What's new

Tibia jest wy?miewana

Status
Not open for further replies.

Karmed

New User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

A najwa?niejsze to jest to powiedzcie kiedy w Tibi? gra?o najwi?cej os?b ? Kiedy trzeba by?o u?ywa? taskera lub innego makro ?eby si? zalogowa?? Kiedy nie by?o hotkey?w ? Kiedy liczy?o si? umiej?tne sterowanie swoj? postaci? ? Kiedy ? Kilka lat temu ot?? moje zdanie jest takie ?e Tibia zosta?a zniszczona przez sam Cipsoft ,poniewa? zacz?li wprowadza? takie u?atwienia ?e a? sta?o si? to ?a?osne dlatego gram na otsach min. 7.6 a takich jest coraz mniej - niestety - ,ale c?? nie ja to wybiera?em tylko inni gracze. Tibia i 3D ? Hmmm... mog?o by by? ciekawie zale?y od tego co by tam by?o unikalnego ? A i czy ktos jeszcze pami?ta OTSy Tibii 7.1 ? mo?e to grafiki nie mia?o ale klimat by? najlepszy. Bo?e wybacz za maniak?w.
Metin ? Syf.... zagra?em 2 razy i zw?tpi?em uciekanie ze szko?y dla Tibii s?ysza?em ,ale ten kolega co u mnie ucieka? teraz sprzedaje rzeczy, kas?, a nawet pacca w tibi za kt?re bierze grub? kas? a i tak zdawa? teraz jest nawet z jednym lepiej ucz?cych si? :p wracaj?c do Metina kumpel z klasy jest uzale?niony ucieka z lekcji ?eby wbi? level kupuje smocze monety i du?o itemk?w za nie wyjeba? mo?e z 200 zeta w ci?gu 2 tygodni mo?e nawet mniej, jest ?a?osny. Starzy gracze mnie zrozumiej? nowi mo?e te? :D
Pozdrawiam
 

Vienio

User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Szczerze to nie wiem co ma temat do tego co napisa?es w nim.Ale sie z Toba zgodze ze ? Tibia do 7.6 by?a czyms pieknym.liczylo sie ogarniecie klawiatury jak i samego monitora ;D bo musiales miec oczy wszedzie ;D grafika za piekna nie byla ale jaka atmosfera ;) tego sie nie zapomina.Wiadomo kazdy update to jest ulepszenie gry i tak ulepszyli Tibie ze ja ulatwili niemozliwie. Po co komu hotkey'e? a w metina nie gralem i nie zamierzam gra?.

P.S napisze cos co wiaze sie z tematem bo nastepnego dzis warna dostane ;)

Czy Tibia jest wysmiewana ? Napewno wsrod rowiesnikow niektorych co w ni? nie grali to napewno sie smieja ale kazdy ma swoj gust i swoje gry ;) Wkoncu przeciez kazdy z nich kiedys wyrosnie. :)


Pozdrawiam!
 
M

Maseron

Guest
Odp: Tibia jest wy?miewana

Ludzie narzekaj? na grafik? jest ona w pewnym stopniu wa?na, ale wed?ug mnie liczy si? atmosfera w grze. Oby coraz mniej by?o takich os?b.
 

Runaway

User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

A kto powiedzia? ze nie ma tibi 3D ?? w?asnie ze jest tibia z efektami 3D (efekty 3D widok z 2D :D ) nawet lepsza od Metina :D na czym polega ?? np pies szczeka i slychac walisz z czaru i ziemia sie rozwala mozna juz zagrac na oficjalnych serwach za 50z? :D gra?em i powiem ze jest fajna ale nie ma to jak klimat wojen gildi na normalnej tibi :D
 

furious

Active User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
105
Reaction score
7
Odp: Tibia jest wy?miewana

Nie ma co porusza? nowego tematu, czy jakby by?a w 3d to by by?a lepsza. Du?o os?b prawdopodobnie by odesz?o, bo straci?oby t? przyjemno?? z grania a dosz?yby nowe osoby, dopiero poznaj?ce gr?, a nie znaj?ce nawet jakiej? historii wcze?niejszych wersji.
Tak, w ?rodowisku w kt?rym si? przetaczam, czasami s?ysz? negatywne opinie. Osoby wy?ej dobrze podsumowa?y, ?e to przez tzw. "no-life'?w". Wtedy koledzy mog? wy?miewa? i m?wi?, ?e to czyje? drugie ?ycie. R?wnie dobrze mo?na na?miewa? si? z tych co je?d?? Fiatem 126p, bo inni s? lepsi, sta? ich na BMW xMiliard itd. Kwestia gustu i tolerancji. Kiedy? si? spyta?em kolegi, czy gra?. Odpowied?: "pogra?em 5 minut i wy??czy?em to g?wno". No tak, albo gada g?upoty, albo nie spodoba?o si? czy co?. Nie ma si? co rozpisywa? dalej bo to temat rzeka mo?na od ma?ego postu przej?? do tematu ludzkich tolerancji i psychiki.

