewa? sam pracuje w tym dziale i wiem, ?e po?owy ludzi trzeba najpierw wypyta? jaki silnik czy acc maj?, by im jako? pom?c, wi?c uwa?am, ?e jest to dobry pomys?.
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: Nowe Prefix

Bardzo u?atwi?o by to pomaganie u?ytkownikom, by?o by szybsze i bardziej sprecyzowane.
Jestem za.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Nowe Prefix

?atwiejsze i szybsze wyszukiwanie. Dodatkowym plusem jest to, ?e b?dzie to wszystko ?adniej wygl?da?o. Jestem za.
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Nowe Prefix

Ja by?bym za zaostrzeniem regulaminu w tym miejscu, ?eby pisa? samemu tagi. Bo nie ka?dy ma tfs, poza tym, nie ka?dy daje config.lua, kt?ry w 90% jest potrzebny. Mo?e by tak obowi?zkowo do??cza? do tematu?
 

FKE

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
38
Reaction score
5
Odp: Nowe Prefix

Nowe prefiksy, bardzo dobrze. U?atwi to prac? zar?wno moderatorom jak i u?ytkownikom.
Panie Ksart Ir?k, naucz?e si? pan pisa?. Opr?cz w/w przez koleg? b??d?w znalaz?em jeszcze j?zykowy:
o aby pom?c takiemu u?ytkownikowi trzeba si? najpierw dowiedzie? jak? u?ywa wersje silnika
Poprawnie powinno by?: 'jakiej u?ywa wersji silnika'
 
Status
Not open for further replies.
Top