What's new

Rookgaard czy Main

Status
Not open for further replies.

MasterMagii

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Ka?dy ma inny gust.Ja gram i na rooku i na mainie.Gra na rooku mnie nie nudzi,czasem kogo? trapn?,czasem poexpi? na waspach :)
 

dudiavd

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

w 100% main nie ma co sobie tracic czasu na rook malo questow i potworow chociaz mozna zrobic postac druga i sobie w wolnych chwilach pykac na rooku jak kto woli
 

BorysekCypisek

New User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Ze swojej strony polecam maina ,z roka nigdy nie wynios?em wi?cej ni? 8 lvl i troche gp
 

Synthol

Active User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
59
Reaction score
6
Odp: Rookgaard czy Main

Wolisz gra? w demo,czy w pelna wersje gry?
Main.
 

Rad4k

User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
34
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Rookward uashahaah;D

Wole maina , poniewa? mo?na tam si? wy?y? na kim? xD i szybciej si? expi.
 

Shito

Advanced User
Joined
Mar 25, 2010
Messages
158
Reaction score
13
Odp: Rookgaard czy Main

Ja wol? gra? na mainie :) na rooku mi si? nudzi,lecz czasem mam posta? na mainie i na rooku. :) -Ale to kwestia gustu, osobiscie uwa?am rookgaard za tymczasowy etap gry ?eby przej?? do Maina PROSTE :D:D:p
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Rookgaard czy Main

Od teraz ka?dy post bez konkretnego uzasadnienia dlaczego wolimy Rookgaard od Maina lub odwrotnie b?dzie surowo karany.
 

Matser

User
Joined
Mar 23, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Zdecydowanie main . Tam g?ownie kr?cie si? ?ycie , wsp?lne wypady , pk . Ten dreszczyk emocji jak idziesz ubi? co? co jeszcze nigdy nie pr?bowa?e? i rado? jak ci si? uda . Na rooku tego nie do?wiadczysz .
MAIN ! ;D
 

EtnicePL

Active User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Main w 100% zobaczysz jak to jest gdy ?ycie p?ynie z rado?ci?;).
b?dziesz mie? nawet i ten 20 Poziom do?wiadczenia zacznie ci powoli zmienia? si? tryb ?ycia: B?dziesz lata? z Kumplami na PK,Grupami na questy to dopiero co?... .
A nie nudne ?ycie na rookgardzie chodzenie w k??ko w te same miejsca.
a na Mainie poprostu ?ycie kwitnie... .
Main 100%.
By teddy;).
 

Tene

User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
34
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Sluchaj ja nie nazwal bym tibi "zyciem" xD
Ale fakt na mainie masz wiecej perspektyw
 

xd12355

User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem przygoda rozpoczyna si? na Mainie.
Rookgaard to tylko wyspa pocz?tkowa , kt?ra jest tylko treningiem przed prawdziw? gr?!
 

relashio

User
Joined
May 3, 2009
Messages
47
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Gra?em ca?y czas na mainie, postanowi?em ostatnio zagra? na rooku. Dobi?em mozolnie 19 lvl, mia?em du?o rare itemk?w i zako?czy?em rozgrywk?. Totalna nuda, Rookgaard to wyspa tylko dla graczy o mocnych nerwach i anielskiej cierpliwo?ci. W dodatku tyle bot?w, kt?rzy chc? wyj?? na maina w 2h...lol
 

Don Xanio

User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Dla mnie lepiej na main , szybciej si? expi ,jest wi?cej teren?w itd. Mo?na te? Po pekerowa? :D.
 

kasto

New User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Zapraszam wszystkich na nowo otwart? stron? o Tibii, Metinie2 i innych MMO! Znajdziesz tam Boty, Hacki itp.!

 
Joined
Apr 18, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Hmm Moim zdaniem lepszy jest Rookgaard poniewa? mozesz [-]Spokojnie poexpic[/-]
miej nerw?w. :p ja mia?em 13 level na Rookgaard ale hack i po koncie ;/ teraz troche expilem na mainie . ale g?upio si? gra na tym mainie :p Polecam osobi?cie Rookgaard xD
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Rookgaard czy Main

Kiedy? sam chcia?em spr?bowa? si? na Rookgaardzie, g??wnie Rookgaard jest wysp? dla wytrwa?ych.Chocia? sama nazwa m?wi, ?e to wyspa nowych.Ale jeste?my tak?e od tego, aby pomaga? pocz?tkuj?cym ?eby wyszli jak najszybciej na Isle of Destiny.
Main te? jest fajny, ale to ju? od wyboru serwera, czy bym tam chcia? gra?.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Rookgaard czy Main

Tylko i wy??cznie Mainland. Jest du?o wi?cej potwor?w, gra wi?cej ludzi, jest ciekawiej... Poza tym gra na Rookgaardzie jest monotonna i nudna.

Main.
 

Paweris

User
Joined
May 3, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Wed?ug mnie na rooku jest fajnie tylko do 8lvl robienie quest?w z kumplami itp bo dalej niema co robi?. Na mainie jest wi?kszy wyb?r wi?cej ludzi i ?atwiej si? wbija lvl ;)
 

Tiket

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
85
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Ja lubie to i to :D Posiada?em 43 lvl na rooku :D I potem jako? mi si? znudzi?o i na maina poszed?em . Na mainie wybi?em 132 lvl i selnolem konto xD Rook jest dla mocnych ludzi , lecz 3/4 ludzi bije ten wymarzony 8lvl i idzie na maina :p


Pozdrawiam
Tiket
 
Status
Not open for further replies.
Top