Pozdrawiam.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Tibia jest wy?miewana

no poprostu:
ludzie sie z niej smieja, mysla ze tylko debile w nia graja
ostatnio sie kumpla pytalem: co sadzisz o Tibi?
na pytanie odpowiedzial: O boscheee... to raczej wszystko tlumaczy...
zawsze lepiej jest sie z kogos (czegos) smiac, poczatkowo tez sie z tych ludzi smialem choc kiedys poznalem goscia ktory mi wytlumaczyl, ze Tibia to nie tylko piksele, to przyjazn, przygody i zabawa, zeby uniknac wysmiania przez znajomych nie gralem w Tibie, nie z powodu wstydu lecz nie bylo z kim, zajalem sie mappingiem, otsami i innymi bajerami Tibi
 

Matser

User
Joined
Mar 23, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Powiem tylko tyle ?e tibia mo?e wydawa? si? ?mieszna i wgl . Ale nie znam tak trudnego mmo lub innej gry jak tibia :)
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Tibia jest wy?miewana

Dlaczego wy?miewaj? si? z tibii? Nie rozumiej? prawdziwego klimatu gry, wol? metina - dlaczego? Lepsza grafika i ci?g?e bicie potwor?w, jaka w tym jest frajda? Wed?ug mnie liczy si? fabu?a oraz r??norodno?? wykonywanej pracy.
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: Tibia jest wy?miewana

Wed?ug mnie liczy si? fabu?a oraz r??norodno?? wykonywanej pracy.

Kt?ra w Metinie jest o niebo lepsza ni? w Tibii, a przynajmniej na pocz?tku rozgrywki. Co do r??norodno?ci to zale?y jak na to popatrzysz, w jednej z gier masz mo?liwo?? 'pobawienia' si? w kowala, w drugiej natomiast mo?esz ?owi? rybki, robi? chlebki, zbiera? ?mieci...

nie znam tak trudnego mmo lub innej gry jak tibia
Powiedzmy, ?e zrozumia?em co mia?e? na my?li. Ot?? nie zawsze czas jaki po?wi?casz na dan? gr? okre?la stopie? jej trudno?ci.

Tak Tibia jest wy?miewana przez (2D) Lecz gdyby by?a 3D nie mia?a by takiego powodzenia, bo wszystko zosta?o oparte na 2D, do tego zobaczcie jaka mapa Tibi jest du?a w 2D zajmuje oko?o 100mb wi?c ile zajmowa?a by w 3D (jaki musieli by?cie mie? komputer). Tak wi?c nie pozostaje nic innego jak wys?uchiwa? tego "?miechu" z Tibi.
No w takiej sytuacji to mo?e by si? na tego gimpa zdecydowali, ale kod to dalej w notatniku... lol

Ludzie narzekaj? na grafik? jest ona w pewnym stopniu wa?na, ale wed?ug mnie liczy si? atmosfera w grze. Oby coraz mniej by?o takich os?b.

I tu si? zgodz?. Cz?sto ludzie odrzucaj? gr? ze wzgl?du na aspekty wizualne, kt?re tak naprawd? nie s? najwa?niejsze.

Plusem Tibii jest to, ?e jest ca?y czas zmieniana, dodawane s? nowe elementy, kt?re [-]uprzykrzaj?[/-] uprzyjemniaj? gr?. Wi?kszo?? os?b krytykuj?cych i wy?miewaj?cych si? z produktu CipSoftu opiera swoje zdanie na zas?yszanych opowie?ciach koleg?w i dawnych wersjach gry.
Niekt?rzy, o zgrozo, w towarzystwie wy?miewaj? si? z Tibii, mimo i? sami w ni? graj?.
 

Synthol

Active User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
59
Reaction score
6
Odp: Tibia jest wy?miewana

I dobrze ze tibia jest wysmiewana,bo to tylko uzalezniajaca gra 2d ktora na niczym sie nie opiera,poprostu jest nudna ale wciaga gdy np rywalizujesz z kolega,nic wiecej. Moim zdaniem to dno,gralem rok i tego bardzo zaluje.
 

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibi? wy?miewaj? w wi?kszo?ci ludzie kt?rzy nigdy w ni? nie grali.
Jest te? druga grupa prymitywnych debili kt?rzy nie umiej? przej?? rooka i zajmuj? si? takimi grami jak counter strike.:eek:ps:
 

Synthol

Active User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
59
Reaction score
6
Odp: Tibia jest wy?miewana

Jak gralem mialem 105 eka,wiec z rooka wyszedlem a teraz ja wysmiewam,wiec cos jest nie tak w twoim poscie : ]
 

EtnicePL

Active User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Przyznaje racje tibia umnie na mie?cie jest wy?miewana przez wi?kszo?? os?b dzieci 10-14.
Jednak mam u siebie w mie?cie elite, kt?ra gra w tibie od 6-7-5 lat. to jest co? .
Ja Aktualnie gram 1,5 roku i mam 156 Ek'a i sie z tego wyczynu ciesze.
Znam typka odemne z miejscowo?ci kt?ry ma ojca milionera... kt?ry ma firme .
i ten Jego syn szczyci si? tym, ?e kupi? postac 270+ ms'a za du?o kasy. i m?wi ze ten level wbi? sam w 2 miesi?ce, to jest dopiero pow?d do Puszczenia Pompy.
a Tak og?lnie to wszystkie gry s? zbudowane z pixeli.
a tibia mo?e jest w 2 d ale s?dze, ?e ona r??ni sie od innych gier gracj?... .
Tak samo jak metin 2.
Bardzo Lubie te dwie gry tibie i metina .
Du?o os?b zawsze si? mnie pyta kt?ra gra jest wed?ug mnie fajniejsza...
Moja odpowied?.: te Dwie gry s? na takim samym poziomie chod? tibia jest w 2d mi to nie przeszkadza... .
Pozdrawiam by teddy;D
 

Eagle6001

New User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Mam nieodparte wra?enie ?e jestem w klubie Anonimowych Tibijczyk?w, gdzie wszyscy skarz? si? jak to Tibia jest wy?miewana przez 13 latk?w - prawda taka ?e sp?ycacie to do poziomu podeszwy.lol Tibia sprawia fatalne pierwsze wra?enie, my?l? ?e co najmniej po?owa z nas by?a zawiedziona grafik? gdy j? ujrza?o pierwszy raz. Nie dziwota wi?c ?e Tibia jest postrzegana przez og?? tak, a nie inaczej. :p
Postaram si? teraz obali? kilka argument?w pro-tibijskich zawartych w temacie.
Wed?ug mnie liczy si? fabu?a oraz r??norodno?? wykonywanej pracy.
Pod poj?ciem fabu?y, rozumiem Questy. A wi?c w?tpi? w to kto? z was rozwi?za? samemu, dajmy na to chocia?by pi?? trudniejszych quest?w. Spowodowane mo?e to by? tym ?e jako Polacy nie znamy Angielskiego, b?d? gracze nie lubi? RPG. Odno?nie r??norodno?ci wykonywanej pracy to z moich obserwacji Cipsoft dopiero ostatnio zacz?? si? powa?niej stara? (zao).
ja uwazam, ze problem jest w tym ze wpiszesz np. na youtubie wywiady tibijczykow albo tibia nalogowiec itd itd .
Dzieci robia z siebie idotow na tych filmikach i potem wychodza takie stereoty o tibi .
Je?li filmy w kt?rych dziecko bije g?ow? o biurko, i drze ryja przed kamer? zmienia czyje? nastawienie do Tibii. To co? nam m?wi ile warte jest jego zdanie.
S? te? przecie? robione podobne filmy i audio z graczami FPS?w, oni jednak najwyra?niej maj? wi?ksze poczucie humoru od was, skoro czujecie si? ura?eni przez ,,Jeste? kwadratem, bijesz prostok?ty - witamy w Tibii".
to nie jest gra dla noobow tak jak inne gry typu metin itp ze idziesz padasz lvla ci spada 1 % o ile w ogole spada a z eq nic...
Nie, to nie jest gra dla noob?w - Wpierdalanie si? na expowiska, robienie PA, kradzie?e, wszechobecne bluzgi, opierdalanie najlepszych kumpli. Sk?d?e, to nie jest noobskie. Tibia to gra dla prawdziwych twardzieli, napierdziela? p?? dnia ?eby wbi? lvl, po czym dosta? kicka.
Ludzie si? z Tibii ?miej? poniewa? nigdy nie spr?bowali w ni? zagra?
Szczerze powiedziawszy gra?em w tibie b. d?ugo, gdy gra?em to te? potrafi?em si? z niej ?mia? - to ?e w ni? gra?em nie oznacza?o dla mnie ?e nikt z?ego s?owa o tej grze nie mo?e powiedzie?.
Jest te? druga grupa prymitywnych debili kt?rzy nie umiej? przej?? rooka i zajmuj? si? takimi grami jak counter strike.
Masz takie zawy?one zdanie nt tibii ?e wg. ciebie gr? docelow? jest tibia, a reszta jest dla tych kt?rzy nie daj? rady?
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia to gra pe?na smaczk?w, aluzji, podtekst?w. Fabu?y pozazdro?ci? jej mog? najlepsze produkcje RPG. Jednak to co zbudowa?o jej popularno?? to klimat. Tyle rzeczy jest charakterystycznych dla Tibii, tyle miejsc. Metin ma zerow? fabu??, zbudowan? tylko po to, by gracze mieli podtekst do ci?g?ego nap.... znaczy bicia si?. Jak kto? ju? napisa? w temacie, po Tibii jest wiele wspomnie? - negatywnych, pozytywnych, ta gra wywiera sob? co? na graczu.

No i najwa?niejsze - w kt?rej grze MMO mo?na dosta? zawa?u od lepszego potworka, kt?ry zaatakuje nas gdy sko?czy?y si? mikstury, a na?o?one mamy najlepsze eq? :)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia to gra pe?na smaczk?w, aluzji, podtekst?w. Fabu?y pozazdro?ci? jej mog? najlepsze produkcje RPG. Jednak to co zbudowa?o jej popularno?? to klimat. Tyle rzeczy jest charakterystycznych dla Tibii, tyle miejsc. Metin ma zerow? fabu??, zbudowan? tylko po to, by gracze mieli podtekst do ci?g?ego nap.... znaczy bicia si?. Jak kto? ju? napisa? w temacie, po Tibii jest wiele wspomnie? - negatywnych, pozytywnych, ta gra wywiera sob? co? na graczu.
No i najwa?niejsze - w kt?rej grze MMO mo?na dosta? zawa?u od lepszego potworka, kt?ry zaatakuje nas gdy sko?czy?y si? mikstury, a na?o?one mamy najlepsze eq? :)

Wiesz, ten smaczek z tibi? i np jej grafik? jest jak ze starymi bluesowymi nagraniami na vinylach z lat 30'. Szum niemi?osierny, co chwila trzaska co? - Ale ma to sw?j klimat :)
Ale co do faktycznej fabu?y - Praktycznie nikt z os?b nie graj?cych w tibi? nie widzi w niej fabu?y, to dlatego stawiaj? j? na jednej p??ce z metinem czy z mu online.
 

Szpanero

Active User
Joined
May 26, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Odp: Tibia jest wy?miewana

Ja powiem tak ze gram w tiie od chyba 2.5 roku i jakos gralem miedzy czasie w inne gry typu Metin 2 czy MU i Lineage 2 itp itd ale nie bylo w tamtych grach tego klimatu... text?w typu "lecim na hunta wez sio" albo "leave or die" hahaha :p no taka prwada wg mnie ;) kazda gra jest ok ale w Tibie gram najdluzej i ma ona swoj klimat. Pozdro dla prawdziwych.
 

tibia2332

New User
Joined
May 22, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia jest wysmiewana bo to gowno jest w 2d mozna zrobic tylko 1 quest na jedna postac itp wow jest najleprzy jest w 3d i mozna robic nieskonczonosc questow poza tym wow ma wiekszy swiat i mozna isc na bg i rozne dungeony jedyna wada jest to ze trzeba placic a ale za taka gre sie opyla i jeszcze jedno jeden tibijczyk zatakowal swoja mame krzeslem tylko dlatego ze wylaczyla mu kompa gdy gral w tibie
 

Aranruth

New User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Nie ma si? co dziwi? poniewa? po?owa ludu graj?cego w Tibie to dzieci neo b?dz brazole co zabij? si? za mpa. Kiedy? gra?o w t? gr? znacznie wi?cej ludzi i ma?o kto na t? gr? narzeka? ale to pewnie dlatego, ?e ci co narzekaj? nie osi?gneli nawet 20lvla i byli co chwile zabijani przez raty...
 

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Tibia jest wy?miewana

Na temat tibii wypowiadaj? si? negatywnie najcz??ciej osoby, kt?ry s?ysza?y, ?e uzale?nia, bij? gracze rodzic?w z krzes?a, 2D, i ?e jest monotonna oczywi?cie nawet nie pr?buj? zagra? i od razu skazuj? gr? na pora?k?. Tibia ma w?asny klimat i w?asn? grafik?, kt?ra jest dobra jak na 2D. Niestety wi?kszo?? ludzi nie my?li obiektywnie i jak us?yszy co? z?ego na temat czego? to nie sprawdzi tego tylko to samo b?dzie m?wi?, a jak jej si? zapytasz dlaczego tak s?dzi to powie to co wszyscy "uzale?nia, s?aba grafika w 2D" itd.
 
Status
Not open for further replies.
Top